Перейти до змісту

Зроблю друковану плату під замовлення


Coding

Рекомендовані повідомлення

Ви відразу зрозумієте що треба, скільки буде коштувати така схемка? дякую

Щоб дати відповідь на ваше запитання потрібно знати яка саме схемка і які її можливості... Одна справа - перенести плату з паперу на текстоліт, інша - придумати, розробити, протестити і тоді уже зробити друковано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

технічною мовою я пояснити не можу, в мене є 2 акумулятори по 6 вольт з'єднані послідовно і два двигуни які працюють одночасно від цих батарей, характеристика двигунів на фото вище, мені порадили звернутись до Вас щоб зробити регулятор швидкості а точніше регулятор подачі струму з кроком у 1-2 вольти, тобто щоб можна було подати на двигуни 6-8-9 вольт, ніби так якось, вибачте за пояснення далекої від цього людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

технічною мовою я пояснити не можу, в мене є 2 акумулятори по 6 вольт з'єднані послідовно і два двигуни які працюють одночасно від цих батарей, характеристика двигунів на фото вище, мені порадили звернутись до Вас щоб зробити регулятор швидкості а точніше регулятор подачі струму з кроком у 1-2 вольти, тобто щоб можна було подати на двигуни 6-8-9 вольт, ніби так якось, вибачте за пояснення далекої від цього людини

Як я зрозумів, вам потрібен регулятор напруги в межах 6-9В чи 1-24В? Який струм споживають ці двигуни? чи на яку вони потужність розраховані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі робив регулятор напруги для двигунів, потужністю до 50Вт є пічатна плата в лей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже на фото не видно, 3-9V, 45W здається

домовляйтесь з

Собі робив регулятор напруги для двигунів, потужністю до 50Вт є пічатна плата в лей!

Дасте електронну плату - зроблю печатну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикріпив тільки не можу знайти схему є малюнок) деталі: змінний резистор 10КОм,мк NE555,транзистор польовий IRF3205(підбирається! по будові одинаковий на різну потужність та напругу),резистор 10КОм, конденсатор 103.

post-15032-0-17113700-1374488272_thumb.j

post-15032-0-19081200-1374488284_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не можу знайти схему
Тут вона точно має бути.

Крім того там є кілька варіантів регулятору обертів на ШИМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://cxem.net/house/1-277.php куди простіше, от не розумію, чому всі ліплять на 555 таймері?

До речі http://www.3v3.com.u...oduct_1794.html але невідомо, що там за доставку, скоріш за все 20 грн якщо новою поштою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, це можна замовити - приєднати і все, чи це частинка регулятора який ще треба скласти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба транзистор прикрутити до радіатора, типу такого, і приєднати таким чином щоб вхід регулятора - це ті провідники що йдуть від акумулятора до двигунів, головне дотримуватись полярності! а вихід регулятора - до двигунів, тут можна халтурити з полярністю :_07: .

Я так розумію ШИМ регулятор на мікроконтролері типу тіні13 буде значно дешевше рішення на таймері 555.

На жаль у мене чомусь виникають проблеми з АЦП тіньки, над чим працюю, поки безрезультатно.

До речі, автор теми не проти, що ми тут про своє, про карбюратори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, автор теми не проти, що ми тут про своє, про карбюратори?

ну можна і в темі відведеній для карбюраторів поговорити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди простіше, от не розумію, чому всі ліплять на 555 таймері?

Тому що робота таймера не залежить від напругивід (5 до 18в), а до твого ШИМа треба ще стабілізатор. І тому що дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, а можна зробити так як в тролейбусі - газуєш набирає плавно швидкість, пускаєш їде не гальмуючи? з того, що ви говорите я ніфіга не пойняв, скажіть скільки це може коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Додатково можу покрити плату захисним шаром фоторезисту. Виходить ось таке

Platka_800.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Доброго дня!

Яким фоторезистом користуєтесь?

Де в Луцьку можна купити аерозольний фоторезист і яка його орієнтовна вартість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт , Потрібно виготовити адаптер. Ось такий

нічого не качається

Дивно - я зкачав без проблем...

Спробуй звідни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто треба мати акаунд в гуглі об мати можливість скачати.

4-й вариант_ ADS RS232_Level9.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто треба мати акаунд в гуглі об мати можливість скачати.

4-й вариант_ ADS RS232_Level9.rar

Дякую друже.

Одна головних вимог - вихідна лінія L повинна перемиракись 5/12 вольт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все що є. я в цьому ділі нетямлю.

ВІДПИСАВ В ПП

Якщо не складно то я хочу ось цей варіант або ось цей (готова схема) ,другий варіант бажаніший , варіант 3 з першого сайту в мене вже є (за нього в свій час виклав 150 грн в Луцьку) але він не все може прочитати. Ціну питання напиши в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...