Перейти до змісту

Forum upgrade


t0rik

Рекомендовані повідомлення

ИМХО це бред, в мене нема репутації (100) це значить я свого друга не можу запросить на форум?(я за репутацією не гонюсь, бо це все просто + і -)

ДІМ@, а оно и не подразумевает, что каждый, написавший 50 раз "+1" или "залейте ..." может позвать еще одного такого же...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 707
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

А ми не потрапим в ситуацію, коли "старих" користувачів з різних причин буде ставати все менше, а нові не зможуть без інвайта зареєструватись ? ІМХО це тупиковий шлях. Флудерів і тп неадекватів можна і так банити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня предложение - ориентироваться на уровень репутации, скажем от 100. Будет как на лепре - пригласить может уважаемый(а не набивший флудом типа "Зачот" и "бугога" себе кол-во постов) человек, а уважаемые люди флудерастов и тормозов, как правило, не приглашают :)

ИМХО це бред, в мене нема репутації (100) це значить я свого друга не можу запросить на форум?(я за репутацією не гонюсь, бо це все просто + і -)

А кто запрещает твоему другу стукнуть, к примеру, ко мне в аську, где я с ним поговорю пять минут и выдам ему инвайт? ну.. или не выдам, если посчитаю, что без него борде только лучше будет. Тогда пусть стучит другому - авось кто-то и пожалеет нового песателя :)

А насчет "старых" - так в любой среде общения существуют дарвинистские принципы выбывания и сохранения. :) ИМХО лучше почитать десять полезных сообщений, чем тысячу бесполезных или дурацких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BTW, разлогинился.

нажал на кнопку "Регистрация"

при этом мне сказало, что регистрация - только по инвайтам (таки работает :) ).

но при этом формы для ввода данных инвайта я не нашел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А імхо - інвайти - єресь. І чергове загострення (на цей раз осіннє) боротьби з "блондинками".

За останні півтора року на форум прийшло чимало юзерів. Багато хто відсіявся, багато хто нічим себе не проявив, але є і такі, що стали достойними членами комьюніті. Не факт, що якби була інвайтна система - це відбулося б.

І переконаний, що доброго нічого це не дасть. Самі ж адміни через деякий час відмовляться від того. Я не перебільшу, якщо скажу, що за останні місяці форум перестав бути цікавим. Як казав колись із печаллю в погляді kmd - "кризис жанра..." І давайте взагалі закриємося в форумі - ото весело буде!

А взагалі, перед кожною реалізацією "супермегакрутої" ідеї на форумі хотілося б хоча б почути: навіщо? Яка мета переслідується? Я вже не прошу робити голосувалки. Але не виключено, що серед форумчан є люди, не менш розумні, ніж адміни, і зможуть підказати більш корисне вирішення тієї чи іншої задачі. Якщо профільні і тематичні форуми з сотнями тисяч юзерів можуть бути відкритими - то чому цей закривати?

Хлопці, ви не хотіли бачити молодняк і малознайомих юзерів по п'ятницях в "Кораблику" - ну вроді вже не бачите, сам стараюся туди рідше ходити. А навіщо ще тут закриватися? Єдине, для чого варто було б гемороїтися з цим всім - це обмеження доступу до розділу "Відео". Але ж не до всього форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
BTW, разлогинился.

нажал на кнопку "Регистрация"

при этом мне сказало, что регистрация - только по инвайтам (таки работает :) ).

но при этом формы для ввода данных инвайта я не нашел :)

Инвайт мылом приходит, строчка активации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. Виникла ідея. Шура, мені щось буде, якщо в розділі "Куплю-продам" появиться оголошення: "Продам інвайт на борду. Ціна - 1 грн."

Буду, блін, дємпінговать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гы. по идее - нарушения нет, но будет нереспект... :)

"мы в ответе за тех, кого приручили"

т.е. если продашь инвайт на блондинку - что ж о тебе люди подумают?

а по поводу идей от умных людей. тот же инвайт - давняя идея уважаемого форумчанина, но не из группы админов.

t0rik, а аккаунт после инвайта будет проходить аппрув админа?

я про то, что могут сами себя приглашать

и никакой защиты от клонов не получится...

кстати, было бы неплохо, если бы в данных пользователя была запись кто его пригласил...

чтоб знать, кого если что благодарить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
гы. по идее - нарушения нет, но будет нереспект... :)

"мы в ответе за тех, кого приручили"

т.е. если продашь инвайт на блондинку - что ж о тебе люди подумают?

а по поводу идей от умных людей. тот же инвайт - давняя идея уважаемого форумчанина, но не из группы админов.

t0rik, а аккаунт после инвайта будет проходить аппрув админа?

я про то, что могут сами себя приглашать

и никакой защиты от клонов не получится...

да, апрув будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може інвайти на закриті теми форума. А таких можна зробити чимало.

На деяких трекерах є закриті розділи ХХХ, лише коли матимеш певний рейтинг - він відкриється.

Так і тут. Вело/Автопаті, Відео, Еротоманія, Політика, чи будь-що на думку адмінів, теми , зрештою, дуже специфічні і відсіювати таких, що дупля не ріжуть буде варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока дождешься повышения рейтинга, для доступа к ххх разделу, уже и ххх не актуален будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

інвайти будуть вводитись паралельно.

Контроль за реєстрацією посилено.

Можливо в формі реєстрації, буде введено ще одне запитання. Для того щоб відсіяти пачки ботів, які лізуть і лузуть. бля. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок доступу до ресурсів, що із цим питанням вирішили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви думаєте тут багато дітей, які ще не награлись самі з собою? (маю на увазі шо будуть користувачі запрошувати самі себе інвайтами цими) не смішіть людей! А якшо хочете зробити форум мертвим - то Інвайт рулить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви думаєте тут багато дітей, які ще не награлись самі з собою? (маю на увазі шо будуть користувачі запрошувати самі себе інвайтами цими) не смішіть людей! А якшо хочете зробити форум мертвим - то Інвайт рулить!!!

да форум і так при смерті :) , приблизно 3000 користувачів не має жодного повідомленя , ще 700 від одного до десяти , це з  4 653 , зареестрованих на даний час ,ну натуральний life : )  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да форум і так при смерті :) , приблизно 3000 користувачів не має жодного повідомленя , ще 700 від одного до десяти , це з  4 653 , зареестрованих на даний час ,ну натуральний life : )  :(

ну и что, останется 10 человек, зато каких...каждый будет если не администратором, то уж точно модератором.

Новичку разрешить писать первый пост , после перевода им "Правил форума" на мову и проверки орфографии перевода модератором раздела "Политика".

и канал разгрузится, и скорость up\down к ftp возрастет в РАЗЫ, да и пропадет надобность в ежемесячной очистки ...

в общем - сплошные плюсы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто запрещает твоему другу стукнуть, к примеру, ко мне в аську, где я с ним поговорю пять минут и выдам ему инвайт? ну.. или не выдам, если посчитаю, что без него борде только лучше будет. Тогда пусть стучит другому - авось кто-то и пожалеет нового песателя :)

...

угу, а краще вже перед реєстрацією тест якийсь поставить, тіпа "Що таке інтернет?", "Де ви почули про борду?" і тд. ІМХО Так буде краще чим інвайт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залізо / Hardware / Железо > Комп'ютери, комплектуючі і периферія

Kуплю/Продам/Поміняю/Пропоную > Комп'ютери / комплектуючі / периферія

Можно как-то переименовать разделы, а то путаница немного получается: в "Новых сообщениях" ведь отображается только название подфорума (а они очень похожи). И вот начинаешь в "Железе" после обсуждения комплектующих предлагать цены, а потом получаешь РО от модератора B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Юзаю скін IPB 2.1 Default, Ua.

При відкритті вікна "Бистрий ответ" відкривається знизу топіка поле для вводу тексту, в якому можна швиденько дати відповідь.

Але в деяких топіках (наприклад, http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=27276&st=0 ) відкривається поле, і якщо навести курсор посередині поля - то курсор показує, що під ним не просто форма для вводу тексту, а лінк. На рекламу.

Оскільки прінтскрін не хаває курсор мишки - на скріні видно тільки вспилваючий лінк над курсором.

IMG263-1224674526.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Тоже такое есть... Под оперой во FreeBSD иногда наблюдается и сам рекламный банер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фсьо в нормі. Коли людина тицяє на швидку відповідь, торіку додається ще один клік по банеру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, писав повідомлення, а борда сказала

Кількість смайликів в повідомленні перевищує допущену норму. Зменшіть кількість смайликів

Можна взнати граничну кількість дозволених смайлів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Віправив сьогодні інвайт одному хорошому знайомому.

Він мені сказав, що зареєструватись не зміг. Ну думаю не розібрався...

Відправив сам собі щоб зареєструвати його, вводжу його мило (@gmail.com) а мені IPB каже

The email address you used is not accepted by this board. Please select a different email address.

Я ще не зустрічав кращого фрішного e-mail сервісу ніж gmail і вважаю внесення його до списку заборонених, прирівнюючи його до mail.ru, при реєстрації повним маразмом.

Зато до заборонених не внесені rambler або yandex з їхніми часто непрацюючими pop і smtp серверами, ну просто ппц які модні сервіси в порівннянні з продуктом google та апартно-технічними масштабами проектів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Останній час дуже багато "ботів" лізло з емейлами гугля.

Міра тимчасова.

Відкрию з мил гугля, якщо будуть лізти і надалі прийдеться прикрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...