Перейти до змісту

Борда обирає парламент!


kudrom

Вибори-2007  

238 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Коли я починаю думати про те за кого голосувати згадується чомусь фільм про зародження профсоюзів в Америці ("кулак" здається), ось працюючі в цьому фільмі нагадують наше суспільство, яке не має достатньо сильних важелів впливу на владу і залишається лише знизувати плечима мол так і живем. Суть фільму в тому, що частина робітників організувала напівмафіозну структуру яка мала "засоби бородьби"з поліцією (яка була на боці мануфактурників).

В загальному пізніше зцього і почалося профсоюзний рух в америці і після того ніхто не сміє(принаймі прилюдно) порушувати права працюючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Голосувати треба. Як ми не підемо, то піде Схід, от тоді прийдуть до влади не тільки януковичі, а й вітренки. Ото позорище буде!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото позорище буде!!!

Позорище не будет, позорище уже давно есть. Нет достойных, против всех.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО:

Держава наша з натяком на демократію,по суті влада народу.Ті,що відмовляються голосувати-це люди які бояться прийняти рішення і взяти відповідальність на себе,за свій вибір,за свою довіру влади якійсь партії,немає сумніву що їхніми голосами скористаються.Бездіяльність-це саме найгірше.Ті, хто голосує проти всіх у всякому разі чесні.

Я за Юлю,бо вона єдина діє послідовно і не відмовляється від своїх слів і обіцянок.Серед усіх вона єдина реально відповідає за свої слова і вчинки.І знову ж таки вона єдина(у всякому разі перша) проголосила потребу реформи судо-виконавчої системи,а саме з цього починається порядок в країні.З наших судів глузує весь світ.НУ-не вірю навіть якщо в них у списках буде Папа Римський і Далай Лама.

ЗІ:кто не пойдет на выборы,тот вонючка(а-ля Камеди-клаб) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша Україна. Нарешті вони йдуть на вибори толковою командою, а лише командна гра дає результати :lol: І діло не в обіцянках та гаслах, їх все рівно всі перекрутять :friday:

Мля знов прийдеться голосувати за кучку поменше :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля знов прийдеться голосувати за кучку поменше ;)

В розумінні - кучку гівна поменше?

;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно, що "Свобода" майже догнала "Регіони" <_< Нещодавно приїздили тещині родичі зі Львівщини. Так з компанії 12 чоловік лише 2 за "НУНС", решта - за "Свободу" Тягнибока. ІМХО, при таких розкладах він має шанс отримати свої 3%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну "Марш захисту українців" зібрав трохи людей, все може бути...

Хоча я за НУНС, доречі, мій голос треба додати до тих, що є, бо мені не дозволено голосувати як автору теми....

Не варто розпорошувати сили, тут або МИ їх або ВОНИ нас... Хоча "МИ" виглядають не найкраще, але все ж варто ще раз об’єднатися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я за зелених )

бо клав я на той парламент з високої "колокольні"

проголосував би проти всіх ... але краще хай зеленим голос дістанеться )

пацифіст я )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я за зелених )

бо клав я на той парламент з високої "колокольні"

проголосував би проти всіх ... але краще хай зеленим голос дістанеться )

пацифіст я )

то може краще відразу застрелитись? Всеодно-ж пофіг :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки вам пофіг, регіони і комуняки збирають свій електорат.

А потім будете скаржитись: "а що ж це в нас в Україні, невідомо хто керує?"....

Так що кожен голос на вагу золота, адже розподіл виходить приблизно 50/50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, кльово!

Це тіпа від БЮТ капєц странє чи від того, якщо вони прийдуть до влади? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я за зелених )

бо клав я на той парламент з високої "колокольні"

проголосував би проти всіх ... але краще хай зеленим голос дістанеться )

пацифіст я )

Вони зелені від зеленого змія :smile3:

А спонсор в них Кучма!!!! так що подумай!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю нарахунок зеленого змія і Кучми... але це точно не одна з тих партій, за які я б особисто голосував би або радив би комусь. Не доведи Господи до влади прийти таким тормозам...

А ще я балдію від рекладми блоку КУЧМА ("Погралися, дітки, і хватить. Не дамо розділити Україну!") :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думую так, те що багато хто з нас буде голосувати проти всіх тільки погіршить ситуацію. Да, ви використаєте свій бюлетень і ним ніхто не скористається. А толку? Ви нічого не зміните, а погіршити ситуацію можете. Вибори всеодно відбудуться і результати будуть. І реально відомо хто там буде. Ваше "проти всіх" комусь вигідно. В нашому випадку - ргіонам і КПУ, так як ми вкрали голос у НУНС і БЮТ. Регіонам вигідно щоб голосували проти всіх в Західному регіоні. Тим самим втрачається значний відсоток підтримки НУНС і БЮТ і це позитивно відіб`ється в загальних результатах по Україні, так як на сході вони мають більшість. В підсумку, у них знову більшість і абсолютно нічого не зміниться. Влаштовує такий результат? Я думаю що ні. Тому закликаю віддати свій голос за реально прохідну силу, а саме НУНС або БЮТ якщо ми хочемо хоч щось змінити. Як кажуть, з двох зол обирають менше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Досить логічно.

І на практиці буде так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за Юлю

Durak

ПРО ЮЛЮ ЮЩЕНКА И ЯНЕКА

!!!!!!!!!!! ГОЛАЯ ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!!!!

МОЖЕТЕ ПОСЛЕ ЭТОГО СПОРИТЬ ЗА КОГО ГОЛОСОВАТЬ.....

P.S.

Я тящусь от этого видео....

Жду плюсов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за Юлю

Durak

ПРО ЮЛЮ ЮЩЕНКА И ЯНЕКА

!!!!!!!!!!! ГОЛАЯ ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!!!!

МОЖЕТЕ ПОСЛЕ ЭТОГО СПОРИТЬ ЗА КОГО ГОЛОСОВАТЬ.....

P.S.

Я тящусь от этого видео....

Жду плюсов.

Якість просто фуууууу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЮТ

Юлька - невростенічка яка ні з ким не зуміє домовитись.

Юлька - революція.

Ви ще не ох...ли від помаранчевої, подобається? Якщо так тоді - БЮТ.

Звичайно проти регіоналів, Янукович - "безпредел".

Залишається з реальної більшості помаранчеві на чолі з пластиліновим Вітьою, маємо те що маємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...