Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі проект забудови території біля парку досить непоганий. В будь-якому випадку це краще ніж ті кущі, що там були, і всі добре знають чому туди всі ходили )) І ці палатки з пивком якось не дуже дивилися , а так людині продали територію з умовою її облагородження. Думаю ви й самі там не один раз будете відпочивати з дітками ...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі проект забудови території біля парку досить непоганий. В будь-якому випадку це краще ніж ті кущі, що там були, і всі добре знають чому туди всі ходили )) І ці палатки з пивком якось не дуже дивилися , а так людині продали територію з умовою її облагородження. Думаю ви й самі там не один раз будете відпочивати з дітками ...)))

Зверніть увагу, що на поданому тут проекті відсутнє кафе... Свідомо? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , кафе відсутнє , але хто буде приводити в порядок територію на якій за всю мою пам*ять нічого не робили ) В даному випадку це як компроміс, користі я думаю вона принесе більше, якщо вона матиме вигляд як на проекті ніж до цього , хоча громадських туалетів вмісті мало ...))) А гинделики там і так кожну весну ставлять так що я не думаю якщо там збудують культурне кафе буде погано. Головне щоб кафешкою не назвали червону палатку і декілька стільців)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З чату з М.Романюком на ВолиньPost-

"Світлана Андрейчин На схилі в парк у самісінькому центрі міста на місці зеленої зони зводиться так званий "Діснейленд". Яка необхідність розташовувати його саме там, спотворюючи композицію єдиного архітектурного ансамблю площі? Як ви прокоментуєте порушення, виявлені прокуратурою при вирішенні цього питання ?

Мені дуже шкода, що цього питання не задали раніше, коли на цьому схилі були поламані верби, кущі, калюжі, смітники. В нас так: якщо ніхто нічого не робить, то ніхто й питань не задає, тільки-но хтось починає щось робити, то відразу кажуть, що робить не так. Я ще раз наголошую: земельна ділянка в даному випадку не виділялася. Дана згода на розміщення тимчасових спорудж терміном на 3 роки із зобов'язанням облаштувати територію. Давайте зустрінемося там, коли цей «Діснейленд» буде відкритий, і тоді побачимо праві ви були чи ні. Правда, це буде можливо, коли знову комусь «це не буде заважати»."

886688_416998248387481_1160605415_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занехаяли наші "мужі" цю територію вже давно, певно більше двадцяти років там безлад творився, тому це питання до міськради. А яка була КРАСА колись - любо подивитися.

Діснейленда нам не вистачало в даному місці, облиште, краще з дитячими каруселями навели б порядок. Людина, яка вклала (з порушеннями) солідну суму у цю ділянку, захоче відбити кошти якнайшвидше, виходячи з цього відпочинок там буде доступний не кожному (у фінансовому плані). Але я таки думаю, що з часом змінять цільове призначення даної ділянки і ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Поки ці фото в інеті — їм точно буде "соромно". Спробуйте роздрукувати і розвісити по місту.... можливо, реакція буде іншою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

навіщо зруйнували скульптуру на фонтані? а потім будуть проводити стотисячні конкурси з відкатами на дизайн нових фонтанів........... да, це факт. у нас ніхто не любить минулого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не везе Луцьку з мерами, одні колгоспники... Жоден не відчуває міста і його історії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не везе Луцьку з мерами, одні колгоспники... Жоден не відчуває міста і його історії...

Так саміж і вибирали......
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми, ні! Вибір повинен бути свідомим і нести відповідальність. Вибирати, аби був, між поганим і менш, не достойно...

901104_443475065739799_448961236_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

млать1!! Яка церква????

А також біля 2ої лікарні, навпроти 4 школи та в інших цікавих місцях

Буде нова ТРЦ <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...