Перейти до змісту

Борда обирає парламент!


kudrom

Вибори-2007  

238 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Але якби пішов, то проголосував за Тягнибока ("Свобода"). Нормальні українці-патріоти, реальна програма.

Звичайний популіст і не більше! "Ти українець? Голосуй за Свободу" ... Ну неозброєним ж оком видно!

Такий самий популіст як ті хто проти нато і т.п тільки навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

На вибори не піду. Але якби пішов, то проголосував за Тягнибока ("Свобода"). ... Але я не можу сказати, що я почуваю себе тут вільно, часто важко знайти потрібну книжку на українській, чи комп'ютерну програму, чи фільм подивитись чи передачу на рідній мові. А цей схід ниє, що щемлять російську, це не щемлять російську, це потрохи відроджують українську. Взяли б і вивчили. Не бачу проблеми.

Так от візьми, піди й проголосуй. Совість в самого перед собою буде чиста. А якщо Тягнибок пройде - то ще й отримаєш надію.

І не слухай всяких... непопулістів... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якби пішов, то проголосував за Тягнибока ("Свобода"). Нормальні українці-патріоти, реальна програма.

Звичайний популіст і не більше! "Ти українець? Голосуй за Свободу" ... Ну неозброєним ж оком видно!

Такий самий популіст як ті хто проти нато і т.п тільки навпаки.

Якраз ні, вже давно зацікавився Свободою, ще перед минулими виборами. Прочитав усю їхню програму на сайті, і дивлюсь передачі по телевізору, і слухаю, те, що він говорить і мені це подобається і багатьом моїм знайомим. В його партії відсутні олігархи і матеріалістичні інтереси, присутня ідеологія. Бо те, що обіцяє Наша Україна, БЮТ - утопізм, "Закон один для всіх" - це вже смішно, сам президент порушує закони, і тим більше нічого з того, що обіцяли раніше не виконали, ПР - програма цікава, багато обіцяють, але я їм не вірю і по духу мені вони не підходять, соціалісти - зрадники, комуністи - взагалі ця партія має бути заборонена. Тобто власне Свобода - це і є альтернатива якась, тим партіям, які вже неодноразово були представлені в парламенті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так чому ж тоді на вибори не підеш?????

Якщо ти бачиш, що є якась сила, що тобі подобається, то чому ж тобі не йти? Я ще розумію тих, кому пофіг чи хто проти всіх, тому не йде....

Народ, йдіть на вибори! Це не так складно. З таких, як ви складається суспільство

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любопытно былобы услышать какая мотивация у поклонников литвина ... ну кучмовцев я могу понять ... - а глядя в "чесные" глаза гламурного екс-головы рады ... чесслово такая фальш в нем .... хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б проголосував би за якусь радикальну партію, яка б щось зробила. І зробила силою. Щоб взяла кучку тих крадунів і п**дунів і в одну ніч всіх піймала і розібралась з ними. А то останні 10 років я тільки чую, той вкрав той завод, той те підприємство, а Кучма взагалі такий-сякий, той то, той то. І що з того??? Ще нікого не засудили. Треба діяти, пообіцяв - виконуй будья-яким способом. А то задовбало слухати це поливання брудом одні інших. Президент і Наша Україна мали рік, щоб з цим розібратись. Нічого не зробили і не зроблять. А нових людей толкових і нема. Все одно на сході проголосують за регіони і вони візьмуть чимало крісел. Як можна голосувати за таких людей, на чиї рожі подивишся і все стає зрозуміло. "Я вже 10 років в дєрьмі" - це нормально так говорити прем'єр-міністру??? А вони далі голосують за нього. Що тут сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б проголосував би за якусь радикальну партію, яка б щось зробила. І зробила силою. Щоб взяла кучку тих крадунів і п**дунів і в одну ніч всіх піймала і розібралась з ними. А то останні 10 років я тільки чую, той вкрав той завод, той те підприємство, а Кучма взагалі такий-сякий, той то, той то. І що з того??? Ще нікого не засудили. Треба діяти, пообіцяв - виконуй будья-яким способом. А то задовбало слухати це поливання брудом одні інших. Президент і Наша Україна мали рік, щоб з цим розібратись. Нічого не зробили і не зроблять. А нових людей толкових і нема. Все одно на сході проголосують за регіони і вони візьмуть чимало крісел. Як можна голосувати за таких людей, на чиї рожі подивишся і все стає зрозуміло. "Я вже 10 років в дєрьмі" - це нормально так говорити прем'єр-міністру??? А вони далі голосують за нього. Що тут сказати?

Твоя правда - всі вони лише обіцяють розібратись а далі розбтраються лише з тим хто, кому і як буде платити.

А президент - так він сам з тої ж команди брехунів і популістів. Кричить що Росія заважає знайти винних у його "отруєнні" (пишу в лапках бо у мене великі сумніви що це дійсно було)

Ющенко сам чомусь забув що ще досі слідство не отримало його кров на аналізи, а та кров яка у них є - так ніхто не каже що це саме президентська. Наш президент вміє робити відкриття у галузі криміналістики - навіть великі спеціалісти не можуть назвати точний час отруєння тої чи іншої людини - говорить в межах кількох годин, причому ця цифра може сягати від кількох годин до доби. а наш месія точно знає що його отруїли на саме тій дачі і саме в той час. Хоча відомо що перед тим він був ще в одних гостях. І ще зауважте що чомусь саме перед виборами знову почали згадувати отруєння про яке ще рік назад кричали - ще день-два і воно буде розкрите. Всі у нього виннні, а він точно знає хто а не слідство. Це вже нав'язування думки і маніпуляції фактами а факти були наступні: Ющенко тричі літав у Австрію і лише після третього разу вони сказали про отруєння- невже там такі погані спеціалісти що вони перші два рази не могли побачити його отруєння

http://for-ua.com/ukraine/2007/09/25/060014.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станом на 21-30

З 2553 зареєстрованих користувачів борди проголосувало 238.

Явка виборців становить 9,32%

Вибори на борді вважаються такими що НЕ ВІДБУЛИСЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...