Перейти до змісту

Неділя №...ы, сезон - 2013


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Навернулись двоє. Спайк від"їзджав від бровки, маячок ззаду був ввімкнений. Тарас задивився на підсвітку церкви справа (красива, Спайк спеціально фотографував.. може викладе), і, хоч передній ліхтар у нього також був ввімкнений, в"їхав прямо у Андрія. В"їхав на непоганій швидкості. Летіли двоє.

Я спереду був, не бачив. Коли під"їхав, вже стояли. У Андрія ніби ще руль легенько погнувся.

Андрюха має невеличкі ушиби.. так, загалом дурниці. Гальма потім регулював. А от Тарас..У нього обідраний бік і почав вже синіти. Поламав захисні окуляри. Ще щось, що було у рюкзаку. Але вибачився перед Андрієм, пояснив, що і як.

Коротше, звичайна неуважність, яка могла обернутись великою бідою. Тим більше Тарас не мав шолому. Пощастило неймовірно, що не вдарився головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 373
  • Створено
  • Остання відповідь

Вашу компанию нужно срочно разбавлять "взрослыми", а то нахрен по убиваетесь "от нервного истощения" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вашу компанию нужно срочно разбавлять "взрослыми", а то нахрен по убиваетесь "от нервного истощения" :D

ми непроти, і їздили ми не самі, зі Степаном. нам в компанії нехватає лідера, який би тримав нас в купі і пілюлю вчасно вписував. з"їздили непогано, але кожен тягнув у свою сторону, і затримувалися усі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже Спайку написав, що відмовляюся брати його з собою на покатушки. Вчорашня покатушка - це вже третій випадок підряд, коли із-за його милості вся компанія І головне ціль покатушки - розвалюється на очах. ТРИ РАЗИ ПІДРЯД - це вже занадто.

1. Поїздка у Пляшеву. Коли він за всіх вирішив, що нікому не буде цікаво їхати на козацькі могили та окопи першої Світової. Аргумент - ніхто не хоче, їдемо у Хрінники купатися. Те, що ми були там годину тому, і могли б поїхати після відвідин - не діяло. Прийшлось голосувати - усі були за те, щоб їхати на могили та окопи. Спайк скрєпя серце погодився. І півдороги щось собі там бурчав.

2. Поїздка у Тараканів - в кінці поїздки група із-за нього рвонула у Рівне.. От що з того вийшло - всім відомо... приїхали додому пів на восьму ранку.. стирчали на вокзалі з дев"ятої вечора. Хоча всі групою повинні були їхати разом назад, у Луцьк. Але ж Спайк - завжди видвигає найцікавіщі, найоригінальніші ідеї! Поїхали!! У Рівне!!!

3. Вчорашня покатушка. Це було щоооооосьь!!! В кінці-кінців навіть два брати-новички( одному із них 37 років) сказали: ми їдемо, а ви собі як хочете!

А коли Спайк взагалі залишився на ж.д. вокзалі (ви про це ж не знаєте, вони ж із Бродів добиралися електричкою.. плюнули на всіх..тому що Андрій має чудесний дар всіх переконувати - ну для чого ж їхати на велосипеді, коли можна собі легесенько проїхатись на електричці!), зворохобивши на це ж Антоху, Тараса,Степана... - вони, НОВАЧКИ, взагалі запитали - це у вас прийнято? ТАК у вас завжди так?

Я ЛЕДЬ НЕ ЗГОРІВ ВІД СОРОМУ..

А от як ми зробили трішки раніше.. Коли він в черговий раз вирішив показати всім свої вибрики.

Плюнули на Андрія (а це було біля Олеського замку, де він в черговий раз вирішив усім показати, що без нього не обійдуться.. і почав купатися), і поїхали до Підгірців. І що б ви думали? Наздогнав нас як миленький! Із усіма, хто залишився із ним

До речі, і запізнились ми на відвідування замків із-за нього ж.

Там їм треба води випити, тут - покурити..В магазин зайти...Ще якусь хрень...

Бл@ть, заїб@ли...

.................................................................................................................................

Ніколи ні з ким у мене не було стільки мороки.. Напевно, я справді поганий організатор.

.................................................................................................................................

Андрій, є проханя. Повторюю тобі вдруге, вже привселюдно. Організовуй сам свої поїздки, став якісь цілі... і претензій до тебе не буде!! Але не псуй поїздки іншим!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я й не рвусь у лідери! Ми з Сашою "Тес" придумуємо якийсь цікавий маршрут, консультуємоь із Олегом та Дімою, час від часу якісь ідеї підкидує Павло "Одзер".. Але організатор - він повинен дбати, щоб ніхто, НІХТО не ставив вторинні цілі вище за первинні.

А тут влізла в команду людина.. якій пофігу, що ти замислив, і чим ти цікавишся..для чого власне поїздка...

Планували приїхати в Олеськ о 16.00 - приїхали знаєте о котрій? О 18.25!!

Зате ПО-КУ-РИ-ЛИ по дорозі... Ще якусь хрень... Чув від нього ідею скупатися у Стирю.. Просто уявляю, в скільки приїхали б в Олеськ, якби послухались..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную це обговорити особисто між учасниками поїздки, це наші особисті стосунки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі. Якщо вже уважно подивитись по ПДР - то у аварії був винен усе-таки більше транспортний засіб, який від"їзджає від бордюра. Водій транспортного засобу обов"язково має пересвідчитись, чи йому можна виїзджати на дорогу, і чи не йде у цей час там якийсь інший транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак, почнемо

Навернулись двоє. Спайк від"їзджав від бровки, маячок ззаду був ввімкнений.

Тебе в той момент не було, але ти як завжди вставляєш свій перекручений дєтскій лєпєт. В момент зіткнення, спайк ще не від"їзжав від бровки, а лише застібнувся в ліву педалю. Я навіть ще не встиг відштовхнутися, коли мене догнали ззаду.

Я вже Спайку написав, що відмовляюся брати його з собою на покатушки. Вчорашня покатушка - це вже третій випадок підряд, коли із-за його милості вся компанія І головне ціль покатушки - розвалюється на очах. ТРИ РАЗИ ПІДРЯД - це вже занадто.

Ну, "відмовлятися брати" це дуже голосно сказано. Ти сподіваєшся, я ще буду перепивати в тебе, чи може ваша персона взяти в компанію на покатушку? Спустись на землю.

1. Поїздка у Пляшеву. Коли він за всіх вирішив, що нікому не буде цікаво їхати на козацькі могили та окопи першої Світової. Аргумент - ніхто не хоче, їдемо у Хрінники купатися. Те, що ми були там годину тому, і могли б поїхати після відвідин - не діяло. Прийшлось голосувати - усі були за те, щоб їхати на могили та окопи. Спайк скрєпя серце погодився. І півдороги щось собі там бурчав.

Я що, всім приставляв до голови пістолет, і наказував їхати в Хріники купатися? Я запропонував, більшість погодилась. Я ж не винен, що моя ідея сподобалась більше за твою. І я щось не зрозумів, а ми що на Козацькі могили не попали? Може фото тобі надіслати?

2. Поїздка у Тараканів - в кінці поїздки група із-за нього рвонула у Рівне.. От що з того вийшло - всім відомо... приїхали додому пів на восьму ранку.. стирчали на вокзалі з дев"ятої вечора. Хоча всі групою повинні були їхати разом назад, у Луцьк. Але ж Спайк - завжди видвигає найцікавіщі, найоригінальніші ідеї! Поїхали!! У Рівне!!!

Знову ж, я всіх силою потягнув у Рівне. Ну а скільки ми там вже були, і як попали додому - не твоя справа. Ти єдиний вирішив покинути всіх, і гордо поїхати на Луцьк. Сумніваюсь, що ти попав би додому раніше, ніж ми, якби не добрий дядько, який завіз тебе під двері.

А от як ми зробили трішки раніше.. Коли він в черговий раз вирішив показати всім свої вибрики.

Плюнули на Андрія (а це було біля Олеського замку, де він в черговий раз вирішив усім показати, що без нього не обійдуться.. і почав купатися), і поїхали до Підгірців. І що б ви думали? Наздогнав нас як миленький! Із усіма, хто залишився із ним

До речі, і запізнились ми на відвідування замків із-за нього ж.

Охх, як ти все гарно вмієш найти крайнього. На відвідування замків, ми спізнилися години на 2.5, і тільки не треба казати що це ми довго стояли, воду пили, в магазин заходили. Не знаю, чому ти пишеш таку маячню, мабуть на тебе ще пиво діє, яким ти там заливався.

Плюнули на Андрія (а це було біля Олеського замку, де він в черговий раз вирішив усім показати, що без нього не обійдуться.. і почав купатися), і поїхали до Підгірців. І що б ви думали? Наздогнав нас як миленький! Із усіма, хто залишився із ним

Плюнули на мене? Купатися я почав не перший, бо ще витирав ланцюга. Але і в кінці після купання мене ніхто не чекав. На скільки я пам"ятаю, зі мною ще був Степан, Саша, Антон. На них ти видимо теж наплював? Навідміну, від декого, всі скупалися, після такої грунтової дороги, на якій всі покрилися пилом. Особиста гігієна дещо важливіше, ніж встигнути в замок в Підгірцях, який уже давно був закритий. І да Міро, краще не піднімай питання про пунктуальність...

Ніколи ні з ким у мене не було стільки мороки.. Напевно, я справді поганий організатор.

Ну я ж не винен, що мої пропозиції подобаються більше ніж твої. Вирішують весь час колективно, я нікого не змушую силою щось робити. Організатор з тебе не поганий, маршрути цікаві. Але як доходить до такої маячні, написаною на борді, починає тіпати.

І да, тему цю читати я більше не буду, так що якщо будуть якісь побажання - дзвони на телефон, сподіваюсь ти мій номер не видалив з записної книжки, як в минулий раз. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з Сашою "Тес" придумуємо якийсь цікавий маршрут, консультуємоь із Олегом та Дімою, час від часу якісь ідеї підкидує Павло "Одзер"

А ведь даже не надо далеко ходить. Как организовывались и проводились походы во времена СССР? Кто-то ж ещё должен помнить. Из старичков. По-моему, у них было всё очень серьёзно: продуманные и утверждённые маршруты, категории там всякие; наверное, призы по итогам; ну, или другие какие коврижки. И никакого бардака.

Может, просветите кто-нибудь. Никто ведь ценного опыта молодым не передаёт. Вот они и маются сердешные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут справа трохи в іншому.

Є організатор покатушки, а є стихійне збіговисько.. і те і те має місце.

Так от... якщо організатор покатушки є.. то його мають слухати ВСІ раз підписались з ним їхати (я вже не говорю про похід.. де це може привести до фатальних наслідків) друге питання.. якщо ти вже підписався.. то сиди.. тиханько сопи в 2 дирки і роби те, що тобі кажуть...а на другий раз ти вже сам обереш з ким тобі їхати. В тому ж варіанті коли стихійне збіговисько.. то тут і старші не допоможуть.. пораджу тільки розіділитись по інтересах/силах/ симпатіях.. не портити нерви собі і комусь... і провести час з користю в перешу чергу для себе.

І ще..в СССР була для цього інфраструктура, гуртки і тд... не плутайте з нашими покатушками.. на які прикатує купа різного (як по віку, так по підготовці, велах і вподобаннях... а є взагал такі що вперше приїхали, потрапили в групу лосів/пенсіонарів/придурків... і по цій групці склали враження про ВСІХ) народу..

Пропоную, щоб був порядок, збиратися на 9 годину біля фонтав перед парком або біля берізки на перехресті Рівненська -Відробдження якщо серед читаючих є старші 40 років велосипедисти і вони не спортсмени, там розбивати по групах.. і їхати в різних напрямках. Це якщо покатушка не тематична а спонтанна. Якщо ж покатушка тематична.. то організатора всі слухають, як Бога..а він в свою чергу "не вмикає тупого" і якомога швидше і безпечніше доводить групу до місця дислокації.

З.І. Досить сратися в темі... бо буду наказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную, щоб був порядок, збиратися на 9 годину ...

А в Бердянську люди збраються не пізніше 7 години, бо в них спека - це серйозний фактор. І на сьому ранку збираються лосі. Плюгавенькі збираються раніше навіть :)

Тіки не ганьте мене за оффтоп (знову) :0167: !!

Просто ну дуже хочецца поділитися новинами, а де ж іще, як не на борді? :0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. хтось хоче поспати..а хтось забиває на покатушку і їде на озеро.. Хтось збирається тісною компанією + діти і їде на найближчу водойму.. Варіантів маса.. головне щоб з мозком і без втрат для здоровя і техніки.)

А в Бердянську.. доречі.. в нас теж є знаймі...)

На рах ОФФтопу... так.. він не дуже вітається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Галка, ой, Скво, создай себе темку, так и назови "Оффтоп" и там уже будешь сама гонять и козлить за оффтоп. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розумію, чого ви причепились до Скво? Ніби вона одна оффтопить і до неї цього ніхто не робив.

Практично в кожній темі в велопаті у нас є маса оффтопу і флуду, і на це раніше ніхто особливої уваги не звертав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ідея ще раз поїхати у ті місця. Рухатись будемо швидко, ніяких перекурів. Вже як мініімум четверо для цього є. Уточнюється лише час. Основна мета - потрапити у підземелля Підгорецького замку, звісно ж, з власне його відвідуванням, + Олеськ. Можливо, їхатимемо для цього на двоє діб.

Оф-топ:

Бенедикт XVI отлучил от церкви 29 монахинь из Львовской области

1 июля 2011, 15:29

Папа Римский Бенедикт XVI

отлучил от церкви 29 монахинь монастыря Святого пророка Ильи в Брюховичах

Львовской области

.

e0dbe4e1d082.jpg

Как пишет издание "Коммерсант", причиной решения стал отказ монахинь признавать папу римского и церковную иерархию, а также их поддержка самопровозглашенной Украинской правоверной грекокатолической церкви. Украинская грекокатолическая церковь, которая и до решения папы была не согласна с действиями монахинь, теперь намерена добиваться их выселения из монастыря.

Декрет папы римского Бенедикта XVI об отлучении от церкви 29 монахинь монастыря Святого пророка Ильи Украинской грекокатолической церкви (УГКЦ) был издан 29 июня. Конфликт между монахинями и генеральным управлением Святого Василия в Риме, которому подчинялся монастырь, начался в апреле 2007 года. Тогда священники УГКЦ, граждане Чехии Антонин Догнал, Роберт Обергаузер, Ричард Шпиржик и гражданин Украины Василий Гитюк создали в Свято-Благовещенском монастыре села Подгорцы Львовской области "Украинскую правоверную грекокатолическую церковь" (УПГКЦ) и стали себя называть "подгорецкими монахами". В свою очередь господин Догнал провозгласил себя епископом и начал проводить богослужения, во время которых называл папу римского Бенедикта XVI и предстоятелей УГКЦ еретиками. За это в мае 2009 года все они были отлучены от церкви верховным трибуналом Ватикана.

Еще в ноябре 2008 года монахини монастыря Святого пророка Ильи в Брюховичах публично заявили о своей поддержке господина Догнала и о подчинении синоду епископов УПГКЦ. Они отреклись от церковной иерархии и разорвали связь с генеральным управлением Святого Василия в Риме.

Как пояснил промотор (секретарь) справедливого трибунала Львовской архиепархии УГКЦ Михаил Палий, по церковным канонам эти действия являются грехом, и монахини не могут принадлежать церкви. "Мы неоднократно обращались к ним с предложением принять устав УГКЦ, направили им два канонических предупреждения, но они проигнорировали все обращения",– отметил Михаил Палий.

Как рассказал Игорь Яцив, пресс-секретарь члена синода УГКЦ Любомира Гузара (предстоятеля УГКЦ в 2001-2011 годах), в начале 2011 года от имени Любомира Гузара было обнародовано следующее предостережение верующим: "Секта Догнала является врагом нашей церкви, поскольку создавшие ее люди, называющие себя 'подгорецкими монахами', не являются католическими священниками и монахами и отлучены от церкви".

В настоящее время руководство Львовской архиепархии УГКЦ пытается в рамках церковного процесса выселить монахинь из здания монастыря, поскольку они отказываются принять декрет папы римского. Вместе с тем в УГКЦ считают, что сестры и дальше будут проводить свою религиозную деятельность, поскольку в правовом поле церковь не может претендовать на собственность монастыря и выселять монахинь. "Сложность еще и в том, что половина сестер – граждане Словении и Чехии", – уточнила секретарь чина Святого Василия Игнатия Гаврылик.

"Наша декларация к мирянам – это призыв к верующим не принимать участие в любых обрядах под руководством монахинь монастыря Святого пророка Ильи. Мы выполнили все канонические нормы и в конечном счете отлучили монахинь от церкви",– подытожил Игорь Яцив.

Напомним, накануне новоизбранный глава УГКЦ Блаженнейший Святослав Шевчук заявил, что Украинская греко-католическая церковь на сегодняшний день является глобальной церковью.

Взято тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж, ото організованість кульгає, але всі вчаться на помилках! От від одного фігею- як поносити один одного, то можна, а як тему создаси, то закривають без попередженя і пояснення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж, ото організованість кульгає, але всі вчаться на помилках! От від одного фігею- як поносити один одного, то можна, а як тему создаси, то закривають без попередженя і пояснення!

Тебе же Урса объяснил, что за КАПСы закрыл.

Ты, тогда, в этом топике организуй поездку. Тоже ведь на воскресенье мероприятие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты, тогда, в этом топике организуй поездку. Тоже ведь на воскресенье мероприятие?

поїздка організовується в суботу!

і поясніть на людській мові, а не абривіатурами якимись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...