Перейти до змісту

Наукове підтвердження кінця світу!


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Трохи вагався в яку тематику це чтіво закинути, так би мовити ділема абізяни: дати читати умним чи красівим...

Думаю даний матеріал цілком в руслі потоку сознанія.

Отже сам сабж:

Физики-теоретики пришли к выводу, что Творец может устроить конец света в любой момент, не нарушая законов природы

Ну що ж, гаспада обиватєлі а также фізікі тіарєтікі, читаєм, вкушаєм висказуємось. Як на мене матеріал заслуговує на ознайомлення та осмислення. Кому треба в самій статті наявні пруви на інші джерела, я нажаль не ходок по англійському контенту.

Панове модератори, блаженнійше прошу, в разі проявів всплеску гормонів, авітамінозу чи інших випорожнень місцевої трольовської популяції (маю на увазі не лише офіційну групу "тролі") – лікуйте причину, а не закривайте тему чи викидайте її на смітник.

Матеріал цікавий і цікаво почути думку широкого загалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я куєю гаспада давагіщі, тема мною створена: 16:03, читання приведеного матеріалу навіть з рубільніком моску, перебуваючому в положенні "ОФФ", займе щонайменше з десяток хвилин, так нє ж! За чотири хвилини вже перший умнік атмєтілся! (16:07) Рівно стільки він набирав свій пост на клаві! :0152:

Асуждать нечітая – наше крєдо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Умніками" своїх друзів називатимете, гаразд? Не буду заперечувати, прочитав не повністю, але відсотків так 80 точно. Та і читаю я швидко - книги допомогли. А от від Ваших постів і манери їх опублікування, мозок стопориться. Ще трішки Ваших думок почитаю викладених на теренах Луцької дошки, так точно сторінку 10 хвилин мусолити буду.

Не в образу, але і Ви стримуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ще хтось оте все на пальцях пояснив, а то щось не тойво.

Якщо обмежуватись рамками цієї теорії метастабільності всесвіту то він в такому стані проіснував немало часу і цілком може проіснувати ще стільки ж. Нічого вона нового не дала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Асуждать нечітая – наше крєдо!

Не завжди обов"язково колупнути пальцем, обнюхати і лизнути, щоб зрозуміти в що вступив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це станеться моментально, то це нецікаво.помирати всім однаково, а вражень ніяких.

от якби якийсь катаклізм, чи сонце вибухає, чи нло прилетіло, потоп вселенський...всіб таксамо пропали-зате хтось би і пофоткати встиг.

а взагалі, думати про таке якось дивно.от існували ми існували, придумували *ети ваши интернети*, автомобілі, літали в космос, і шо, все зря??? стільки особистих трагедій, стільки страждань людство прежило ( і ще пережиє), для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судьбы мира — в руках Божиих

Физики-теоретики пришли к выводу, что Творец может устроить конец света в любой момент, не нарушая законов природы

Тут мій мозг підвіс. Фізики теоретики - Бог, Бог - фізики теоретики... Фізики теоретики увірували?... Здається мені, що вони були самими заклятими атеїстами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що люди так і не прочитали статті :)

А фізики-теоретики - це люди які направляють фізиків-"прикладників", куди їм рухатись. І до тепер виходило непогано. Переважно наукові лабораторії працюють не на осліп, а в рамках певного проекту з кінцевою, вже обрахованою теоретиками, метою.

На рахунок Бога-Творця, то на землі на протязі десятків тисячоліть, одночасно в різних куточках планети, діють десятки тисяч (взаємовиключних) духовно-містичних осіб, що підпадають під це визначення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не он троль, а вы идиоты читать не умеете. Вот так и живем - вам сказали "БУБА" , вы повторяете: "БУУУБААА!!!!"

Этот пост - детектор идиотов, уж звыняйте.

Я просто афигеваю, как чувак стебется, и КАКОЙ чувак!!!

С марта 2012 года шеф-редактор проекта "Сноб". В прошлом – молекулярный генетик. Делал всякие смешные штуки с одной симпатичной плесенью, но потом понял, что я – единственный человек на планете, кому это интересно. Журналистикой и переводами начал заниматься, живя и работая в Копенгагене (видимо, просто соскучился по русскому языку). С 2001 года снова в Москве; с этого момента редакторская работа стала основным источником средств к существованию. До "Сноба" работал в трех журналах, один даже возглавлял, но комплекс дилетанта и самозванца не изжил до сих пор.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який стьоб? Чувак просто переклав статтю на російську з Scientific American

And that very nature of being a Standard Model Higgs may be the reason our universe is ultimately unstable. It has to do with the so-called vacuum stability in the Standard Model.

According to the description currently favored by physicists, a vacuum is not completely devoid of matter but instead teems with particles and antiparticles that pop into existence and then run into one another and annihilate themselves, all in very short times. The inherent uncertainty embodied in quantum mechanics permits these spontaneous fluctuations—as long as the particles don't live for more than a fleeting instant, the process violates no laws of physics.

The Standard Model also says, as Lykken puts it, that "for the vacuum of empty space to be stable, we should be living at a minimum of potential energy." In other words, most things end up resting in a place of lowest energy. A ball rolls downhill and settles in a low point; getting it to move away from this point requires a kick of energy. In the case of the universe it would be like living at the bottom of a valley bordered by hills: the value of the Higgs potential would be lowest point of the valley.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...