Перейти до змісту

Зроблю друковану плату під замовлення


Coding

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Незнаю чи тут було, але буде цікаво всім.

в продажі появився спеціальний папір для перенесення тонера на текстоліт.

http://www.ebay.com/...=item417f91bb25

також хочеться освоїти технологію нанесення паяної маски

http://we.easyelectr...-kartinkah.html

може топікстартер допоможе порадами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чи тут було, але буде цікаво всім. в продажі появився спеціальний папір для перенесення тонера на текстоліт.

Юзав такий. Нормальна штука. Перейшов на підкладку від самоклейки. Також норм. (тільки вибрати треба, бо не всі підходять)

laser, будеш замовляти з китаю - повідом будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також хочеться освоїти технологію нанесення паяної маски http://we.easyelectr...-kartinkah.html може топікстартер допоможе порадами?

З паяльно маскою теоретично працювати не важко. Якщо щось конкретно цікавтить - запитуйте.

Якщо будете купувати маску - також давайте знати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзав такий. Нормальна штука. Перейшов на підкладку від самоклейки. Також норм. (тільки вибрати треба, бо не всі підходять)

laser, будеш замовляти з китаю - повідом будь-ласка.

можемо заказати в межах цієї теми http://board.lutsk.u...nja-radodetalei

З паяльно маскою теоретично працювати не важко. Якщо щось конкретно цікавтить - запитуйте.

Якщо будете купувати маску - також давайте знати...

маску купив. скоро має бути.

http://i.ebayimg.com...v0e!~~60_12.JPG

100 грамова банка. можу поділитись

от обдумую як робити фотомаску на неї... це певно треба друкувати лазерником по прозорій плівці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...

#20 - Ось нарешті дійшли руки до цієї плати, не пройшло і року :_07: :

JEkTn-Bitr8.jpg

LqOX2El6ak0.jpg

я бачу що я недалеко втік, теж таку фігню робив

msg-6664-0-35000700-1416486153_thumb.jpg

msg-6664-0-98505100-1416503214_thumb.jpg

схема оригінальна взята із сайту розробника тиц

називається usbasp_gr.rar,

post-6664-0-74934800-1416503775_thumb.jp

схематика і друкована плата в архіві(Eagle)

post-6664-0-46881700-1416503544_thumb.jp

post-6664-0-00962000-1416503555_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Добрий вечір , цікавить виготолення плати на зварочний автомат

Скiльки шт?

Якщо багато, якiсно i з паяльною маскою - тiльки Китай (дешевше разiв в 5, анiж тут, але мiсяць-два).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевше разiв в 5, анiж тут, але мiсяць-два

Ніж тут, це у мене?

По такій ціні, як тут писав зараз робити я точно не буду: "шкурка вичинки не варта".. чи як там та приказка...

А про китай, чи уточняйте, а то кілька штук там ніхто буде робити. І як робитимуть, то друкована плата у спрінті не піддійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дешевше разiв в 5, анiж тут, але мiсяць-два

Ніж тут, це у мене?

По такій ціні, як тут писав зараз робити я точно не буду: "шкурка вичинки не варта".. чи як там та приказка...

А про китай, чи уточняйте, а то кілька штук там ніхто буде робити. І як робитимуть, то друкована плата у спрінті не піддійде.

діп трейс?

хто плату зробить?

я серйозно, поки руки не дійшли до фоторзиста то нічого травити нехочу

П.С. плати при потребі і в Києві можна замовити, але тут вроді масовкі в 100шт нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плати при потребі і в Києві можна замовити, але тут вроді масовкі в 100шт нема

А вам що 100шт треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніж тут, це у мене?

Я не в курсi цiн, в тебе, на даний момент.

Я про Украiну.

Тим паче - партiя невелика, я так думаю (до 500).

Сам собi роблю прототипи, знаю, яка це морока.

На продакшн замовляю в Китаi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плати при потребі і в Києві можна замовити, але тут вроді масовкі в 100шт нема

А вам що 100шт треба?

я на стаханова схожий?

мені 2 тре, ну хоча б одну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на стаханова схожий? мені 2 тре, ну хоча б одну

не зрозмів тоді вашої відповіді. Казав, здається вам - вчіть фоторезист. Там немає нічого важкого. Часу правда треба трохи потратити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчіть фоторезист

треба текстолiт, наждачка, миючий засiб, рiзак, сам фоторезист, якщо плiвковий - то ще й ламiнатор 130С i гумовий валик вiд лазерного принтера, якщо спрей - центрифуга.

Скло з сканера, а краще 2, УФ лампа, а краще 2, таймер посекундний, прозора плiвка для принтера i сам принтер, одноразовi стаканчики, вага 0.1г-200г, папiр А4, пiчка до 250С, скотч, "Крот" (NaOH), "жидкие гвозди" пару л, лимонна кислота, сiль, спирт технiчний, коробка з лампочкою 100W, м'якi пензлики 3шт, оплетка, перекис водню, гумовi перчатки, дистильована вода, проточна вода i пару штук пластмасових напiвпрозорих посудин, Ще щось забув, я впевнений.

Паяльник, думаю, вже е.

Це без "шелкографии", без отворiв i металiзацii отворiв - там в 3 рази бiльше писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба текстолiт, наждачка, миючий засiб, рiзак, сам фоторезист, якщо плiвковий - то ще й ламiнатор 130С i гумовий валик вiд лазерного принтера, якщо спрей - центрифуга. Скло з сканера, а краще 2, УФ лампа, а краще 2, таймер посекундний, прозора плiвка для принтера i сам принтер, одноразовi стаканчики, вага 0.1г-200г, папiр А4, пiчка до 250С, скотч, "Крот" (NaOH), "жидкие гвозди" пару л, лимонна кислота, сiль, спирт технiчний, коробка з лампочкою 100W, м'якi пензлики 3шт, оплетка, перекис водню, гумовi перчатки, дистильована вода, проточна вода i пару штук пластмасових напiвпрозорих посудин, Ще щось забув, я впевнений.

Не лякайте людей! Достатньо того, що залишив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не лякайте людей! Достатньо того, що залишив.

А травити мiдь будемо в чатi :-)

Заради цiкавостi купив би вашу технологiю, якщо не дуже дорого i 6-8mil дорожки i промiжки мiж ними 6-8mil можливо з мiнiмальним браком.

Якщо е скан (на сканерi) платки - в ПП скиньте, будь-ласка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради цiкавостi купив би вашу технологiю, якщо не дуже дорого i 6-8mil дорожки i промiжки мiж ними 6-8mil можливо з мiнiмальним браком. Якщо е скан (на сканерi) платки - в ПП скиньте, будь-ласка?

ні дорожок і відстаней між ними 0.2мм - не робив 0.3 робив. Здається кілька сторінок назад є приклади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради цiкавостi купив би вашу технологiю, якщо не дуже дорого i 6-8mil дорожки i промiжки мiж ними 6-8mil можливо з мiнiмальним браком. Якщо е скан (на сканерi) платки - в ПП скиньте, будь-ласка?

ні дорожок і відстаней між ними 0.2мм - не робив 0.3 робив. Здається кілька сторінок назад є приклади.

постараюсь викроєти трішки грошей із зарплати і замовити фоторезист і текстоліту побільше, думаю за лампу якось домовимось ;)

поки що буду по третьому кругу перечитувати на ізіелектронікс статті по цьому ділу, щоб незатупити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки що буду по третьому кругу перечитувати на ізіелектронікс статті по цьому ділу, щоб незатупити

Беріть кріт як для проявки так і очищення після травлення.

якщо не вийде добре проявити - стираєте все і спочатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...