Перейти до змісту

Мер Луцька призначив «головного ревізора» барів і ресторанів


Onil

Рекомендовані повідомлення

У Луцькій мерії створили робочу групу з питань дотримання законодавства в сфері торгівлі та ресторанного господарства.

Відповідне розпорядження 29 березня підписав міський голова Микола Романюк.

Новоутворення перевірятиме, чи дотримуються режиму роботи і громадського порядку в закладах торгівлі та ресторанного господарства міста. Ще одне завдання групи - недопущення продажу спиртних напоїв неповнолітнім та порушень норм чинного законодавства щодо обмеження тютюнопаління.

Очолюватиме групу начальник управління розвитку підприємництва та реклами мерії Олександр Козлюк. Окрім двох його підлеглих Юлії Сиротинської та Михайла Матвіюка, в об'єднання ввійшли представники міліції та муніципальної дружини.

Робоча група здійснюватиме періодичні перевірки, рейди, моніторинги розважальних закладів не менше двох разів на квартал, а за виявленими фактами порушень законодавства складатиме відповідні акти перевірки, протоколи про адміністративні правопорушення, приписи, вимоги тощо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер малолєтки не будуть бухати в барах.

Будуть в підворотнях, підвалах, на лавочках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой.......насмішили. Все лишиться так само тільки власникам закладів буде дорожче відкуплятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це фактично пряме перевищення службових повноважень, дублювання функцій інших органів. Кожен хоче контролювати, обмежувати. Нічого не робиш а діяльність ведеться. Краще б тих двох бійців відправити на вивіз снігу з болотом з центру міста. А за ресторани і бари люди самі проголосують кошильком без всяких актів і перевірок. Совдепія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж не бачу потреби в такому підрозділі.скоріш за все кожна така перевірка буде заздалегідь попереджена, і проплачена. тільки тепер є ще дехто,кому треба буде давати хабаря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що тут перевіряти, один рейд після 22:00 то напевно в 80% барів можна "вицепити" малолєток в яких на столику буде стояти пляшка горілки і пивко :) і вже можна брати їх теплими, а заклад штрафувати чи що там роблять в таких випадках.

але такого не було і не буде, бо гроші вирішують більшість питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас є спеціальні органи, на яких покладено виявлення таких от порушень, для чого придумувати велосипед і вводити щось типу нове.

Мабуть пішло скорочення і треба цих афігенних працвників кудись прилаштувати. Сиротинська ж є чи була юристом в дозвільному центрі на Грушевського.

Колись йшов в дозвільний бачу з вулиці що сидять працюють в поті морди в контакті. Зайшов кажу мали б трохи совість чи мозок. Працюйте або відверніть моніки від вікна. Послухали. Моніки відвернули, а працювати ну його нах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Текучість кадрів в цій "робочій" групі буде шалена, спиватимуться трударі контролю за дотриманням. Куди не заїдуть їх всюди вже стіл наклитий чекатиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зате тепер три дармоїда будуть завжди ситі

і постійним легким похмільним синдромом,

а цікаво нові донорські печінки і почки їм вже заготовили? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це спеціально відібрані, натреновані кадри. В них печінка як м'яз :) чим більше тренуєш - тим кручє можна потім заліпити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рейди. зазвичай, організовують зі своєю підставною особою. Візьмуть дівчину, а той двох, розвинутих не по роках (звиду всі 25, а в паспорті 16) і просять придбати вино в барі чи щось з алкоголю. Потім штраф від 6500 грн на підприємство і 1700 - продавцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм,

почему ж тогда поголовно мальки с пивом-сигаретами? кто ж им продаёт.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от я скажу: коли я сам був неповнолітнім. то коли йшли в бар *побухать*, то майже завжди за столиками сиділи такі самі малолєткі як і ми, зате зараз, коли я вже можу і паспарт показать, то молоді за столиками в рази менше. чи може я школоту просто не помічаю вже? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от я скажу: коли я сам був неповнолітнім. то коли йшли в бар *побухать*, то майже завжди за столиками сиділи такі самі малолєткі як і ми, зате зараз, коли я вже можу і паспарт показать, то молоді за столиками в рази менше. чи може я школоту просто не помічаю вже? )))

Зараз багато бикотєк і вони тусуютюся більше там або на квартирах/саунах. А ще може хтось змінив бари де просто-напросто школота не тягне по баблу сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з цього толку і немає бути. Це все зроблено, щоб одного поставити начальником, а інших щоб не поперли з державних посад і все. А потім їм з наших податків платять ЗП та щей в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...