Перейти до змісту

Кліп луцького гурту покажуть на всеукраїнському телеканалі


Grybos

Рекомендовані повідомлення

Дебютне відео луцького гурту F.A.T. на пісню "Haters Gonna Hate" тепер можна буде побачити не лише в ютьюбі, а і в ефірі музичного телеканалу "A-One Ukraine".

Також три наших треки поступили в ротацію на московському Red Radio.

Хто ще не бачив, може переглянути кліп за ссилкою:

За репост та допомогу в просуванні відео - особлива подяка.

Прославимо наше місто разом!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже важлива подія для нашого міста, мабуть губернатор повинен організувати з цього приводу народні гуляння з феєрверками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже важлива подія для нашого міста, мабуть губернатор повинен організувати з цього приводу народні гуляння з феєрверками.

да ви батєнька Петросян!

А по темі - хлопці молодці що стараються, і пробують пробитись в люди! Так тримати! Викладайте більше матеріалу, а то по одному кліпу тяжко адекватно оцінити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прославимо наше місто разом!))

Пропоную прославляти не тільки місто, а й область, країну материк & else.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи розкрутки і зможуть нарівні з Русланою, Данилком і Гндбджолами гідно представити нашу "культуру" на слідуючому Еуробаченні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто небудь скаже солісту, що він співає на англійській як грузин на російській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та норм музика, мені сподобалось. Чимсь навіть нагадало U.D.O., буває врубаю в машині на всю, аж волосся шевелиться))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Haters Gonna Hate"

ї...ть як оригінально!!! це музичний кліп, да? А де музика?

І так - що то за канал "А-оne"?

Я хочу щоб моє місто прославляв не заїжджений інтернет-мем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчики! как говорится в боянистом анекдоте про вождя: не нравится - не ешьте, на вкус и цвет фломастеры разные. Ребята молодцы, что стараются, играют интересную музыку, движутся вперед и подают пример тем, кто только начинает задумываться о каких-то музыкальных проектах.

Давайте конструктивную критику, помогите рассмотреть свежим взглядом ошибки и недочеты, или покажите что-то равноценное свое, или, право, не сотрясайте клавиатуру.

Восприятие творчества - сугубо индивидуальное. Для примера, весь мир тащится от Энди Ворхола, а я на его работы смотрю, как на по-разному раскрашенные фотки, ни вкуса, ни цвета...

Постарайтесь быть корретными, вежливости еще никто не отменял. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мальчики! как говорится в боянистом анекдоте про вождя

дєдушка! вождь умєр.

І ці дві речі: "Давайте конструктивную критику" та "Восприятие творчества - сугубо индивидуальное" - часто можуть дуууууже сильно відрізнятись від того, що очікують аффторА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залулальвів, а таваріщь ващє в залуларатавє, і нічьо, нічьо харошого, да і плахова нєт.

а кліп - гавно! і музяка - шаліт!

естети далуя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фу -фу -фу,

Якийсь мутний реп.

залулальвів, ти ще реп не чув, Камандір.

і ващє, дайтє-ка нєдєльку ріда

!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буду судити виконавців, але стиль музики - ніякий. А ще якщо текст пісні перевести на російську/українську (шоу зем йо как, енд лет зем сак) і співати це в голос :D, а з іншої сторони соу тейк іт ізі, фелоу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...