Перейти до змісту

Борда обирає парламент!


kudrom

Вибори-2007  

238 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

я за Юлю

Durak

ПРО ЮЛЮ ЮЩЕНКА И ЯНЕКА

!!!!!!!!!!! ГОЛАЯ ПРАВДА!!!!!!!!!!!!!!!!!

МОЖЕТЕ ПОСЛЕ ЭТОГО СПОРИТЬ ЗА КОГО ГОЛОСОВАТЬ.....

P.S.

Я тящусь от этого видео....

Жду плюсов.

Якість просто фуууууу

Зри в корень и слушай речь, єто же для мобильника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

у НУНС интересный лозунг:

"Украине новый парламент, Киеву новую власть"

пардон, но это болтология.

мэр Киева, каким бы он ни был - но это выбор народа.

и каким бы правительство ни было - не ему решать кто будет мэром города.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як інші, а я не буду змінювати свою позицію - як і попередні вибори парламенту і президента - голосую проти всіх.

Я не бачу нормальних партій за які хотілося б голосувати і взагалі за партії не хочу голосувати.

Головна проблема зараз у тому що схід не хоче голосувати за помаранчевих і тому вибирає аби що аби не їх - це відомі вам товариши, у наших краях теж багато людей голосують за принципом аби хто аби не комуняки, регіони і т.д.

Моя думка така: слід повністю змінити склад парламенту - очистивши його раз і назважди, тобто ввести в дію правило що депутатом може бути лише два скликання, наприклад, але головне це те щоб жоден з тих хто вже був донирні не міг балотуватись ніколи. Нехай прийдуть менш свічені але зате толком не знаюючі як і де можна собі підігравати.

І такі думки чую від багатьох.

Які б не були хороші ті чи інші всі не є професіоналами. Наприклад - на президентських виборах замість Януковича виставитли б Тигибка і Ющенко не мав би жодного шансу. Основна ідея протидії помаранчевих була побудована на судимостях Януковича, а значить бандит і оточення такеж. Регіони будуть тактику за принципом - націоналіст-бандерівець -нацист - фашист.

БЮТ взагалі гонить беса- якщо вона не стане прем'єром - тоді знову погано - це вже маніакальна шизофренія чи як там правильно

Скільки людей повірили у помаранчевих у 2004 році і що ми маємо - вони між собою не дружать. Проблема ще й у тому що більшість партій не вміють і не хочуть працювати в загальній команді на користь України - кожен тягне "ковдру" на себе а народ "мерзне".

Ось так друзі. Вибори нічого не змінять і не принесуть хорошого - лише знову кавардак у країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як інші, а я не буду змінювати свою позицію - як і попередні вибори парламенту і президента - голосую проти всіх.

...

Ось так друзі. Вибори нічого не змінять і не принесуть хорошого - лише знову кавардак у країні

Ти прекрасно розумієш, що вибори і ідеалізм – поняття несумісні. Ти знаєш, що в житті не буває все поділено тільки на добро і зло, на чорне і біле. Є більше зло, а є менше, Є сіре.

Це преамбула.

Амбула.

Твій ідеалізм полягає в протесті проти існуючих політичних кандидатів. Усіх без винятку. Ти його збираєшся проявити в тому, що викреслиш усіх. Але все одно хтось з них пройде.

Яка вірогідність того, що все населення проголосує так, як ти? Ніяка. Це навіть менша, ніж мізерна. Отже, варіант «Проти всіх» як засіб очищення парламенту спрацює лише тоді, коли проголосують таким чином усі без винятку. Якщо ж хтось один віддасть свій голос за ПР, НУНС чи БЮТ – ця сила і пройде в парламент.

Тому варто зрозуміти, що пункт «Проти всіх» - не є засобом для очищення політикуму. Це навіть не є статистичне спостереження за розчарування людей у політичних кандидатах в парламент. «Проти всіх» - це засіб для нагнітання напруги в суспільстві, спосіб, щоб на сході могли сказати: «Гляньте, як на Волині помаранчеві довели своїх прихильників — тепер ті прихильники голосують проти всіх». Так само і ми будемо казати, що ПР не виконала своїх обіцянок східнякам, і вони ними незадоволені.

Тому я стверджую, що «Проти всіх» - це безглуздо. Цим парламент не очистиш. Це приблизно так само, як в 14 років натяги майку з написом «Всі уроди». Від цього юнацькі прищі на морді того, хто таку майку вдягнув, не зникнуть. Серед представлених у списку політичних партій обов’язково хоча б якась викличе більшу чи меншу симпатію. Але намагання проголосувати «Проти всіх», і відверте демонстрування цієї позиції, практично, агітація інших зробити так само — це ще один крок для нагнітання напруги в суспільстві.

Знайди час, поговори зі знайомими, подивися Савіка Шустера, обери собі фаворита. І віддай свій голос за нього — навіть якщо обрана тобою партія завідомо непрохідна. І якщо значна частина людей поступить так само — то якась із партій, можливо, і пройде. Це буде маленька перемога. І результати виборів покажуть прихильність людей до альтернативних політичних сил, і ці сили почнуть щось робити, щоб добитися ще більшого визнання. А проголосувати «Проти всіх» - це все одно, що плюнути в криницю.

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба як більшість політиків перекручувати слова і міняти поняття. Очищення -це одна думка, голосування проти всіх- інша. Я не писав що мій вибір очистить політикум. Проти всіх- це значить що немає достойних щоб за них голосувати. Такий вибір зменшить шанси всіх. Але наш народ звик вибирати менше зло коли не бачить добро. Ти кажеш подивитись, послухати інших - у них своє бачення і більшість навіть не знають як їхні обранці будуть змінювати на краще- ми чуємо не програми партій, а банальні фрази, іноді не логічні, але загал за них голосуватиме хоча це дивно бо оберають не стратегію розвитку,а Васю, Петю і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радий, що зменшився проецнт людей, які не підуть на вибори, це позитив!

Не дайте вкрасти ваші голоси! Не важливо кому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та на вибори потрібно йти однозначно. Хто не йде -- той лінивий пофігіст, до того ж пофіг йому в першу чергу його майбутнє.

Голосувати "проти всіх" на західній Україні -- це всеодно що голосувати за Януковича. Тому що чим менше людей в нас проголосує за БЮТ або НУНС, тим більше місць в парламенті отримає ПР, бо пропорція явно зміниться на їх користь. Хай краще на сході голосують проти всіх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зрозумів, насправді "проти всіх" лише 15 чоловік - всі інші не підуть на вибори (27). В голосуванні не можна, здається, вибрати лише одне з питань, не відповілши на інше, тому ті, хто не підуть, голосують "проти всіх"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, я особисто буду голосувати за Зелених. Бо більше не бачу за кого. В Зелених хоч і немає стільки впливу, зате приємно буде віддати за них свій голос. Перший раз голосувала за Нашу Україну, другий за Юлю... Повне розчарування... Так що за Зелених!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ви гоните голосувати за Юлю! Напевно саме більше її морди видно за бордах, вон в центрі плакат величезний, нижче годинника поцепили. Клоунада, як перед виступом клоунів! Так само ненавиджу гризло Люди Супрун - з лоховскім девізом - <альтернатива є>. Тупе прізвище, а морда ващщє - грязний макіяж, тупа ухмилка.. З Януковичем і так все ясно. Всё, я висказався ;)

Пі.Сі. Тільки небаньте мене за красиву мову :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та на вибори потрібно йти однозначно. Хто не йде -- той лінивий пофігіст, до того ж пофіг йому в першу чергу його майбутнє.

Ти оптимістично написав, но все-рівно залишаться всі ті, шо були. Вони знову нічого незмінять. Їм і так гроші течуть ріками, шо ж їм ще треба? Корупція, і економіка така як була, такой і буде. Брехуни всі. Я незнаю як буде далі. Жалко країну, шо нема людей, які б нею керували. Треба ще почекати часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назви хоч двох людей з цієї партії....

Ось тобі

http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2007/W6P406?P...&pf7171=198

І ще:

http://vybory.segodnya.ua/parties/pzu/2086.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, ви гоните голосувати за Юлю! Напевно саме більше її морди видно за бордах, вон в центрі плакат величезний, нижче годинника поцепили. Клоунада, як перед виступом клоунів! Так само ненавиджу гризло Люди Супрун - з лоховскім девізом - <альтернатива є>. Тупе прізвище, а морда ващщє - грязний макіяж, тупа ухмилка.. З Януковичем і так все ясно. Всё, я висказався :)

А вот лично я согласен. За Юлю столько народа готовы отдать свои голоса... Мда........ Много она "мудрых" решений приняла? Уже забыли все бензиновый и продовольственный кризисы? И "по мелочи" еще много чего... Быстро же у нас народ обо всем забывает...

За Януковича голосовать не буду однозначно, потому как если эти бело-синие утвердят свой злополучный законопроект о втором государственном, украинскому языку тогда точно ИМХО настанет полный пипец ;) Я не против русского, конечно, сам на нем общаюсь и по работе, и на форумах, но и украинским владею свободно, и не хочу чтобы русский стал ОФИЦИАЛЬНЫМ. Не дай Бог...

А вообще - идеалисты все какие-то. Что вы надеетесь изменить? Что? Обьясните мне тупому, кто сейчас из тех кто ломятся к власти, готов РЕАЛЬНО что-нибудь изменить к лучшему, покажите пальцем, ОК? Я имею в виду для простого народа, для таких как я, мои родственники, друзья, знакомые? Вот для кого они всегда готовы "изменить жизнь к лучшему" - так это для себя, вот себя-то они любят, а как же. ;)

Против всех однозначно. :D :D ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата из статьи (для смеха)

Митинг было поручено вести кандидату в депутаты от Партии регионов Александру Пеклушенко, “который с завидным постоянством повторял, что “Виктор Янукович уже ступил на мелитопольскую землю”.

Перед выходом Януковича на сцену Пеклушенко сказал: “Виктор Янукович находится в 50 метрах от сцены, давайте посоревнуемся, кто лучше и кто громче крикнет “Янукович!”.

“Апогеем стали слова, произнесенные им, когда премьер оказался в 30 метрах от сцены: “Он видит каждого из вас. Он понимает каждого из вас, и он решит все ваши проблемы”, - пишет “Коммерсантъ”.

Выехав из Мелитополя, Янукович стал делать остановки в населенных пунктах. Во время одной из остановок премьеру вручили каравай, который он сразу отдал охранникам.

“Виктор Федорович, вы хотя бы откусили… – сказал кто-то из толпы. Премьер сразу же потребовал каравай обратно, откусил и начал усиленно жевать”, - пишет газета.

На пожелание одной женщины здоровья, Янукович ответил: “Здоровье в порядке, спасибо зарядке!”.

Прочитав : Янукович ответил: “Здоровье в порядке, спасибо зарядке!”.

Я понял что буду, собирать его перлы.

Расказал один дальнебойщик знакомый. Они стояли в очереди на таможне, делать нечего, он лежал и слушал переговоры своих колег по рации (там 30 км радиус)

(говорит, слушая их можна узнать все что происходит в стране)

Янукович недавно посетил Сумы, и окресные большие сёла. В одном из сёл его неплохо встречали. Вручили каравай, уши развесили, послушали, и отпустили с Богом. Через некоторое время этот каравай был найден за селом на обочине в грязи. Люди канечно в шоке. Сказали теперь никто там небудет за него голосовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот лично я согласен. За Юлю столько народа готовы отдать свои голоса... Мда........ Много она "мудрых" решений приняла? Уже забыли все бензиновый и продовольственный кризисы? И "по мелочи" еще много чего... Быстро же у нас народ обо всем забывает...

Не буду тебе агітувати,але про ціни за часів Юлі ти знаєш завдяки крикунам-каналам,які майже всі контролюють Регіони і їх друзі.ТО може зараз ціни не виросли?Коли в магазин ходив останній раз?Йди глянь на ціну масла,олії.Заїдь за АЗС,зайди в банк глянь курс євро(реальна інфляція).А Юля де? при владі?Ні! ТО хто ж тоді порожняк жене?Чи не Азаровське кодло? Чи може всім чесно ПДВ повертають?Ні чомусь тільки Ахметовським компаніям.Згадай як вони спочатку говорили що контролюють ситуацію на паливному ринку,такі гасла розраховані на лохів.При Юлі бензин піднявся на 5 копійок- на наступний день вже всі газети про це пишуть,новини показують,всі "експерти" кричать,що це капець промисловості і селу.Зараз соляра дорожчає на 5 коп майже щомісяця і де капець,де газети і ТВ?

Звісно БЮТ не панацея,чого там один Васадзе вартий,але...З двох бід вибирають меньшу.А проти всіх або взагалі не голосувати це 100% на руку регіонам.

ЗІ:Партія зелених-реально підставна структура,ви як волиняни повинні знати,що в нас ця партія досі палець об палець не вдарила,щоб зупинити варварські вирубкі,безпрєдєльний відстріл тврин і вилов риби.А де ділись Волинські зубри?Ведетесь на рекламу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "жЮльки" (і "Реггі") політична реклама найбільше на "лохів" розрахована. І, як можна побачити на цьому форумі, розрахунок вірний. А жодо попереднього повідомлення, то краще біди не обирати взагалі. Я за ВО "Свобода". Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "жЮльки" (і "Реггі") політична реклама найбільше на "лохів" розрахована. І, як можна побачити на цьому форумі, розрахунок вірний. А жодо попереднього повідомлення, то краще біди не обирати взагалі. Я за ВО "Свобода". Слава Україні!

Не бийте мене ногами!Але я не хочу з голою дупою і порожнім шлунком бігати з прапором і кричати "Слава Україні"!Може Свобода має сильних економістів?Народ,хватить нам ділетантів у владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ніхто й не вибирає економістів. Ніколи, як і юристів. Рідкі винятки бувають. Для того в ВРУ є профільні комутети з різних питань, для того кожен депутат може мати купу консультантів і помічників, які йому нададуть вичерпну інфу по тому чи іншому питанню. Задача депутата - проаналізувати, і проголосувати - так, ні або утримався. У ВРУ не лише економічні закони приймають, а й освітянські, про медицину, та багато чого іншого. І що? Для прийняття одних законів - обирати тільки лікарів, для інших - тільки митників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще 4 людини і буде 200!

Давайте, підключайте всіх знайомих зареєстрованих!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У "жЮльки" (і "Реггі") політична реклама найбільше на "лохів" розрахована. І, як можна побачити на цьому форумі, розрахунок вірний. А жодо попереднього повідомлення, то краще біди не обирати взагалі. Я за ВО "Свобода". Слава Україні!

"Свобода" дивне утворення але завдяки таким на сході не люблять українську мову, українців і т.д.

Хватить, вже на зорі незалежності були придурки всякі з різних партій та Народного руху котрі кричали "Україна для українців" - що ми маємо - цим лише відштовхнули багато тих хто був нейтрально налаштований і хто викликали агресію та незадоволення в російськомовного населення.

Та й пишуть що "Свобода" спонсорується ПР і задачі її - це відтягування голосів у помаранчевих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдання влади – збільшувати кількість ідіотів у державі. Ідіот, в перекладі з грецької – це людина яка не допускалася до зібрання полісу. Тобто людина, яка не бере участі в політиці (управлінні полісом).

неправдали ...хм ... отсюда напрашивается вывод - против всех голосуют идиоты :) (никого лично не имею ввиду .. просто для размышления)

источник http://www.tkalenko.org.ua/2007/09/02

и еще

Прекрасна Україна – просто ідея. Ідеальна держава – просто ідея. Україна без бандитів і фальсифікаторів – це просто ідея. Хтось повинен буде ще померти за це, як Гія Гонгадзе помер за Україну без Кучми.

Ви хочете померти за свою ідею? Чи померти просто так, безглуздо, як собака під парканом?

І пам’ятайте: смертність все одно стовідсоткова…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вибори не піду. Але якби пішов, то проголосував за Тягнибока ("Свобода"). Нормальні українці-патріоти, реальна програма. Підтримую їх, але думаю, що вони не пройдуть, в нас мало національно свідомих людей. Не хочу тут піднімати питання мови, але я вважаю, що якщо ти справжній українець, то ти повинен знати свою мову і спілкуватись нею, так само знати як і традиції і історію, і дотримуватись їх. А якщо твоїх батьків/дідів заселили сюди з Росії, то все-таки, треба вважати, що ти росіянин. Я б принаймі так вважав би і гордився що я росіянин. Судячи по своєму родоводу, можу сказати, що я на 75% українець, на 25% - поляк. Але я не можу сказати, що я почуваю себе тут вільно, часто важко знайти потрібну книжку на українській, чи комп'ютерну програму, чи фільм подивитись чи передачу на рідній мові. А цей схід ниє, що щемлять російську, це не щемлять російську, це потрохи відроджують українську. Взяли б і вивчили. Не бачу проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...