Перейти до змісту

І знову Тарантелла


a.shmat

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, хочу поділитись невдоволенням в адресу піцерії!

Зайшов сьогодні, бо щось дуже захотілось піци, хотів з собою взяти-нє нє нє, сідай і жери їш тут ХОЧА МІСЦЬ НЕ БУЛО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЧАСУ КОЛИ СПЕРЕЧАВСЯ З ОФІЦІАНТКАМИ - І ЛЮДИ, ЯКІ ПІДХОДИЛИ ПРОСИЛИ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ В ПІЦЕРІЮ НА ВОЛІ-І ТАМ МІСЦЬ НЕ БУЛО, ПИТАННЯ ПОЛЯГАЛО В НАСТУПНОМУ: "Так як місць немає-я замовляю в піцерії ОДНУ (50 см), не 5-10 шт., і купую коробку в яку після чого за відсутності місць я пакую свою піцу і прямую додому (бо жінка з грудною дитиною чекає, (по змозі їв би в НИХ))!!! Результат неочень-10% знижки пляцок з собою, і 50% знижки - на жери в нас, шоб ми виділи, бо як сказали, "-Ми не можем вам її погрузити в карман, бо у нас тут камери і Глас Саурона-адміністратора буде все видів!!!" Прошу розмови з Очком всевидящим адміністратором, "-А він у нас до 18.00 працує" І кого послать - виходить мене послалі...додам фото тієї акції, де написано, що про умови акції звертайтесь до адміністратора якого немає, і не до офіціантів, які тільки можуть сказати: "-А нам так сказали, і ми робим, і ніхчого не знаємо про умови".

Власне претензія до адміністрації закладів, більше туди не піду, краще піду в перевірену колишню піцерію (хто знає-навпроти колишнього Будинку Побуту), хоч і в минулому забігалівка, але ніякого **ВЦ** і акцій незрозумілих немає (поки що), заплатив і їж не чим не гіршу страву...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

ніколи нічого поганого не писав про піцерію, але сьогодні вперше дійсно обурило приготування і вміст піци: замість мисливських ковбасок - сосиска, морожений горошок і недостатньо пропечене тісто... акція акцією, але потрібно готувати якісну піцу щодня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, то ви хотіли знижку 50% (бо акція сьогодні) + 10% (бо на винос) ітого 60% і ще щоб вона була найвищої якості?

post-3410-0-88881600-1360708044_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, то ви хотіли знижку 50% (бо акція сьогодні) + 10% (бо на винос) ітого 60% і ще щоб вона була найвищої якості?

post-3410-0-88881600-1360708044_thumb.jp

Ні, могли б тільки 50% зробити так як місць не було, і нікого з старших за бармена та офіціанти, які нічого не знають і роблять все що їм скажуть... Якщо зробили акцію, то хай слідкують за її правилами, і враховують форс - мажорні ситуації та буде всім щастя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На акції в цих піцеріях ні разу не був. Але бачу що не акція так відразу обісруться. Чи вони акції не вміють проводити чи просто народ так домахується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця акція - для заманухи, невже так важко в"їхати.

Саму піцу - їсти ж не будеш, мінімум 1-2 бокали пива, а там і 100гр. можна пропустити, чи якийсь сік\десерт жінкам\дітям.

От наперлося людей - заклад має гешефт (враховуючи що -50% - це ще не собівартість) +вищеописане

Ну а різон їм, напівдурно та ще й на винос? Та ніякого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора, хочу поділитись невдоволенням в адресу піцерії!

Зайшов сьогодні, бо щось дуже захотілось піци, хотів з собою взяти-нє нє нє, сідай і жери їш тут ХОЧА МІСЦЬ НЕ БУЛО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЧАСУ КОЛИ СПЕРЕЧАВСЯ З ОФІЦІАНТКАМИ - І ЛЮДИ, ЯКІ ПІДХОДИЛИ ПРОСИЛИ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ В ПІЦЕРІЮ НА ВОЛІ-І ТАМ МІСЦЬ НЕ БУЛО, ПИТАННЯ ПОЛЯГАЛО В НАСТУПНОМУ: "Так як місць немає-я замовляю в піцерії ОДНУ (50 см), не 5-10 шт., і купую коробку в яку після чого за відсутності місць я пакую свою піцу і прямую додому (бо жінка з грудною дитиною чекає, (по змозі їв би в НИХ))!!! Результат неочень-10% знижки пляцок з собою, і 50% знижки - на жери в нас, шоб ми виділи, бо як сказали, "-Ми не можем вам її погрузити в карман, бо у нас тут камери і Глас Саурона-адміністратора буде все видів!!!" Прошу розмови з Очком всевидящим адміністратором, "-А він у нас до 18.00 працує" І кого послать - виходить мене послалі...додам фото тієї акції, де написано, що про умови акції звертайтесь до адміністратора якого немає, і не до офіціантів, які тільки можуть сказати: "-А нам так сказали, і ми робим, і ніхчого не знаємо про умови".

Власне претензія до адміністрації закладів, більше туди не піду, краще піду в перевірену колишню піцерію (хто знає-навпроти колишнього Будинку Побуту), хоч і в минулому забігалівка, але ніякого **ВЦ** і акцій незрозумілих немає (поки що), заплатив і їж не чим не гіршу страву...

Якщо ви виражалися у піцерії так, як у старті топіку, то можливо вас просто ніхто не зміг зрозуміти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора, хочу поділитись невдоволенням в адресу піцерії!

Зайшов сьогодні, бо щось дуже захотілось піци, хотів з собою взяти-нє нє нє, сідай і жери їш тут ХОЧА МІСЦЬ НЕ БУЛО ПРОТЯГОМ УСЬОГО ЧАСУ КОЛИ СПЕРЕЧАВСЯ З ОФІЦІАНТКАМИ - І ЛЮДИ, ЯКІ ПІДХОДИЛИ ПРОСИЛИ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ В ПІЦЕРІЮ НА ВОЛІ-І ТАМ МІСЦЬ НЕ БУЛО, ПИТАННЯ ПОЛЯГАЛО В НАСТУПНОМУ: "Так як місць немає-я замовляю в піцерії ОДНУ (50 см), не 5-10 шт., і купую коробку в яку після чого за відсутності місць я пакую свою піцу і прямую додому (бо жінка з грудною дитиною чекає, (по змозі їв би в НИХ))!!! Результат неочень-10% знижки пляцок з собою, і 50% знижки - на жери в нас, шоб ми виділи, бо як сказали, "-Ми не можем вам її погрузити в карман, бо у нас тут камери і Глас Саурона-адміністратора буде все видів!!!" Прошу розмови з Очком всевидящим адміністратором, "-А він у нас до 18.00 працує" І кого послать - виходить мене послалі...додам фото тієї акції, де написано, що про умови акції звертайтесь до адміністратора якого немає, і не до офіціантів, які тільки можуть сказати: "-А нам так сказали, і ми робим, і ніхчого не знаємо про умови".

Власне претензія до адміністрації закладів, більше туди не піду, краще піду в перевірену колишню піцерію (хто знає-навпроти колишнього Будинку Побуту), хоч і в минулому забігалівка, але ніякого **ВЦ** і акцій незрозумілих немає (поки що), заплатив і їж не чим не гіршу страву...

Якщо ви виражалися у піцерії так, як у старті топіку, то можливо вас просто ніхто не зміг зрозуміти?

:0137: Та ні, я нікого не ображав та поводив себе адекватно :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп немного. Они отказывались совсем продавать пиццу или как? Топикстартер, взял бы пиццу без акций с собой и пошел бы домой, к жене. И время не потратил бы, и нервы целые.

Не надо шас писать, что надо их учить, прояснять итд, иногда хочеться просто пожрать пиццу и все :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп немного. Они отказывались совсем продавать пиццу или как? Топикстартер, взял бы пиццу без акций с собой и пошел бы домой, к жене. И время не потратил бы, и нервы целые.

Не надо шас писать, что надо их учить, прояснять итд, иногда хочеться просто пожрать пиццу и все :_08:

Ні не відмовлялись, тільки по акції не хотіли продавати і потім я так і зробив-купив з собою, подякував та пішов додому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я колись у піці волосину знайшов в тарантелі

До речі, я колись у піці волосину знайшов в тарантелі

До речі, я колись у піці волосину знайшов в тарантелі

До речі, я колись у піці волосину знайшов в тарантелі

До речі, я колись у піці волосину знайшов в тарантелі

До речі, я колись у піці волосину знайшов в тарантелі

Вибачаюся за повторення, Інтрернет лаганув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер буду розпаковувати при них якщо взагалі буду ще брати піцу з собою в тарантелі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я колись у піці волосину знайшов в тарантелі

сиву і довгу? чи коротку і кучеряву?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп, але Тарантела Тарантелі рознь - є лише ОДНА "справжня" Тарантела на вул. Ковельська, 40 (приміщення супермаркету “Наш Край”). Інші ж - більш або менш вдалі інкарнації. Тому вказуйте вулицю шоб було зрозуміло - франшиза чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця неприємна ситуація була в піцерії по вул. Сенаторки Левчанівської, 7, а біля Краю мені дійсно сподобалось!

BohdanSheremeta ну найшов, і далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Так розвод ця тарантелла разом з її акціями, в вівторок заходив взяти піццу (на Соборності) виявляється акція на піццу "з собою" не діє, ну взяв за повну ціну коли приїхав додому та відкрив був в шоці, практично голий корж, грам з десять ковбаси, замість мисливських ковбасок крихітні шматочки сосиски і зверху все ледве збризгано якимось соусом, живу за Луцьком повертатись не було бажання, та й діти нили.

Але шматочок залишив, зранку привіз їм показати - так виявилось що воно так і має бути, заповнив книгу скарг під абсолютну байдужість персоналу, але по самій книзі скарг по манері та почерку заповнення, по відповідях не завірених печатками можна зробити висновок що персонал самостійно заповнює книгу, та дає відповіді на скарги.

Крім того гаряча лінія мовчить, центральний офіс відсутній в принципі.

Висновок - шарашкіна контора, і якщо навіть вас там нагодують мишяком крайніх не знайдете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В наш час не потрібно бути шеф-кухарем, щоб приготувати піцу в домашніх умовах. Я останнім часом практикую купувати в піцерії основу для піци - свіженька, ще гаряча, щойно з печі "булочка". А дома вже туди можна накидати начиння, якого душа забажає :0165: , 15-20 хвилин в духовці - і "супер-піца" готова. Ніби нічого складного, і полюбому виходить дешевше ніж в піцерії :_04: .

PS Щось аж апетит розігрався ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що слово "АКЦІЯ" діє на людей як гіпноз.Як зомбі зараз перед святами буде ходи половина населення і радіти що їм втуляють барахло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був на С.Левчанівської. Дуже вже захотілося піци. Брав з собою, бо в тому колгоспі їсти не хотів: столи брудні, меню в руки брати неприємно. Піца - "фе"! Це я ще брав без ковбаси, бо знаю хто і яку їм постачає.

Сьогодні обідав в "Базиліку". При схожому рівні цін - це небо і земля по всіх параметрах!

Что вы хотите от франшизы волвеста?

Франчайзингу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось завітали з дружиною і донькою в тАРАНТЕЛУ на волі(ближче до перлини). Піца - дорожезна, з огляду на якість та сервіс. Офіціанти, забули хто для кого там знаходиться. Відвідувачів обговорюють прямо сидячи за сусіднім з ними столиком - ріжучи серветки на щматки, аби більше зекономити. У мене запитали чи сподобалась піца, сказав що не сподобалась, вигляд був ніби їхню маму образив. Піца дійсьно - сухий пляцок, з піксельним оформленням начинкою.

Шкода що "Челентано" вже нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що "Челентано" вже нема...

Цього літа був в "Челентано" в Кам'янці-Подільському. Нічого доброго. Піца - пиріг з начинкою, за який я заплатив під 70 грн. (пепероні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода що "Челентано" вже нема...

Цього літа був в "Челентано" в Кам'янці-Подільському. Нічого доброго. Піца - пиріг з начинкою, за який я заплатив під 70 грн. (пепероні).

Не знаю як і де, але в Луцьку то був найкращий заклад для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...