Перейти до змісту

Неділя.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Ну шо, катнемо з червоноградцями ?

Зарядимо шашличок під водочку і назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ага, пока остальные будут отхекиваться легкими, ты шашлычек и пожаришь, и сожрать успеешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А серьезно. предлагается три варианта "Гороховской" покатушки:

С Червоноградцами:

Луцк-Горохов-Стоянов-Сокаль-Нововолынск-Владимир-Торчин-Луцк. Всего 250 (де-то) км. С Червоноградцами встречаемся в Стоянове, и едем до, например, Нововолынска вместе. Прощаемся, и домой.

Луцк-Горохов-Стоянов-Горохов-Шклинь-Белосток-Забороль-Луцк. Всего де-то 150-170 км. Встречаемся с Ч., тусуемся, прощаемся и - на Белосток.

Третий вариант:

Подождут Ч. до следующего раза, а мы - Луцк-Шклинь-Белосток-Забороль-Луцк. Де-то 100 км по чудным трассам с остановочкой в Белостоке у источника.

Как?

Какие будут еще варианты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На шашличьок видєлім 14 мінут походу... дєто так, пока остальниє подтянуцца - пєрвиє уже і зохавают. А вотка - она ж допінг! Потом как ломаньомся!

А взагалі то , якшо хочем не вмерти, а покатацца і з червоноградцями встрєтіцца, то вот вам майо прєдлаженіє:

trek.JPG

красним - наш маршрут(прімєрно) а сінім - чєрвоноградци(тоже прімєрно, оні хоть чєрєз Львов могут кіломєтри намотать)

Флаг -мєсто пасідєлок.

как ідєя?

ілі всьо такі хотім 240 км намотать???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я за 150

+ у нас виходить маршрут через ніхілі горки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

240 ДО%УЯ

ІМХО повмираємо і шашлики з бухлом не допоможуть. 170 в самий раз.

Луцк-Горохов-Стоянов-Горохов-Шклинь-Белосток-Забороль-Луцк. Всего де-то 150-170 км. Встречаемся с Ч., тусуемся, прощаемся и - на Белосток.

Це мені подобається. І воки ситі і вівці целки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тіко шо взяв ГПСНУ карту і промалював маршрут.

170 км. + класно є де зрізати (Скоротити) а якщо пипець мало то можна і накинути.

Головне щоб усі тримались групи а не розпорошувались, тоді 170 буде гарною покатушкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримання в групі забезпечу... :)

Є досвід ківерцівської покатушки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ще питання, де найти народ з Червонограду?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я одному з них вислав на мило лінки на теми в форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! я за, тіки один проблем шо я буду наверно один :( але то нічо, інший незможе бо нароботі буде , а ті шо є стіки непоїдуть) шо скажете ? чи варто за одного мене рулити в цю сторону ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт Андрюха.

Варто! 100 в гору.

Може до того часу ще кого підтягнеш.

Там десь 150 км буде сукупно з зупинками на відпочинок і з культурною програмою. :(

Почитай на борді, як ми в Київ їздили.

Де хочеш зустрітися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок тоді домовилися) кілометри норма можена і більше всьотаки буду без сумок) побачу мож когото і найду.я думаю зустрінемося біля стоянова як казав Андрюха хоча буду їхати вам на зустріч якшошо ато стояти чекати і замеззати сам знаєш нецікаво! а мож на берестечко вальнути? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Норма.

Осталось вирішити, Луцькі. Кудою їдемо?

Зразу на Шклінь Грохів Стоянів а назад на берестечко хріники луцьк?

Чи ломим спочатку на Хріники Берестечко Радехів?

Я пропоную виїзжати в горохівському напрямку, так буде ясно хто скільки потяне.

Кароче вибираєм і відписуємось хто їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МММ

то який маршрут, а?

Я б хотів би через Берестечко по 2-гу рядним дорогах до місця зустрічі їхати,

це буде веселіше ніж тупо по Львівський трасі бо там тільки тупо маслати поки легенями харкати не почнеш :(

а назад через Білосток - але це для ман'яків кончених всі інші спригнуть найкоротшою дорогою.

Тверезо мислячи краще буде по Львівський до місця зустрічі, а назад вже вибрати якусь дорогу бо інакше групою їхати не будем (не всі потягнуть)

P/S:

Я за дорогу через Берестечко туди, бо далі за Боремоль я ніколи не їздив, а хочеться якихось нових доріг

Для заохочення почитайте як київськи в Чернігів і назад 300+км намотали і нічого живі :(

Higway to Hell или обед в Чернигове

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) Ок тоді домовилися) вирішуйте хто і кудою їде і приблизно мені скажіть годину де траба бути чи стоянів чи горохів! а там далі розберемся :(

я так поняв погода значення немає? ну то добре ;) деякі телефони маю якшошо назвязку

буде весело нафоткаєм фоток :( ух ви мене зацепили )) вже енергії куча, ноги вже дьоргаються ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцькі, пропозиції збору.

Я за Горохів, по асфальту.

Або границя областей В Журавниках ніби 70 км.

Символічно випиваємо 3 літри горілки за 15 хв і їдемо додому. Хто доїхав той дурак. :(

Збір в 8 біля парку (де завжди), виїжджаємо на горохів стаємо групою і вперед. Думаю дві години повинно хватити з головою до Горохова.

Отже в 10-10:20 там (дивлячись як зберемось і хто поїде)

Треба в суботу замаринувати шашлик, або купити готовий в Там-Тамі. Бухло купимо в Горохові.

Хто, що думає.

Популярна тема Lexx_Giant, Luka, Andrey XP, Dgura, Victorius, kmd, difoto, druid, vanus, Dr.Martenzzz

Андрюха дай аську.

моя 192-810-403

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...