Перейти до змісту

Кліп луцького гурту покажуть на всеукраїнському телеканалі


Grybos

Рекомендовані повідомлення

Давайте конструктивную критику, помогите рассмотреть свежим взглядом ошибки и недочеты, или покажите что-то равноценное свое, или, право, не сотрясайте клавиатуру.

Восприятие творчества - сугубо индивидуальное. Для примера, весь мир тащится от Энди Ворхола, а я на его работы смотрю, как на по-разному раскрашенные фотки, ни вкуса, ни цвета...

http://lurkmore.to/Сперва_добейся

Виклав творчєство в мережі? Будь гатов к гівну в комєнтах! ^_^

На цьому обговорення "запропонуйте краще" продовжувати не буду.

А по суті - краще б дійсно українською (хоча б не англійською) співали. Акцент ріже вуха по саме нехочу.

Варіант - Тол.Самознищення. Там і гітара рве барабанні перетинки так, що не хочеться вимкнути, і вокал видає більш-менш осмислені тексти.

Або АННА - Куля. Правда, з текстом там важкувато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду цитувати, але невже і справді хтось вважає, що мат-перемат то мистецтво, на яке варто звертати увагу ? :)

хоча воно популярне бо слухають дупою саб а не текст... тому і англійська...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже і справді хтось вважає, що мат-перемат то мистецтво, на яке варто звертати увагу ?
Пушкин А. С. — «Накажи, святой угодник»

Накажи, святой угодник,

Капитана Борозду,

Разлюбил он, греховодник,

Нашу матушку п*зду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от ви мені скажіть, невже це так круто сидіти дома чи офісі, в своєму стулі, зручно втуливши туди д...у, і об...ти все, що люди стараються зробити і чогось досягнути.

Вони старатимуться, вони ростимуть, а вот ви і далі сидітимите на форумі і висказуватимите фе всім хто, щось буде робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почувши музику, очікував кращого. Хоча за старання +1.

Сирувато, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перестаю дивуватися говнополивам бордівців))) фуфуфу і гамно тут кричать 80% користувачів на все що під руку попаде))) певно ці люди ніколи нічого не починали і не знають як це тяжко і як тяжко зробити ЯКІСНИЙ продукт з нуля. Критикувати теж треба правильно.

Хлопцям респект! Вокалісту ще треба працювати над вимовою і більше емоцій вкладувати ИМХО. А музика прикольна, дуже навіть сподобалась.

І ще якщо ви слухаєте Баскова то немає ніякого смислу критикувати, ви ніколи цю музику не зрозумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зняти кліп, навіть самий паршивий коштує грошей. А ще врахуйте інструмент, який вартує теж немало. Добре якщо є спонсор який може підкинути на те все гроші. Взяти для прикладу нашу групу СЛЕП, пацани спочатку грали на чорт знає чому поки не купили нормальний іструмент, по пару пісень на різних концертах, якість пісень (текстів/виконання) підвищилось, ще трохи і вони почали грати з ТОЛом,

Тепер по темі. Глянув кліп, придертись є до чого, але початок навіть дуже не поганий. Слухати можна і вухо воно не ріже, як серпом по я...м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так ви відразу тему так і назвали б "хваліть кліп ...." - то я б і не заходив і не відписувався. А раз тема про кліп - то можу висловлювати свою думку не залежно від того подобається вона комусь чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так ви відразу тему так і назвали б "хваліть кліп ...." - то я б і не заходив і не відписувався. А раз тема про кліп - то можу висловлювати свою думку не залежно від того подобається вона комусь чи ні.

дитячий садок, ясельна група

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критикувати можна, але писати що голос не той чи щось типу такого. Яким чи чиїм він голосом має співати. У вокалітса такий голос. Нормальний голос. Послухайте щось типу метал--глум і тд. і т.п.-фолк і там якими голосами співають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, критикувати треба, щоб було куди рости і тягнутися, а обсирати то вже зайве. Ще по темі: як вже писали, вимова трохи хромає, треба працювати над нею, музика на високому рівні досить, текст пісні, ну це спірне питання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Музичка дуже заразна, що грає (каламбурчик))) на користь.

Ну і A-One собі не ворог, щоб фігню включати в ротацію.

Висновок: можливо потрібно засумніватись в смаках шановних критиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок: можливо потрібно засумніватись в смаках шановних критиків?

Два слова: цільова аудиторія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився ще раз і скажу так, музика дуже класна, хочеться переслуховувати. Трішки відточити і буде, як каже мій друг барабанщик Кулак, "пулічка"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно! Спєрва добєйся, а тоді хвали і прославляй! *іронік*

Або забєй. На нєкоторих умнічєватихма :)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, кидайте в мене помідорами, але мені чимось на Металіку схоже, щось в дусі альбому St. Anger

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно! Спєрва добєйся, а тоді хвали і прославляй! *іронік*

Або забєй. На нєкоторих умнічєватихма :)))))))

умней вiдалi

PS буш матюкатись, залетить, я попередив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, кидайте в мене помідорами, але мені чимось на Металіку схоже, щось в дусі альбому St. Anger

ти даже не представляєш як ти їх похвалив! )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, кидайте в мене помідорами, але мені чимось на Металіку схоже, щось в дусі альбому St. Anger

На металіку да ні разу... Помідорчик полетів))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо тут тільки не пишуть) І u.d.o. і мєтлу припліли і я впав під стіл (лаваш другой), і засрали без аргументів і пофлудили)) А Грибу думаю пофіг, він музику грає а не срач читає. Завжди будуть за і проти) Кліп бачив раніше, стиль Фати поміняли порівняно з ранньою творчісьтю) Якщо взяти загалом то непогано, а про музику судити нічого небуду ібо я зовсім інші стилі слухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...