Перейти до змісту

Борда обирає парламент!


kudrom

Вибори-2007  

238 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Голосуючи "Проти всіх" фактично ми нічого не змінимо. Знову пройдуть в парламент ті, хто набере найбільші голоси. Краще голосувати не проти всіх, бо цим ми лише виражаємо своє ставлення до партій, а гарненько розібратись в їх досягненнях, обітницях та людях у списках (що більшість виборців зовсім не робить - тільки дивиться рекламу). І тоді голосувати за тих, хто сподобався.

Я - за партію Тимошенко. Знаю там просто декого.

P.S. Ну а що буде, якщо весь народ проголосує "Проти всіх"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарненько розібратись в їх досягненнях, обітницях та людях у списках (що більшість виборців зовсім не робить - тільки дивиться рекламу). І тоді голосувати за тих, хто сподобався.

политическая реклама - это вообще отдельный разговор.

если раньше все партии хвалили себя и много обещали, то сейчас тупо выливают по ведру го..ища на конкурентов и все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не в тему але все ж. Говорив з одним чоловіком який директор серйозної компанії і монтує обладнання в супермаркетах по всій Україні. Так він говорить що у у всіх супермаркетах найкраще продається той товар, який найбільше рекламується.

Висновок - не дивись телевізор :( а купуй те, що ТОБІ подобається а не те, що тобі навязують інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само і політичною рекламою. Не "купуй" те що рекламують тому, що його рекламують а вибирай сам....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарненько розібратись в їх досягненнях, обітницях та людях у списках (що більшість виборців зовсім не робить - тільки дивиться рекламу). І тоді голосувати за тих, хто сподобався.

политическая реклама - это вообще отдельный разговор.

если раньше все партии хвалили себя и много обещали, то сейчас тупо выливают по ведру го..ища на конкурентов и все...

ото точно, особливо на радіо, такий цирк, що аж страшно стає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосуючи "Проти всіх" фактично ми нічого не змінимо. Знову пройдуть в парламент ті, хто набере найбільші голоси. Краще голосувати не проти всіх, бо цим ми лише виражаємо своє ставлення до партій,......

Але не "проголосують" мій голос "за кого треба".

А голосувати буду проти всіх. Бо реально немає за кого голосувати. Всі вони "красавчегі". З незначними відмінностями рівня свого "красавчегства".

Вон - Плама на царство, а мене - на всі силові функціїї. Уж банити буду якісно :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо ясно, що кросавчеги. Але тут питання стоїть по іншому: куди ми плануємо рухатися.

Чи з одними хапугами в СРСР, чи з іншими в Європу. Я все ж обираю Європу. А той, хто не йде на вибори, то дозволяє це зробити за нього. Потім щоб не нарікали на владу.

Принаймні, я буду знати, що цю владу обрав я, а не за мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А голосувати буду проти всіх. Бо реально немає за кого голосувати. Всі вони "красавчегі". З незначними відмінностями рівня свого "красавчегства".

повністю підтримую. нем аза кого голосувати, хоч ти вбий - зараз просто ділять владу між бізнесменами :D

а оплачуємо цей концерт ми зі своїх кишень.

он, яник каже, що "жить стало лудше". а про те, що всі товари масового споживання подорожчали - щось мовчить...

Чи з одними хапугами в СРСР, чи з іншими в Європу

а це нічого, що ті що в європу вже зондують грунт для коаліцій з тими що не в європу? це все бізнес і гроші, інше їх не цікавить - буде вигідно в європу, підуть туди, буде вигідно в росію - аналогічно, якщо добре їм підмажуть, то і в китай інтергуватись почнемо. а народ і питати не будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да относительно "платить", прошлый раз янукович пенсии больше сделал итог цены как выскочили, так к чему я как подскочат цены когда и регионалы и наши и юля хотят выплатить за детей? Где денги возьмутса? Или снова станем милионерами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобався слоган партій Вільних демократів - "Заставимо цих ублюдків бути чесними!!!" Ги Цікаво, а хто кого буде заставляти і головне як???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За блок Юлии Тимошенко. Как говорят о ней "чёрт в юбке". А она мне нравится... может женщина наведёт порядок в этом бардаке ;)

В Юлькі є всі шанши у наступних президентських виборах.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку Юльці вигідно ще побути в опозиції, погавкати на всіх, а поті набрати абсолютну більшість і самій сформуват парламент. Правда після того її рейтинг впаде як і у всіх інших ублюдків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє віжу я своіх ізбранніков, нє ві жу!

Ніхто нє достоін, всьо равно зажруцца...

баба йага протів!

Ага, я тоже против, а те, кто регионалов с камуняками поддерживал, опять за них проголосуют.

И опять, в итоге, будем иметь тот же парламент, который будет ИМЕТЬ нас с Вами и всю Украину.

Вот такофф мой печальный прогноз на эти выборы. :)

зы. Верховна Рада выпей йада !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Приємно що народ активно голосує!

Данні на теперішній час дуже збігаються з соц опитуваннями по західному регіону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, %% тех, кто не пойдет на выборы - тоже практически тот, который называет статистика (20%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про голочування : Оранжевые обогнали Януковича

У БЮТ и НУ-НС - 35%, у Партии регионов - 29%

Cоломия ЛЕСЮК / 12.09.2007

Последние данные соцопроса свидетельствуют о том, что в парламент проходят 5 политических сил - Партия регионов, Блок Юлии Тимошенко, Блок "Наша Украина - Народная Самооборона", Блок Литвина и Коммунистическая партия.

Согласно опросу Украинского института политических и социальных исследований имени Александра Яременко и центра Социальный мониторинг, 29,3% опрошенных готовы поддержать Партию регионов, 22% - БЮТ, 13,3% - НУ-НС, 3,2% - Блок Литвина и 3% - КПУ.

Менее 3% поддержки получили Соцпартия (2%), Блок Наталии Витренко (0,9%) и Компартия (обновленная) (0,9%). 3,9% «проголосовали» - за другие партии, а 5,3% не поддерживают не одну из партий.

Данные опроса демонстрируют высокую активность избирателей. 61% обязательно будут принимать участие в голосовании, 27% - скорее всего будут придут на участки, 4% - скорее не придут и 4% отказываются окончательно голосовать.

Всеукраинское исследование было проведено с 6 по 9 сентября, было опрошено 2 019 респондентов по всей стране.

Интересно, что в большинстве своем данные напоминают финальную картину парламентских выборов-2006, когда Патия регионов набрала 32,14%, БЮТ - 22,29%, "Наша Украина" - 13, 95%, а КПУ - 3,66%. Кроме СПУ, вероятность проходности в парламент которой в этом сезоне намного меньше, чем в прошлом году. Кроме СПУ, которая прошла в парламент V созыва с результатом 5,65%.

вибачте за "многа букофф", спацифиздив тут : http://www.pk.kiev.ua/country/2007/09/12/113317.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пойду на выборы, потому как мне дорого мое свободное время, его у меня и так не много...

А может и пойду, если будет хорошая погода и настроение. Если пойду - то проголосую за Юльку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пойду на выборы, потому как мне дорого мое свободное время, его у меня и так не много...

А может и пойду, если будет хорошая погода и настроение. Если пойду - то проголосую за Юльку.

Якщо не підеш, то не скаржся потім на владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша Україна. Нарешті вони йдуть на вибори толковою командою, а лише командна гра дає результати :( І діло не в обіцянках та гаслах, їх все рівно всі перекрутять :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...