Перейти до змісту

І знову Тарантелла


a.shmat

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Був сьогодн1 в п1цер11 хурма, та що на Винниченка (колись була тарантела) взяв з собою п1ццу з куркою bbq, так це нав1ть парод1эю на п1цу назчати не можна - 3 ломтика перцю,3кусочка курочки залит1 соусом. Одним словом та сама тарантела та ще може г1рше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я ваші відгуки про Тарантелу і таке відчуття, що ніби я з іншої планети або ви. Завжди ходимо в Тарантелу на вул.Ковельській, піца завжди смачна, обслуговування хороше, деякі офіціанти працюють ще з відкриття, ну і атмосфера хороша, затишно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я ваші відгуки про Тарантелу і таке відчуття, що ніби я з іншої планети або ви. Завжди ходимо в Тарантелу на вул.Ковельській, піца завжди смачна, обслуговування хороше, деякі офіціанти працюють ще з відкриття, ну і атмосфера хороша, затишно.

Ну будем вважати що вам щастить, а я давненько в тарантеллі не купував, а більше швидше всього взагалі не буду.

А найбільш виводить не паршива піца, а те що стоїть цей повар і ні грама не червоніючи говорить що це так і має бути - так корміть свиней своєю піцою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодн1 в п1цер11 хурма, та що на Винниченка (колись була тарантела) взяв з собою п1ццу з куркою bbq, так це нав1ть парод1эю на п1цу назчати не можна - 3 ломтика перцю,3кусочка курочки залит1 соусом. Одним словом та сама тарантела та ще може г1рше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходжу вже кілька місяців в Тарантеллу по акції - 50% і завжди всім задоволений

Правда іноді не було серветок на столі або столи неприбрані

Хоча це все через дуже великий наплив людей, часто немає вільних столиків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходжу вже кілька місяців в Тарантеллу по акції - 50% і завжди всім задоволений

Правда іноді не було серветок на столі або столи неприбрані

Хоча це все через дуже великий наплив людей, часто немає вільних столиків

На стажування ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тарантела -гі...но... не якціями потрібно заманювати, а хорошою репутацією і вічливими офіціантами, а не встиг на поріг- вже біжать кричать що місць не має...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію я наш народ, всі кричать "хєрова піца, паршиве обслуговування, дорого, брудно", а місць немає. Нонсенс!!!

Мене туди не заманиш ні за 50% ні за 100% знижки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні запросили у піцерію на пр. Соборності!

скажу так, послуги по замовленню та обслуговуванню були виконані на 3!

офіціантів по залу на 12 столиків було двоє, при тому що один з них був стажером, обділеним спецодягом і, навіть, банальним фартухом!

замовлення приймаються напам'ять, але до стійки не доходять, потім повторно перепитуються і в цілому путаються між сусідніми столиками! принаймні сьогодні таке трапилось неодноразово! замовлення десертів, явно не свіжоприготовлених, виносили хвилин через 12-15! про солодку піцу взагалі мовчу...і приправ, сіль-перець, на столі не було!

хоч з чеком у них все склалося на відмінно, принесли менше, ніж за хвилину!

висновок: в Тарантеллу не піду, хто би і якби мене не запрошував! запропоную свій варіант піцерії ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на Соборності з дівчиною в день коли акція діяла 50%, два пива і піцци 53 грн. обійшлось.

Піццу навіть не доїли реально було багато для двох, обслуговування так собі, офіціанти не розторопні як хотілося б, але в цілому нормально.

Дивує коли люди хочуть невіть що, не подобається, не ходи і все.

Моя думка якщо заклад "гівно" так туди люди не будуть ходити, а у нас чомусь якось навпаки виходить всі кажуть що "гівно" але пруться туди так що аж столиків немає вільних - де логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на Соборності з дівчиною в день коли акція діяла 50%, два пива і піцци 53 грн. обійшлось.

Піццу навіть не доїли реально було багато для двох, обслуговування так собі, офіціанти не розторопні як хотілося б, але в цілому нормально.

Дивує коли люди хочуть невіть що, не подобається, не ходи і все.

Моя думка якщо заклад "гівно" так туди люди не будуть ходити, а у нас чомусь якось навпаки виходить всі кажуть що "гівно" але пруться туди так що аж столиків немає вільних - де логіка?

В Тарантелі їв піцу у звичайний день ( без знижок ), піца дуже сподобалась. А потім з друзями пішов в день коли знижка на піцу, то я її також доїсти не міг...бо не така смачна...піца зовсім інша ніж та яку брали раніше. Тісто не таке , та й начинки менше. А чого ходять - поясню ...це Україна і тут діє правило "На халяву й уксус сладкий , навіть якщо халява й на 50 відсотків".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так, послуги по замовленню та обслуговуванню були виконані на 3!

офіціантів по залу на 12 столиків було двоє, при тому що один з них був стажером, обділеним спецодягом і, навіть,

Капитализм чо, сокращают расходы, в целях увеличения прибыли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на Соборності з дівчиною в день коли акція діяла 50%, два пива і піцци 53 грн. обійшлось.

Піццу навіть не доїли реально було багато для двох, обслуговування так собі, офіціанти не розторопні як хотілося б, але в цілому нормально.

Дивує коли люди хочуть невіть що, не подобається, не ходи і все.

Моя думка якщо заклад "гівно" так туди люди не будуть ходити, а у нас чомусь якось навпаки виходить всі кажуть що "гівно" але пруться туди так що аж столиків немає вільних - де логіка?

В Тарантелі їв піцу у звичайний день ( без знижок ), піца дуже сподобалась. А потім з друзями пішов в день коли знижка на піцу, то я її також доїсти не міг...бо не така смачна...піца зовсім інша ніж та яку брали раніше. Тісто не таке , та й начинки менше. А чого ходять - поясню ...це Україна і тут діє правило "На халяву й уксус сладкий , навіть якщо халява й на 50 відсотків".

А коли в день знижок купуєш по повній ціні? тут висновок один - я лох, як і будь-хто кому вистачає розуму заходити в цю клоповню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по-перше, для тих хто не знає - я хоча і не прямо, але пов"язаний з піцерією "Тарантелла". Хоча для більшості - це не новина. Це для того щоб не казали, що підставний казачок :)

По-друге - піца в «Тарантеллі» смачна, хто б що не говорив. А коли прийшли в акційний день і багато народу, то щось же про це свідчить, що людям піца подобається і ціна. Правила встановлює заклад, при цьому якщо такі правила не подобаються, то ніхто ж силою не заставляє купляти піцу саме тут. А при такому напливі народу можливі і певні збої з якими адміністрація постійно бореться і намагається виправити.

По-третє. Ті хто писав, що не можуть сісти бо все зайнято. Так в акційні дні -така ситуація доволі розповсюджена, бо ціна в -50% приваблює багато охочих, а тому щоб уникнути такої ситуації можна скористатися системою бронювання столиків, як через сайт http://tarantella.com.ua так і по телефону - кому як зручніше.

Ну і на останок - особисто знаю, що піцерія "Тарантелла" постійно проводить роботу над зауваженнями, що висловлюють клієнти і намагається зробити свої заклади привабливими та комфортними для відвідувачів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і на останок - особисто знаю, що піцерія "Тарантелла" постійно проводить роботу над зауваженнями, що висловлюють клієнти і намагається зробити свої заклади привабливими та комфортними для відвідувачів.

ти ж сам прекрасно розумієш - ЗАВЖДИ знайдуться люди, які чимось невдоволені.

- Чого мухи літають?

- Чого мухи НЕ літають?

- Чого мухи НЕ ТАК літають.

ну і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись друзі повели в Тарантелу в день знижок))

те що нам дали, важко було назвати піццою... такого хліба з кетчупом, я давно не їв :)

ну і брудні столи з засаленим меню, це окрема тема (це отой лєтнік, що біля гостинця)

більше туди ні ногою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(це отой лєтнік, що біля гостинця)

ПЦ.. як можна гаlюжник-hигаловку сплутати з піцерією? Хай навіть він (гадюжник) і має спільну назву!

там завжди була якась не-до-кафешка. типу забіг - шарпанув-сотку-запив-пивом-побіг-далі.

(на початках були смачні кури-гріль, потім спаскудилося).

А останнім часом там просто генделик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила встановлює заклад, при цьому якщо такі правила не подобаються, то ніхто ж силою не заставляє купляти піцу саме тут.

Правила які встановлює заклад є частиною публічного договору на основі якого він працює. Тобто якщо в день знижок продають піцу по повній ціні - значить заклад сам порушує умови договору. А то так не довго і до завищення цін і в неакційні дні - не подобається - "ніхто ж силою не заставляє купляти піцу саме тут" - чудове виправдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"...Тобто якщо в день знижок продають піцу по повній ціні..." - щось я такого не наблюдав. Якщо мається на увазі, що доставка по повній ціні в акційні дні, то це прописано в умовах акції, а отже "..заклад НЕ порушує умови договору...". А чому так, то також природньо, коли Ви споживаєте піцу в закладі, то візьмете ще щось по повній ціні - пиво, сік, чай тощо... , а отже і піцерія щось заробить, коли ж Ви на доставку замовили тільки піцу (до того ж доставка - безкоштовна) та ще й по акційній ціні -50%, то хто буде займатися таким "вигідним" бізнесом? Вам прямий шлях в пункти Червоного хреста (якщо в нас такі є) де харчують на благодійних засадах безкоштовно...

"ніхто ж силою не заставляє купляти піцу саме тут" - чудове виправдання....." - це не виправдання, а просте констатування факту. Якщо я люблю суші і приходжу в різні заклади де їх пропонують, то в одних закладах - вони мені подобаються, а в інших - ні. І це не означає, що вони там гидотні - вони там такі як вони є! Так само з рису, так само зкручені, навіть вигляд такий самий, але для мене - не смачні. І якщо такий заклад зробить акцію -50% я мабуть все рівно утримаюсь від споживання їхньої продукції, адже мене "ніхто ж силою не заставляє купувати саме в них". І це буде моїм вибором. Я проголосую за смак їхніх суші своїм гаманцем і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...