Перейти до змісту

"Вставай, Україно" - акція від опозиції


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 275
  • Створено
  • Остання відповідь

треба сходити, принаймі вислухати...

фактично ці події можуть увійти в історію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дата і час, імхо, вибрані не ті. Я в такий час, зазвичай, прикований кайданами до батарей та й не тільки я, мабуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба сходити, принаймі вислухати...

фактично ці події можуть увійти в історію...

хіба якийсь метеорит дето впаде неподалік... чи ще якесь малоймовірне природнє явище...

але точно не увійде в історію незрозумілий збір з незрозумілою назвою і незрозумілою метою, проведений в робочий час посеред робочого тижня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в універах слабо прорекламували... так що можу сказати що може вийти "пшик"..... а не акція!

П.С. я іду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не нездужаю, нівроку,

А щось такеє бачить око,

І серце жде чогось. Болить,

Болить, і плаче, і не спить,

Мов негодована дитина.

Лихої, тяжкої години,

Мабуть, ти ждеш? Добра не жди,

Не жди сподіваної волі —

Вона заснула: цар Микола

Її приспав. А щоб збудить

Хиренну волю, треба миром,

Громадою обух сталить,

Та добре вигострить сокиру,

Та й заходиться вже будить.

А то проспить собі небога

До суду Божого страшного!

А панство буде колихать,

Храми, палати муровать,

Любить царя свого п’яного,

Та візантійство прославлять,

Та й більше, бачиться, нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма,прочитаєш то на мітингу, тебе покажуть по Аверсу, а як пощастить, то й по ICTV, І волинські новини точно напишуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба якийсь метеорит дето впаде неподалік... чи ще якесь малоймовірне природнє явище...

але точно не увійде в історію незрозумілий збір з незрозумілою назвою і незрозумілою метою, проведений в робочий час посеред робочого тижня...

по-перше, таких зібрань планується все меньше і меньше, в ідеалі: на Різдво і на Паску. Так-що поки є можливість і погода позволяє, можна ж і перейтись.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де там поруч є хороша точка з пивом чи кавою ? :) так щоб нам було чути їх а їм було чути нас :)

збираємося там :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козьма,прочитаєш то на мітингу, тебе покажуть по Аверсу, а як пощастить, то й по ICTV, І волинські новини точно напишуть

Десь загубив я те повідомлення, тому запитаю знову:

"А які ж Ваші політичні погляди?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки що розминулись біля Городища з колоною... Чекайте, зара будуть в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коротко:

Молодой мэр Винницы Владимир Гройсман за несколько лет сломил сопротивление бюрократов и превратил постсоветский чиновничий аппарат города в муниципальную службу западноевропейского образца. На подходе - реформы ЖКХ и здравоохранения, - пишет Иванна Коберник в № 40 журнала Корреспондент от 14 октября 2011 года.

Холл винницкой мэрии более напоминает визовый центр или зал коммерческого банка, нежели классическое украинское госучреждение. Ресепшен, бесплатный городской телефон, Wi-Fi, доступный даже на площади перед мэрией – на лавочках работают с ноутбуками несколько студентов. Прием граждан по всем вопросам - от выдачи справок до регистрации предприятия - проводится в одном помещении с прозрачными стенами. Возможность кулуарного решения вопросов сведена к нулю. Доступ в кабинеты чиновников закрыт турникетами.

Что же во всем этом необычного? Как для украинских реалий – все. Винницкий так называемый Прозрачный офис предоставляет около 180 видов админуслуг, обслуживает до 1,2 тыс. человек в день - без страданий в очередях, без бумажной волокиты, без бюрократического хамства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іронічні

То ви й на вибори не ходили, так?

на крайні не ходив. на одних з місцевих прийняв участь у акції "намалюй їм х*й".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...