Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

В 18:15 напроти біля "Історичний факультет" скутер в'їхав в джип, здається Мітцубіші :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сьогодні близько 9:00 мій брат потрапив в незначне ДТП :D

В напрямку від Варшавки до 5 школи рухався мій брат, а відразу перед ним ще два автомобіля. І там де закінчується заборчик, який розділяє дорогу надвоє, сама передня машина різко дала по гальмах і почала розвертатись (відразу за заборчиком, через подвійну суцільну лінію). Машина що йшла слідом встигла загальмувати, а от дистанція між нею і братом була недостатня, вряховуючи що брат їхав на важкому Mercedes Vito. В результаті брат наздогнав машину що рухалась перед ним :)

В бусі пошкодження незначні -- фара, фальшрешітка радіатора, трошки бампер. А його "партнер по ДТП" -- китайська жестянка Cherry -- постраждав досить сильно, авто склалось як паперове :)

На щастя, люди не постраждали, постраждалий автомобіль застрахований. За свій рахунок братові тільки Vito ремонтувати. А винуватець ДТП, скотина, розвернувшись побачив що він наробив, і відразу дав по газах і зник в напрямку Ювілейного :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запам'ятовувати (фотографувати) номерні знаки під@р@сів - і публікувати тут. Країна повинна знати своїх "героїв" !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запам'ятовувати (фотографувати) номерні знаки під@р@сів - і публікувати тут. Країна повинна знати своїх "героїв" !!!

тільки спробуйте. навіщо борді проблеми з публікуванням чужих номерів і послідуючими розбірками з адміністрацією ресурсу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запам'ятовувати (фотографувати) номерні знаки під@р@сів - і публікувати тут. Країна повинна знати своїх "героїв" !!!

тільки спробуйте. навіщо борді проблеми з публікуванням чужих номерів і послідуючими розбірками з адміністрацією ресурсу?

А які проблеми? Чим це заборонено? Чинне законодавство передбачає певні обмеження лише щодо фотозйомки фізичних осіб, а не транспортних засобів:

Цивільний кодекс

Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок

1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

Тобто, навіть якщо людину сфоткали на вулиці, і вона проти цього не заперечила - припускається, що вона згодна. А що вже казати про автомобіль? Хіба права автомобілів на приватне життя ще ширші, ніж права людини?

Крім того, на борді не публікується одночасно інформація і про фізичну особу, і про її авто. Це ще дало б змогу ідентифікувати власника, і якимось чином завдати йому шкоди, але якщо це буде просто автомобіль - я жодних порушень не вбачаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, ми не фотографуємо на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку. А цифрові носії в статті не передбачені :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щастя, люди не постраждали, постраждалий автомобіль застрахований. За свій рахунок братові тільки Vito ремонтувати.

Враховуючи, що при таких пошкодженннях йде заміна кузова китайця, або повне відшкодування вартості машини, не факт, що страхова після виплати не виставить регрес твому брату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що при таких пошкодженннях йде заміна кузова китайця, або повне відшкодування вартості машини, не факт, що страхова після виплати не виставить регрес твому брату.
В брата цивілка також є, так що думаю все має бути добре.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже кілька разів помічав, але лиш тепер вирішив відписатися - на Богданах у вечірню пору частенько буває, що не видно стоп-сигналів...Таке враження, що вони взагалі не працюють...Я ледь не заїхав кілька хвилин тому в "зад" маршрутці на мості на Ковельській...Будьте уважні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 9:00 мій брат потрапив в незначне ДТП :)

В напрямку від Варшавки до 5 школи рухався мій брат, а відразу перед ним ще два автомобіля. І там де закінчується заборчик, який розділяє дорогу надвоє, сама передня машина різко дала по гальмах і почала розвертатись (відразу за заборчиком, через подвійну суцільну лінію). Машина що йшла слідом встигла загальмувати, а от дистанція між нею і братом була недостатня, вряховуючи що брат їхав на важкому Mercedes Vito. В результаті брат наздогнав машину що рухалась перед ним :)

В бусі пошкодження незначні -- фара, фальшрешітка радіатора, трошки бампер. А його "партнер по ДТП" -- китайська жестянка Cherry -- постраждав досить сильно, авто склалось як паперове :)

На щастя, люди не постраждали, постраждалий автомобіль застрахований. За свій рахунок братові тільки Vito ремонтувати. А винуватець ДТП, скотина, розвернувшись побачив що він наробив, і відразу дав по газах і зник в напрямку Ювілейного :(

У даному випадку є один, і тільки один винуватець у ДТП.

Здогадайтесь, хто? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто є свідком аварії навпроти супермаркету «Смачно» (ресторану «Золотий дракон»)? Що сталося? Я їхав ввечері (біля 18:30) і бачив як евакуатор забирав темно-синє авто. По слідах зрозумів, що авто в’їхало між двома стовпами, які тримали знак, і врізалося в каштан. Місце події біля світлофора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахтунг, Луцк опасносте! сегодня вечером нарвался, как мне кажется, либо на подставлялу, либо на клинического идиота. от Киевской в сторону центра передо мной ехала черная тонированная ауди-80, судя по всему "американец", так как стопари включались увеличением яркости габаритов. правда включались они примерно в одном случае из пяти, в остальных водитель Ауди без какой-либо причины тормозил в пол и разгонялся снова, в одном из случаев я остановился буквально в миллиметре от его бампера тормозя тоже в пол - хорошо еще что за мной никто не ехал, так как мой бампер и подороже будет.

номер не срисовал сочтя это просто совпадением поначалу, но приехав домой подумал, что схема в общем-то идеальная. стоп-сигнал можно отключать каким-нить хитрым тумблером, впрочем его и так трудно заметить из-за "американской" светотехники - резко набирать скорость и тормозить вполне достаточно. освещение улиц у нас паршивое вечером даже в центре. время - вечер, 6-7 часов, люди едут домой уставшие, внимание понижено, машин много, трафик плотный. в результате поймать себе кого-нить в бампер на предмет развода на деньги не так уж и сложно :)

так что будьте внимательны!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 9:00 мій брат потрапив в незначне ДТП :)

В напрямку від Варшавки до 5 школи рухався мій брат, а відразу перед ним ще два автомобіля. І там де закінчується заборчик, який розділяє дорогу надвоє, сама передня машина різко дала по гальмах і почала розвертатись (відразу за заборчиком, через подвійну суцільну лінію). Машина що йшла слідом встигла загальмувати, а от дистанція між нею і братом була недостатня, вряховуючи що брат їхав на важкому Mercedes Vito. В результаті брат наздогнав машину що рухалась перед ним :P

В бусі пошкодження незначні -- фара, фальшрешітка радіатора, трошки бампер. А його "партнер по ДТП" -- китайська жестянка Cherry -- постраждав досить сильно, авто склалось як паперове ;)

На щастя, люди не постраждали, постраждалий автомобіль застрахований. За свій рахунок братові тільки Vito ремонтувати. А винуватець ДТП, скотина, розвернувшись побачив що він наробив, і відразу дав по газах і зник в напрямку Ювілейного ;)

Сегодня на том-же месте в ~ 14 часов попал почти в аналогичную ситуацию. К счастью обошлось. Только вместо п@№%са на машине, дорогу пересек малолетний дебил на велосипеде, который за метров 25 впереди от меня обернулся, полюбому увидел машины, и попер на велике через две полосы, двойную сплошную и опять две полосы. Пришлось очень экстремально тормозить(с визгом шин и матами из окна). Ехавшая за мной Ауди 100(или А6) еле отвернула от моей задницы. И тоже был-бы виноват задний, а не малолетний дебилоид(который кстати сразу смылся, предчествуя пилюлину).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У даному випадку є один, і тільки один винуватець у ДТП.

Здогадайтесь, хто? :)

Я згідний, що мій брат винуватий, бо не дотримувався дистанції. Проте другорядним винуватцем і причиною ДТП є той, хто розвертався через подвійну суцільну смугу -- він порушив ПДР, чим створив аварійно-небезпечну ситуацію, яка закінчилась ДТП.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 20:00 напротив входа в "Браму" "Таврия"-башмачок стукнула "Октавию", выезжавшую с заправки, в бок. Вмятинка небольшая, но ППСник оч-чень старательно бегал с рулеткой со всех сторон и замерял какието там расстояния.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 октября, перекресток на Вышков.

Разные весовые категории, однако...

post-812-1225536684.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 20:00 напротив входа в "Браму" "Таврия"-башмачок стукнула "Октавию", выезжавшую с заправки, в бок. Вмятинка небольшая, но ППСник оч-чень старательно бегал с рулеткой со всех сторон и замерял какието там расстояния.

post-979-1225542062.jpg

ще біля 5 школи

post-979-1225542147.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзджав десь коло одинадцятої по Волі, біля Пелікана і Фокстрота, на тролейбусній зупинці міліціонер прикривав зеленим целофаном тіло людини, можливо якійсь бабці стало погано і померла прямо на зупинці.

давайте в темі про АВТОаварії писати про АВТОаварії, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїджав в суботу в районі 23.00 по пр.Перемоги. Навпроти стадіону "Авангард" була аварія. Стояла машина при обочині і автобус ПАЗ. Навколо місця ДТП було дуже багато людей як для такого пізнього часу. Можливо це були пасажири маршрутного автобусу, або були якісь серйозні наслідки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїджав в суботу в районі 23.00 по пр.Перемоги. Навпроти стадіону "Авангард" була аварія. Стояла машина при обочині і автобус ПАЗ. Навколо місця ДТП було дуже багато людей як для такого пізнього часу. Можливо це були пасажири маршрутного автобусу, або були якісь серйозні наслідки...

Так склалося, що був сьогодні на роботі...Підїхали до мене люди за запчастинами, як я розумію якраз з цього ДТП. БМВ Е39 взяли покататися "дітки" - років так по 14-15, я їх бачив....Ну а наслідки - вдарений ПАЗік та потрібно ліву задню четверть кузова + ліва сторона підвіски /і, я впевнений, балка теж/ до БМВ....Дітки, мля....Добре, хоч нікого не збили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субота близько 18ї вечора,перехрестя на Дубенській. ДТП з летальним...Скутер в бус,лоб у лоб...Розбився на смерть мій співробітник...3 години до цього,бачив, він ще стояв на зупинці,говорив з другом...Ну що ж так...Раз - і нема людини.Пардон за офтоп,шкода,дійшно шкода хлопаку...

П.С. Хто знає подробиці ДТП,черканіть пару строк,а то ходить купа вже домислів і пліток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Міст на Конякіна, 18:00

Жахлива аварія, учасники 4 автомобіля, моделі не запамятав.

Пошкодження дуже сер'йозні, у одного автомобіля завернуло стійку.

Фото телефоном, + темно. :)

Але приблизну картину можете бачити.

post-1-1225734366.jpg

post-1-1225734388.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міст на Конякіна, 18:00

Жахлива аварія, учасники 4 автомобіля, моделі не запамятав.

Пошкодження дуже сер'йозні, у одного автомобіля завернуло стійку.

автомобілі 3 - Деу сенс, ВАЗ 2107, Форд.

найбільше постраждав Деу. його ж за попередніми даними хочуть зробити винним.post-3372-1225751731.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а шо там сталося?

Я їхав в 21:30 з мосту, то стояв тільки Ланос, якби їхав швидше, то влетів би, бо з освітлення - світлоповертач на куртці даїшника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вранці поворот з львівської до ГПЗ (біля нового заводу)

стояла дев"ятка з вм"ятиною на крилі і двері чуть підігнуті, стояв мопед....

Так як гальмівний шлях дев"ятки повністю був по лівій смузі, думається що цей мопед десь вискочив з повороту..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...