Перейти до змісту

Неділя.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

МММ

то який маршрут, а?

Я б хотів би через Берестечко по 2-гу рядним дорогах до місця зустрічі їхати,

це буде веселіше ніж тупо по Львівський трасі бо там тільки тупо маслати поки легенями харкати не почнеш :D

а назад через Білосток - але це для ман'яків кончених всі інші спригнуть найкоротшою дорогою.

Тверезо мислячи краще буде по Львівський до місця зустрічі, а назад вже вибрати якусь дорогу бо інакше групою їхати не будем (не всі потягнуть)

P/S:

Я за дорогу через Берестечко туди, бо далі за Боремоль я ніколи не їздив, а хочеться якихось нових доріг

Для заохочення почитайте як київськи в Чернігів і назад 300+км намотали і нічого живі :)

Higway to Hell или обед в Чернигове

мене ця штука вже вдохновила, так шо шукаю ше хоча б одного псіха для майбутньої поїздки у львів і назад за день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 403
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

це конечно на потом а зараз чекаю не дочекаюсь недільної поїздочки, може ше одного лісапедіста прихвачу якшо вдастся його збудити в неділю в 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мене рахуйте) думаю мене чекати неприйдеться якшо виїду нормально.

несильно то і по децки получиться якшо до стоянова 50 звами ше 50 і назад 50 ) в нас мало хто готовий стіки проїхати :) а мерзнути я махав! хоча я пошукаю :101010::)

p.s. захоплю коняк :P який взять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2одна)

Думаю вдіватися тре нормально тобто штани і на довгий рукав а підниз футболка і шорти в рукзак + шапка або шолома луче і то і то) я наверно буду в шапчі спочатку валив ато вітер в ті дирки так шашарить шо можна без голови остатися :P ну і тепчі черевики можна валянки :101010::) якби їхав на скуті тоб вдівся як зимою, а тут ше більшменш грієся :)

Може скутериста одного прихоплю якшо захоче бензин попалити і померзнути))

ну нафіг той скут) або буш як капуста або сидіти мерзнути! ровер рулить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Холодно буде. Це факт.

не більше 10ти градусів.

Так шо як то кажуть культурна програма повинна бути в Лісі :101010:

Щоб дров було багато!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю вдіватися тре нормально

правильно думаєш. Але не дуже старайся. Пропоную вдіти речі від вітру на літню екіпіровку, шоб, як тіки стане гаряче можна б було легко скинути і багато не волочити з собою хламу. Бо гаряче буде. Я впевнена. Буде такий собі марафончик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або хоча б відстібнути лівчики... Тоді дихати точно буде легше...Дівчаткам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або хоча б відстібнути лівчики... Тоді дихати точно буде легше...Дівчаткам :)

Ти знаеш, ти відстібав, ти дихав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітер намічається західний і неслабий ) темп 7-10 :( такшо настроюйтеся крутити проти вітру) мені може повезе то буде дути в спину :P

так шо там рішили з маршрутом? а то я непоняв куда мені луче їхати до радехова чи до стоянова :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У нас гарні вітрорізи попереду будуть летіти :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з веліком буде все гут, я їду. Але буду мабуть раніше зригувати, бо в 15.00 маю бути в Луцьку.

Короче процентів 90%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то вже як вийде, поїду назад по львівській трасі. Розкажіть краще що зробити, щоб жопу не намуляти, якщо велотрусів немає. Абе скажіть де можна за завстра купити дешеві б/у велотруси з памперсом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть краще що зробити, щоб жопу не намуляти, якщо велотрусів немає. Абе скажіть де можна за завстра купити дешеві б/у велотруси з памперсом?

Щоб попку не муляти, треба їздити на роверкові часто, але далеко :( А штанці з паралоном допоможуть не немуляти нетреновану попку хіба на 30-ти кілометровому марафоні (наприклад, Луцьк-Гарадзжа-Луцьк). Така вона жорстока правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дупер буде боліти 100% %)

Завжди болить після дорослих покатушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть краще що зробити, щоб жопу не намуляти, якщо велотрусів немає. Абе скажіть де можна за завстра купити дешеві б/у велотруси з памперсом?

Щоб попку не муляти, треба їздити на роверкові часто, але далеко :( А штанці з паралоном допоможуть не немуляти нетреновану попку хіба на 30-ти кілометровому марафоні (наприклад, Луцьк-Гарадзжа-Луцьк). Така вона жорстока правда

Дякую конечно, але моя попка не така вже й ніжна, як ти подумала. У всякому випадку такий маршрут для неї вже не вперше. Але все одно кожна маленька деталь є важливою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то вже як вийде, поїду назад по львівській трасі. Розкажіть краще що зробити, щоб жопу не намуляти, якщо велотрусів немає. Абе скажіть де можна за завстра купити дешеві б/у велотруси з памперсом?

по гумі пройдись або до юри, того шо біля пивзаводу велікі крутить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми сьогодні на гумі СТІКІ викупили, шо то полний абзац!!!

ЙА самий мєгамодний вєлобайкєр в самих мєгамодних вєлоштанах! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфота, я тут проглянула карту внимательно, там на твоей не фига не разобрать, так вот: на Берестечко от нас иначе, как через Хрінники и Демидовку, не попасть. Так же и через Радехов - на Берестечко, а там Демидовка и Хрінникі. К чему я? Єто плюс еще де-то 30 км... Лично я тока рада :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо буде така погода як обіцяє Гризметео то буде супер!

Без сонця і температура порядку 14 градусів.

Ідеальні умови для марафону :friday:

Завтра з самого рання на моїх карті прокреслимо маршрут остаточний маршрут.

Тра йти точити контакти :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра йти точити контакти :)

Да, погоду обіцяють комфортну. Тра йти міняти раму. І колеса. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) дада вело нада підготувати ) цепу помастити добре :) і так тех огляд, чи колеса напомповані :):)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...