Перейти до змісту

А ви будете купляти квіти, занесені до Червоної книги ?


araris

Рекомендовані повідомлення

Хотів би зробити голосувалку, може хто візьметься ?

Далі цитата:

"Екологи закликають не купувати букетів ранньоквітучих рослин, а про такі інциденти повідомляти правоохоронців.

Про це повідомили у прес-службі Держекоінспекції в області.

Так, на виконання вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», з метою захисту та збереження рослин, занесених до Червоної книги, Державною екологічною інспекцією у Волинській області щороку проводиться операція «Первоцвіт».

Під час операції перевіряється дотримання вимог природоохоронного законодавства в місцях зростання найбільших популяцій ранньоквітучих рослин на території області та здійснюються перевірки у місцях їх продажу.

Екологи закликають усіх небайдужих до стану навколишнього середовища громадян долучитись до операції «Первоцвіт»: не купувати букетів ранньоквітучих рослин, а про факти продажу повідомляти за телефоном гарячої лінії: 72 – 33 – 96.

Екологи попереджають: законодавством передбачене суворе покарання за знищення рослин, занесених до Червоної книги.

Так, відповідно до статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), порушення порядку придбання чи збуту квітів тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 – 255 гривень) з конфіскацією квітів.

Ті самі дії, вчинені щодо рослин, які перебували в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, тягнуть за собою накладення штрафу від дев'яти до двадцяти чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (153 – 408 гривень) з конфіскацією рослин.

Крім того, згідно статті 90 КУпАП знищення видів рослин, які занесені до Червоної книги України, тягне за собою накладення штрафу: на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 – 510 гривень) з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб: від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 – 850 гривень) з конфіскацією незаконно добутого."

Наскількі я розумію, теоретично може бути оштрафований як продавець, так і покупець.

Пруфлінк додаю: http://www.volynnews.com/news/economics/za_kupivlyu_kvitiv_shtrafuvatymut/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також не купую. А таке варварство з яким їх виривають і винищують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як це 8 березня і без пролісків?! Як купував, так і буду. От такий я варвар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як це 8 березня і без пролісків?! Як купував, так і буду. От такий я варвар.

jack74, а що, тюльпани то некошерно? Чи боїшся що через тюльпани замість пролісків менше любитимуть тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюльпани в даному випадку мені не подобаються, наприклад, хоча б тому, що в мене вони асоціюються з травневими святами.

А з іншого боку, проліски зривати не можна, а тюльпани можна? тюльпани не живі? Чи тому, що хтось їх не заніс в якусь умовну книгу?

Чи тому, що їх дядько на фермі вирощує?

Для нашого рідного краю ці квіточки не є рідкіснішими за багато інших. До цього часу якось проліски не зникли, і я думаю, не зникнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюльпани в даному випадку мені не подобаються, наприклад, хоча б тому, що в мене вони асоціюються з травневими святами.

А з іншого боку, проліски зривати не можна, а тюльпани можна? тюльпани не живі? Чи тому, що хтось їх не заніс в якусь умовну книгу?

Чи тому, що їх дядько на фермі вирощує?

Для нашого рідного краю ці квіточки не є рідкіснішими за багато інших. До цього часу якось проліски не зникли, і я думаю, не зникнуть.

"Фабричні" крокуси в горшечках - можлива альтернатива. І "дикі", і не "дикі" водночас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тюльпани в даному випадку мені не подобаються

Так може вони сподобаються тій кому будуть подаровані? Може не викликатимуть таких асоціацій? А як з приводу "котиків"? Невже і вони асоціюються не з 8 березня? Чи то вже зовсім несолідно?

хтось їх не заніс в якусь умовну книгу

ну з таким підходом і Кримінальний кодекс - умовна книга :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купувати-не купувати - питання окремого індивідуума. Я з дитинства звик купувати підсніжники мамі та бабці. А от продавати- це зовсім інше. Якби ППС-ники під час патрулювання окрім штрафування за паління на зупинках обкладали б штрафами отих тітоньок, що будуть їх продавати) Гм, думаю не купляли б, тому що не було б чого купляти))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене і у сусідів тих пролісків на городі "спонтанно" вилізло по 5-10 квадратів, візуально хватить на букетів 20-30. І скільки не перекопуєм, засаджуєм іншими квітами - кожну весну вилазять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може якби ніхто не купував то б вимерли б давно, а так це бізнес, і задача кожного хто торгує ними щоб багато виросло, так що це все двояке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як це 8 березня і без пролісків?! Як купував, так і буду. От такий я варвар.

от з таких дрібниць починається масштабний бардак. кожен робить, те що йому хочеться і наплювати, що це заборонено... пічальна аднака...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купувати-не купувати - питання окремого індивідуума. Я з дитинства звик купувати підсніжники мамі та бабці. А от продавати- це зовсім інше. Якби ППС-ники під час патрулювання окрім штрафування за паління на зупинках обкладали б штрафами отих тітоньок, що будуть їх продавати) Гм, думаю не купляли б, тому що не було б чого купляти))))

перекладаєте відповідальність за власні вчинки на інших людей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопчики, не сваріться :)

В мене є якраз те, що Вам потрібно ;)

І квіти подаруєте, і проліски збережете, і оригінальністю вразите :)

post-16170-0-74388200-1362469476_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що змінить те чи я куплю цей букетив в бабці чи не куплю??? Квітка вже зірвана її не спасти, а бабці на паро буханок хліба буде, бо з такими пенсіями як в нас довго не протянеш. "Пакращення вже сьогодні"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як це 8 березня і без пролісків?! Як купував, так і буду. От такий я варвар.

от з таких дрібниць починається масштабний бардак. кожен робить, те що йому хочеться і наплювати, що це заборонено... пічальна аднака...

ай, який же я поганець! країну в прірву пхаю! аяяй мені! ;)

Тюльпани в даному випадку мені не подобаються

Так може вони сподобаються тій кому будуть подаровані? Може не викликатимуть таких асоціацій? А як з приводу "котиків"? Невже і вони асоціюються не з 8 березня? Чи то вже зовсім несолідно?

ну, цей процес повинен бути приємний обом, чи не так? ;) А не я несу букет тюльпанів коханій дівчині, а мене переслідує відчуття, що я йду вітати ветеранів... (ну от такий в мене наслідок радянського виховання :) )

А з приводу котиків - а їх, значить, ламати можна, так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з приводу котиків - а їх, значить, ламати можна, так?

З суто формалістичної точки зору - так :).

ай, який же я поганець! країну в прірву пхаю! аяяй мені!

Аякже! Хочеш змінити світ (ну або країну) - почни з себе. (с) не-знаю-хто-сказав

А якщо плюєш на "умовні книги" і блазнюєш (рос. "паяснічаєш") - то потім не жалійся що "в нас все так погано" і що прокуратура чи ще хтось по відношенню до тебе блазнюють ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Хто знає, куди поїхати, дітей вивезти понюхати пролісків, не рвати. Можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...