Перейти до змісту

Forum upgrade


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А в якій шкурі таке видно?

Ти про плюсик? То ы в україномовній версії видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А в якій шкурі таке видно?
IP.Board Pro (English)

P.S. Гыыы, не увидел сообщений на этой странице :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправте, будь-ласка, для підфоруму "Інвайти / Инвайты (Для реєстрації на форумі)" цей опис:

"Тут можна залишити заявку на отримання івнайту для реєсрації на форумі"

Думаю зразу видно, що виправити :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили модернізацію форуму, якось непривично трохи, але думаю так буде краще :)

Респект адмінам за ідею і роботу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили модернізацію форуму, якось непривично трохи, але думаю так буде краще :)

Де вона та модернізація? "Поднімітє мнє вєкі"! © Вій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*скромно так* ідея моя :_08:

а за швидку і якісну реалізацію адмінам великий респект.

vanus дав старт ідеї, він пропонував "Соціальний форум" зробити так як в нас зараз "Відпочинок" зроблений -- форумом з підфорумами, або тоді щоб глянути в яких підфорумах є нові пости потрібно було б заходити в розділ, а так як зараз це набагато наглядніше.

Тепер кожен, хто не цікавиться наприклад соціальними форумами, або технічними -- елементарно може їх "звернути" і не звертати на них уваги при читанні форуму :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер кожен, хто не цікавиться наприклад соціальними форумами, або технічними -- елементарно може їх "звернути" і не звертати на них уваги при читанні форуму :)

я пользуюсь поиском View New Posts, а потом уже скипаю по темам то, что мне неинтересно, поэтому для меня сворачивание в трубочку разделов смысла особо не имеет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може і так, але якщо я практично ніколи не читаю (точніше дуже рідко читаю) "Соціальні форуми", то для чого вони повинні мені займати пів головної сторінки форуму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробили модернізацію форуму, якось непривично трохи, але думаю так буде краще :)

Респект адмінам за ідею і роботу :)

шкура Nexus(import) теж нічо і реклами поки не має ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пользуюсь поиском View New Posts, а потом уже скипаю по темам то, что мне неинтересно, поэтому для меня сворачивание в трубочку разделов смысла особо не имеет.

Ааа! У мене View New Posts - це стартова форуму (закладка), тому і змін не помітив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нексус супер, але помітив глюк. Дрібничка, але не зручно, бо я звик ним користуватись.

Щоб помітити всі топіки одного підфоруму як "прочитані" потрібно на головній зліва від лінку на підфорум клікнути по іконці (в Нексусі -- жовтенький листочок). Після цього всі топіки в тому підфорумі помічаються як прочитані, а сама іконка міняє вигляд на таку, ніби в підфорумі немає непрочитаніх топіків (в Нексусі -- темніший жовтенький листочок). Так от, в Нексусі топіки позначаються як прочитані, а колір листочка міняється тільки після рефрешу сторінки. В IP.Board Pro мінялось відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УАУ! Nexus рулит! А кнопки кокие прикольные: "дати відповідь" зочёт!

Йа рісовал :) В CorelDraw, бо фотожопа на роботі не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще один глючок.

Якшо полоса репутації не заповнена на 100 процентів, то вона не відображажється.

post-1106-1231182250.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалося оновлення вигляду. Але може краще булобщоб листочки з розділом в якому немановіих відповідей сильніше відрізнялись від тих де є, може булоб краще ті де нема відповіді взагалі зробити в сірому кольорі.

gorik є таке і в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

репутация там докручивалась отдельно, вроде

поэтому, видать, My Reputation сверху тоже отсутствует...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum - за ідею по групуванню тем зачот однозначно.:smile-zachot:

Yarchik - особливо прикольно що кнопки такі як "дати відповідь" виявились щирими українцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...