Перейти до змісту

Архівовано

This topic is now archived and is closed to further replies.

Grybos

Кліп луцького гурту покажуть на всеукраїнському телеканалі

Recommended Posts

Дебютне відео луцького гурту F.A.T. на пісню "Haters Gonna Hate" тепер можна буде побачити не лише в ютьюбі, а і в ефірі музичного телеканалу "A-One Ukraine".

Також три наших треки поступили в ротацію на московському Red Radio.

Хто ще не бачив, може переглянути кліп за ссилкою:

За репост та допомогу в просуванні відео - особлива подяка.

Прославимо наше місто разом!))

Поширити це повідомлення

Дуже важлива подія для нашого міста, мабуть губернатор повинен організувати з цього приводу народні гуляння з феєрверками.

Поширити це повідомлення

Дуже важлива подія для нашого міста, мабуть губернатор повинен організувати з цього приводу народні гуляння з феєрверками.

да ви батєнька Петросян!

А по темі - хлопці молодці що стараються, і пробують пробитись в люди! Так тримати! Викладайте більше матеріалу, а то по одному кліпу тяжко адекватно оцінити)

Поширити це повідомлення

Трохи розкрутки і зможуть нарівні з Русланою, Данилком і Гндбджолами гідно представити нашу "культуру" на слідуючому Еуробаченні.

Поширити це повідомлення

"Haters Gonna Hate"

ї...ть як оригінально!!! це музичний кліп, да? А де музика?

І так - що то за канал "А-оne"?

Я хочу щоб моє місто прославляв не заїжджений інтернет-мем.

Поширити це повідомлення

Мальчики! как говорится в боянистом анекдоте про вождя: не нравится - не ешьте, на вкус и цвет фломастеры разные. Ребята молодцы, что стараются, играют интересную музыку, движутся вперед и подают пример тем, кто только начинает задумываться о каких-то музыкальных проектах.

Давайте конструктивную критику, помогите рассмотреть свежим взглядом ошибки и недочеты, или покажите что-то равноценное свое, или, право, не сотрясайте клавиатуру.

Восприятие творчества - сугубо индивидуальное. Для примера, весь мир тащится от Энди Ворхола, а я на его работы смотрю, как на по-разному раскрашенные фотки, ни вкуса, ни цвета...

Постарайтесь быть корретными, вежливости еще никто не отменял. :)

Поширити це повідомлення

Мальчики! как говорится в боянистом анекдоте про вождя

дєдушка! вождь умєр.

І ці дві речі: "Давайте конструктивную критику" та "Восприятие творчества - сугубо индивидуальное" - часто можуть дуууууже сильно відрізнятись від того, що очікують аффторА.

Поширити це повідомлення

залулальвів, а таваріщь ващє в залуларатавє, і нічьо, нічьо харошого, да і плахова нєт.

а кліп - гавно! і музяка - шаліт!

естети далуя

Поширити це повідомлення

не буду судити виконавців, але стиль музики - ніякий. А ще якщо текст пісні перевести на російську/українську (шоу зем йо как, енд лет зем сак) і співати це в голос :D, а з іншої сторони соу тейк іт ізі, фелоу :)

Поширити це повідомлення