Перейти до змісту

І знову Тарантелла


a.shmat

Рекомендовані повідомлення

Шановні! Ляпну я свої 5 коп. два рази купляв піцу не сподобалась змінив піцерію. Купляю в дяді піці або в фелечеті (не на правах реклами ІМХО) і все влаштовує. А сама класна в піцерії на проти Книжного пасажу. Не подобаеться Тарантела згідний не ходіть. В луцьку багато класних піцерій. Змініть і насолоджуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Как меня достала эта тарантела, заказал пиццу с доставкой дамойдля просмотра USA-GER ...в 19:10 приняли заказ, в 20:20 звонок извините , у нас там что-то сломалось!!!!!!!!!!! кого гребет, что одна тарантела на город? и у всех что-то сломалось, заказ приняли, значит нужно завершить.... Ладно бы это было первый раз, раз в центре ... мы в кафе сделали заказ 3 пиццы! через 40 мин... нам принесли одну пиццу на 9 человек и сказали , извените, повара уже закрыли кухню, типа что-то в таком духе.... и мы 9 человек смотрели на ту 1 пиццу)))) Кароче Тарантелла пошли на.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Замовив сьогодні по телефону 099 44 255 70 2 піци з доставкою о 17:40...доставка 30 хв максимум...досі везуть!...на телефони не відповідають! Тарантелла - ,,рулить,,! Молодці так тримати! Залишився ситий надією....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вчора вперше вирішив замовити піццу з доставкою додому. Зайшов на сайт, сформував замовлення з доставкою до 20:40.... спеціально "півасіка" сходив взяв... чекаю..... 20:40 - немає..... 21:00 - немає.... 21:30 - немає.... передзвонюю, щоб поцікавитись з замовленням, на що отримав відповідь "Вибачте, в нас немає інтернету... нам передали кабель його поремонтувати, але немає кому поставити... Давайте ми Вам завтра привеземо замовлення".... Жесть... Накуа мені та піца завтра??!!!

І чого мене "дьоргнуло" в Тарантеллі замовити???.....Завжди в "Соло" сам їжджу замовляю з собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч буде багато негативу, але замовляєм постійно в тарантелі, так як лінь шукати аналоги.

Перший нюанс це економія на доставці. Піцу привозять звичайні таксисти, які не завжди усвідомлюють що від них хочуть. Невже важко зробити нормальну доставку як Сушиї наприклад?
Останній раз була неприємна ситуація, замовили по телефону 3 великі піци на ДН. Прийшовши в назначений час (Соборності) адміністратор дивилась на нас великими очима й говорила що нічого такого ми не замовляли, їм не передавали і тд. Такі речі не мають хвилювати клієнта, не було запропоновано додаткової знижки, чи щось такого, тобто їм чхати на клієнтів. Ніколи не передзвонюють щоб уточнити-підтвердити замовлення. 

Я вже не кажу що ціни на соуси і всякі додатки до суші на сайті не відповідають дійсності що є прямим порушенням. 

Всі знають хто володіє Тарантелою, невже не можна навести порядок і підняти обслуговування на високий рівень? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...