Перейти до змісту

Зроблю друковану плату під замовлення


Coding

Рекомендовані повідомлення

вчіть фоторезист

треба текстолiт, наждачка, миючий засiб, рiзак, сам фоторезист, якщо плiвковий - то ще й ламiнатор 130С i гумовий валик вiд лазерного принтера, якщо спрей - центрифуга.

Скло з сканера, а краще 2, УФ лампа, а краще 2, таймер посекундний, прозора плiвка для принтера i сам принтер, одноразовi стаканчики, вага 0.1г-200г, папiр А4, пiчка до 250С, скотч, "Крот" (NaOH), "жидкие гвозди" пару л, лимонна кислота, сiль, спирт технiчний, коробка з лампочкою 100W, м'якi пензлики 3шт, оплетка, перекис водню, гумовi перчатки, дистильована вода, проточна вода i пару штук пластмасових напiвпрозорих посудин, Ще щось забув, я впевнений.

Паяльник, думаю, вже е.

Це без "шелкографии", без отворiв i металiзацii отворiв - там в 3 рази бiльше писати.

йптвмт

це все тільки для травки плати? чи то для малосерійног овир-ва? влом перечитувати тему.

зараз текстоліт (ну раніше теж в принципі) вартує як збитий самольот. хто знає де дешевше можна прикупити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

це все тільки для травки плати? чи то для малосерійног овир-ва? влом перечитувати тему. зараз текстоліт (ну раніше теж в принципі) вартує як збитий самольот. хто знає де дешевше можна прикупити?

це для виготовлення друкованої плати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це для виготовлення друкованої плати!

Це для виготовлення якiсноi друкованоi плати :-)

як-небудь, з пiдтравами, можна i "лазерно-прасковим" методом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут купляю http://e-voron.dp.ua/catalog/022562

0.8мм, мiдь 18/18, А4, 105грн = 5 пачок цигарок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчіть фоторезист

треба текстолiт, наждачка, миючий засiб, рiзак, сам фоторезист, якщо плiвковий - то ще й ламiнатор 130С i гумовий валик вiд лазерного принтера, якщо спрей - центрифуга.

Скло з сканера, а краще 2, УФ лампа, а краще 2, таймер посекундний, прозора плiвка для принтера i сам принтер, одноразовi стаканчики, вага 0.1г-200г, папiр А4, пiчка до 250С, скотч, "Крот" (NaOH), "жидкие гвозди" пару л, лимонна кислота, сiль, спирт технiчний, коробка з лампочкою 100W, м'якi пензлики 3шт, оплетка, перекис водню, гумовi перчатки, дистильована вода, проточна вода i пару штук пластмасових напiвпрозорих посудин, Ще щось забув, я впевнений.

Паяльник, думаю, вже е.

Це без "шелкографии", без отворiв i металiзацii отворiв - там в 3 рази бiльше писати.

Певно свій невеличкий заводик маєте по розробці і виготовленні електроніки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно свій невеличкий заводик маєте

На жаль, немае.

У мене сама розробка вимагае досить якiснi плати-прототипи (QFN).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно свій невеличкий заводик маєте

(QFN)

Боротьба за мінімальні розміри плати\ продуктивність,

занаєм таке, доводилось паяти QFN-16(чарджер) і мульта, чесно кажучи не айс, про мульта то взагалі окрема тема,

але думаю вузькоокім пох, вони шо хоч спаяють, аби платили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про мульта то взагалі окрема

Якiсний флюс, iнфрачервона паялка - мульт сам на мiсце стае :-)

Зняти важче, не пошкодивши. Я собi зробив конструкцiю з 2х балонiв з-пiд фреону, мiж ними - компресор вiд холодильника з масловловлювачем. Один з балонiв - на розрiдження, до нього трубка вiд капельницi, на кiнцi трубки термостiйка присоска. От таким "вакумним пiнцетом" все знiмаеться на ура.

Правда, балони в свiй час прийшлось вiдрiзати i завезти difoto, але я приспособив iншу емнiсть в якостi ресивера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...