Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2008


Саня

Рекомендовані повідомлення

Не треба так недооцінювати ремені безпеки.

Мій знайомий на х5 на швидкості 160 км. влетів в стоячу фуру. В машині було 3 людей. Двох спереду майже не постраждали, дівчина, яка сиділа на задньому сидінні пошкодила добре руку і плече (оперували). Сьогодні всі живі і здорові. Швидкість була 160....це 100 %.... І не треба говорити про пояси так погано

ну я думаю твій знайомий тормозив перед фурою? і швидкисть впала. чи можливо я помиляюся, і він реально не тормозив і перед самим ударом швидкість була 160???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

то була б катлєта з авто на такій швидкості - авто б з під фури виколупували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, запам"ятайте, що кожне слово в Правилах Дорожнього руху написане кров"ю...

І немає вийнятків ні для політиків, ні для міліціянтів, ні для "мажорів"...

Шануймося на дорогах!

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я думаю твій знайомий тормозив перед фурою? і швидкисть впала. чи можливо я помиляюся, і він реально не тормозив і перед самим ударом швидкість була 160???

Тоже самое хотел писать. Если проанализирвоать то км 30-40 он приврал, все мы рыбаки. + Начал тормозить и в итоге влетел максимум на скорости 80 км/ч. + Смотря куда влететь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як можна на швидкості 160 заїхати в фуру яка стояла на місці?

Хіба що вона стала на дорозі, він її обганяв і назустріч ще якась машина їхала, бо на 160 заїхати або в прицеп, або в саму вантажівку яка не рухається, то там і кукурузер розлетиться, не те що х5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 23:00 (если верить показаниям камеры телефона - 23:06 минус одна-две минуты), поворот на Воинов-Интернационалистов. "Дэу", поворачивая, с лёгким стуком поймала крылом "Микру" или что-то похожее, пучеглазое. Кто кого не пропустил - непонятно, я как раз за ларьком проходил, сам момент удара не видел. Помяты не сильно, дружно говорят по мобильниками, прогуливаясь вокруг машин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23:20 Поворот возле Аверса, Ланос поворачивал с главной в лево ,и не пропусти,по встречной,Пежо 206 cc. Повреждения,незначительные. ДАИшников наверно не вызывали,так как через 15 минут ехал назад,ужэ не кого небыло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина жила в одному домі зі мною. Особисто не знайомий, але частенько, повертаючись із роботи бачив як вони сиділи разом в мерсі...

Сьогодні увесь хол біля ліфтів на 1-му поверсі був вінками заставлений. Хоронили її...

Шкода її та батьків - хороші люди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий момент: те що витуватцем ДТП водія мерса не зроблять - це 100 %. Про те що він був п'яний чи перевищував швидкість (а 240 км/год ... хіба це перевищення ) також ні в одному документі не буде нічого написано. Це моє ІМХО

Як поведе себе страхова компанія? Подумати - більше 1-го мільйону вартувала машина. Про те що вона була застрахована я думаю ні в кого сумнівів не виникає. А мерсу всього 1 місяць, як із салону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прицеп окажется технически неисправным (на ровной дороге мост лопнет) и тем самым спровоцирует аварию. И вообще, кто разрешил ему на автобане "Дачное" двигаться со скоростью меньше 200 км/ч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут мне сказали, что позавчера, на кольце, возле "Проминя", остановили маршрутку, вроде на Рожище, водитель был пьян в дробадан, садился в маршрутку с пивом, вёл себя не адекватно. в оправдание сказал что напарника заменял. на требование работника ГАИ не остановился, останавливали двумя патрульными машинами.

кто в курсе более подробней что там было ? и было ли это вообще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут мне сказали, что позавчера, на кольце, возле "Проминя", остановили маршрутку, вроде на Рожище, водитель был пьян в дробадан, садился в маршрутку с пивом, вёл себя не адекватно. в оправдание сказал что напарника заменял. на требование работника ГАИ не остановился, останавливали двумя патрульными машинами.

кто в курсе более подробней что там было ? и было ли это вообще?

За таке треба заживо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво як себе пасажири поводили в такій маршрутці?

А от з приводу хто буде винний я згіден з BARAKUDA та ursa. Винним водія мерса не зроблять, припишуть несправну світлотехніку (хто її зараз перевірить) в причепі чи щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво як себе пасажири поводили в такій маршрутці?

Увірували і молилися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже слух проскочив, що за кермом не Сидор був, а та дівчина. І швидкість ніби-то була 216 км/год. Інформація не перевірена, за достовірність джерел не ручаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже слух проскочив, що за кермом не Сидор був, а та дівчина. І швидкість ніби-то була 216 км/год. Інформація не перевірена, за достовірність джерел не ручаюсь.

а чёрт его знает кому верить то... єто надо спрашивать работников, котріе первіми прибіли на место происшествия, либо тех кого вообще первіми там появился.

а то со временем я совсем не удивлюсь, если за рулём біл водитель зила, которій догонял свой агрегат, которій покотился с горки. и что бі никому не навредить. решил его аккуратно прижать к обочине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже слух проскочив, що за кермом не Сидор був, а та дівчина. І швидкість ніби-то була 216 км/год. Інформація не перевірена, за достовірність джерел не ручаюсь.

а чёрт его знает кому верить то... єто надо спрашивать работников, котріе первіми прибіли на место происшествия, либо тех кого вообще первіми там появился.

а то со временем я совсем не удивлюсь, если за рулём біл водитель зила, которій догонял свой агрегат, которій покотился с горки. и что бі никому не навредить. решил его аккуратно прижать к обочине.

Я зовсім не здивуюсь якщо визнають винуватцем водія зіла і те що він рухаючись задом розвинув швидкість 160 км на год.

А взагалі то у мене пропозиція - створити на форумі рубрику де будуть писати номери тих героїв кого треба обїжати і обходити десятими дорогами! Цікаво буде правда - побачив що хтось літає на червоне світло - записав і сюди заніс - це буде спрацьовувати набагато краще а ніж штрафи!!! ХТО ЗА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Я зовсім не здивуюсь якщо визнають винуватцем водія зіла ...

Ходить слух що водій ЗІЛа зараз в КПЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахтунг, Луцк опасносте! сегодня вечером нарвался, как мне кажется, либо на подставлялу, либо на клинического идиота. от Киевской в сторону центра передо мной ехала черная тонированная ауди-80, судя по всему "американец", так как стопари включались увеличением яркости габаритов. правда включались они примерно в одном случае из пяти, в остальных водитель Ауди без какой-либо причины тормозил в пол и разгонялся снова, в одном из случаев я остановился буквально в миллиметре от его бампера тормозя тоже в пол - хорошо еще что за мной никто не ехал, так как мой бампер и подороже будет.

номер не срисовал сочтя это просто совпадением поначалу, но приехав домой подумал, что схема в общем-то идеальная. стоп-сигнал можно отключать каким-нить хитрым тумблером, впрочем его и так трудно заметить из-за "американской" светотехники - резко набирать скорость и тормозить вполне достаточно. освещение улиц у нас паршивое вечером даже в центре. время - вечер, 6-7 часов, люди едут домой уставшие, внимание понижено, машин много, трафик плотный. в результате поймать себе кого-нить в бампер на предмет развода на деньги не так уж и сложно :smile-zachot:

так что будьте внимательны!

Необячзательно... Можэт он только сел на автомобиль с автоматической коробкой. Я например тожэ день,второй привыкал.Всё искал педаль сцепления,заместь которого находил только тормоз :( , при этом мой нос упирался в лобовое стекло.И руки надо скотчем привязывать к рулю ;),а то тянуться переключить передачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чёрт его знает кому верить то... єто надо спрашивать работников, котріе первіми прибіли на место происшествия, либо тех кого вообще первіми там появился.

а то со временем я совсем не удивлюсь, если за рулём біл водитель зила, которій догонял свой агрегат, которій покотился с горки. и что бі никому не навредить. решил его аккуратно прижать к обочине.

Я чув що на місце ДТП першими за ДАЇшників прибули люди явне не з хорошим кримінальним минулим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув що на місце ДТП першими за ДАЇшників прибули люди явне не з хорошим кримінальним минулим...

;) BBC знову в ефірі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...