Перейти до змісту

Arden

Рекомендовані повідомлення

Джек – покоритель великанов / Jack The Giant Slayer

xIi7o.jpg

Год выхода: 2013

Жанр: фэнтези, приключения

Выпущено: США

Продолжительность: 01:54:20

Перевод: Профессиональный (полное дублирование) (Чистый звук)

Режиссер: Брайан Сингер / Bryan Singer

В ролях: Николас Холт, Элинор Томлинсон, Юэн МакГрегор, Стэнли Туччи, Эдди Марсан, Юэн Бремнер, Иэн МакШейн, Кристофер Фэйрбэнк, Саймон Лоу, Мингус Джонстон

Описание: История начинается с похищения принцессы, что грозит нарушить хрупкий мир между людьми и великанами. Юный фермер возглавляет вылазку в царство гигантов в надежде спасти девушку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 528
  • Створено
  • Остання відповідь

Офф:

Раніше багато фільмів брала з цієї і аналогічної теми. Зараз, нажаль, тема перетворилась на банальний список фільмів з лінками - ніхто не ділиться враженнями і суб"єктивними думками про фільми, які радить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офф:

Раніше багато фільмів брала з цієї і аналогічної теми. Зараз, нажаль, тема перетворилась на банальний список фільмів з лінками - ніхто не ділиться враженнями і суб"єктивними думками про фільми, які радить.

Стараюсь відписуватись про ті фільми, які залишають осад, деякі не дивлюсь оскільки не під мій смак. Крім мене бачив більш-менш регулярні відгуки/рецензії хіба що від Arven Rivendell, а більшість час від часу просто пишуть в 2 словах що фільм лайно/сподобався - а чому - секрет. Лінуються юзери :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ж, я вставляю часом свої 5коп. Правда, дивитися часу мало. То мірі того, як дивлюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36341a540a8b412d1641ae0dbc97bc9e.png

Название: Место под соснами

Оригинальное название: The Place Beyond the Pines

Год выхода: 2012

Жанр: драма, криминал

Режиссер: Дерек Сиенфрэнс

В ролях: Райан Гослинг, Рэй Лиотта, Ева Мендес, Брэдли Купер, Бен Мендельсон, Роуз Бирн, Махершалалхашбаз Али, Брюс Гринвуд, Харрис Юлин, Крэйг Ван Хук

О фильме: История профессионального мотогонщика, который начинает грабить банки, чтобы содержать новорожденного сына. Однажды на его пути встает полицейский, и столкновение парней перерастает в личную войну.

imdb_tt1817273.gif

Выпущено: США / Focus Features, Sidney Kimmel Entertainment, Electric Ci

Продолжительность: 02:20:13

Озвучивание: Дублированное [Лицензия]

Ну чому ж, я вставляю часом свої 5коп.

Ти пишеш скупо, в 2х словах. Взагалі рецензій на хоча б пару речень дуже мало (авторства бордівців), тому останнім часом вставляю лєві рецензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрела "Место под соснами" и хочется сказать не всегда доверяйте отзывам, оставленным в раздачах фильмов. После одного из них, я вообще сомневалась стоит ли качать этот фильм, было сказано, что его рейтинг на Кинопоиске завышен и бла бла бла. Оказалось это ерунда, фильм действительно стоящий, отличный сценарий, в который вплетены и драма, и триллер, и криминал...Мужской актерский состав не придерешься, особенно удивил Бредли Купер, он часто играет уверенных в себе, красавчиков, тут он совсем другой, сыграл достойно. Насчет Райана Гослинга...мало!!! единственное что постоянно крутилось в голове, но зато качественно)))Порадовало и появление Рэя Лиотты, как всегда жуткий тип и как всегда молодец)Что до женских ролей, то тут мое субъективное мнение, Ева Мендес очень странная в этом фильме, не пойму в чем дело, плохо выглядит как то...Насчет Роуз Бирн, видно, что роль писалась не для нее, в фильме ее не много, но возможностей раскрыть героиню хватало, но она была такой, как во всех своих фильмах, опять же ИМХО. В общем, давненько не снимали в Голливуде чего то подобного, и я рада, что все новое, это хорошо забытое старое...

P.S. Трюк Globe of death в начале фильма...ничего подобного не видела, другое слово не могу подобрать...жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, кому цікаво, зараз на Uniongang.tv (реліз-група ELEKTRI4KA) відкрита реєстрація (поки що, зазвичай або закрита або платна по 7-10 євро), качайте новинки звідти - оперативно, екслюзивно, без фейків, і зручно. Дуже часто релізять першими на весь рунет - ви напевно не раз звертали увагу що з мене тут вимагали на підтвердження пруфлінк, і виявлялось що скачати можна тільки там. Відношення до їхньої адміністрації не маю, раджу бо сам там зареєстрований з січня 2009 року, жодного разу не пошкодував.

До речі там не тільки релізи фільмів, але й ігор, музики, музичного відео, etc...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Название: Стукач

Хто очікував чергового бойовичка з Дуейном Джонсоном - я вас розчарую. В цьому фільмі він приміряв зовсім інше, драматичне амплуа. Ви не побачите ані поламаних щелеп, ні купи м"язів і стальних кулаків, та й зі спецефектами досить туго. Тягне фільм він як герой звичайної людини зі своїми страхами і вразливостями, якій в певний момент треба взяти волю в кулак і зробити вчинок - і це Дуейну вдалося. Фільм дещо тяжкуватий в психологічному плані, і це, замість звичних вибухів, перестрілок і мордобою тримає глядача біля екрана. Чомусь згадався Тренувальний день.

Всім дивитись, 9/10, зняв бал за шаблонних наркоторговців і дещо передбачуваний фінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився фільм "Другие" (2001). Має високі рейтинги на кінопоіску, і відгуки хороші.

Чесно кажучи, думав буде страшніший. З самого початку очікував появу привидів). Хоча розвязка досить неочікувана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув "Стукач", зі Дуейном "Скеля" Джонсоном.

Ну... 4/10. Все якось занадто просто вийшло. Прямо, як по маслу.

Одним словом - могло бути і сильніше. АБо не з Джонсоном у головній ролі. Бо він якогось лоха там грає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну важко Дуейну грати простих людей, такого плану актори стараються бути занадто вже простими і від того йдуть страшні переігровки, як от постійно заплаканий погляд при спілкуванні з родиною. Кожен має бути на своєму місці:)

Один з найкращих фільмів Джонсона - Скарби Амазонки (Rundown) 74352074.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився втретє фільм "Престиж" (2006). Фільм про фокусників. Один з моїх найулюбленіших фільмів. Надзвичайно цікавий, розгадка відкривається в кінці,...Фільм який заставить вас вникнути в сюжет, думати, шукати відповіді. Хто не дивився - обовязково перегляньте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... 4/10. Все якось занадто просто вийшло. Прямо, як по маслу. Одним словом - могло бути і сильніше. АБо не з Джонсоном у головній ролі. Бо він якогось лоха там грає!

Просто та не просто. Простіше могло бути тільки з мордобоєм і стріляниною, а режисер цього спеціально уникав. Та й я б сказав що Дуейн Джонсон тягне фільм а не сценарій/режисура/постановка/Сьюзен Сарантон - за вдалу спробу зміни амплуа - респект йому. Не знаю, я готовий любому фільму який не наганяє на мене сонливість і не відпускає від екрана ставити високі оцінки, цікаво, а що для тебе є оцінкою 8-10/10? Можна якийсь приклад? Бо для мене "4/10" - це шлак на який шкодую витрачений час/сплю під час перегляду/дивлюсь 20 хвилин і Шифт+деліт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто та не просто. Простіше могло бути тільки з мордобоєм і стріляниною, а режисер цього спеціально уникав.

Це маразм, влізти в НАРКОКАРТЕЛЬ просто отак прийшовши додому до нігера.

Да там "перевірок" вагон. Потрібна неабияка довіра. Втертися. А тут БАЦ! і ти вже везеш 25 000 000 доларів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

028dc248c9ec131a58e88db1618909c3.jpg

Информация о фильме

Название: Тревожный Вызов

Оригинальное название: The Call

Год выпуска: 2013

Жанр: Триллер

Выпущено: США, Apotheosis Media Group, Emergency Films, Troika Pictures

Режиссер: Брэд Андерсон

В ролях: Холли Берри, Эбигейл Бреслин, Моррис Честнат, Майкл Эклунд, Майкл Империоли, Рома Маффиа, Эви Томпсон, Стивен Уильямс, Жустина Мачадо

О фильме: Фильм расскажет про оператора колл-центра 911, куда поступает звонок от девочки, ставшей жертвой маньяка. Героине предстоит столкнуться со своими кошмарами, чтобы спасти девушку...

1911644.gif 674295.gif

Файл

Качество: DVDRip

Видео: XviD, 1713 Кбит/с, 704x368

Аудио: AC3, 6 ch, 448 Кбит/с

Размер: 1.37 ГБ

Продолжительность: 01:30:06

Перевод: Дублированный [лицензия]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, не 25 а вроді 87 лімонів :). Ні в якій мірі не хочу применшити характеристику "маразм", та якби режисер це все "втирання в довіру" показав глядачу це був би зовсім інший фільм із зовсім іншим сюжетом. Нам натякають і трошки навіть показують що його перевіряли - і першим рейсом, і соціальний статус, і якась супер-пупер база даних яка наркополіцаям одразу показує що хтось щось переглядав. Та й толком і не влазив - так, одноразовий виконавець якого б мали одразу утилізувати. Якщо так вникати в деталі то у 99% відсотках фільмів є такі жестокі маразматичні неспівпадіння, але ж оцінюється фільм не тільки по цьому - мінус 60% оцінки за 1 нюанс по сюжету. Я вже мовчу про всяких Рембо з Міцними горішками які маючи 100500 дірок в тілі здатні вести двобій чи взагалі активні бойові дії - тоді значить треба всі голівудські бойовики записати в шлак.

Ти так і не навів мені приклад фільму (екшн бажано) з високою твоєю оцінкою. Впевнений що любий фільм можна рознести в пух і прах за твоїм принципом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я взагалі не звертаю увагу на реалістичність фільму.

Головне, аби картинка красива була, гарних дівчат побільше і спецефекти "паярчє" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже навіть "хіти" боллівуда витримуєш?

Ніколи не дивився.

Але якщо вже понесло в ту стєпь, то 2199: Космическая одиссея чи Взвейся в небо цілком можна дивитися.

P.S. Але ще мені здається, що ми вже наадто засмічуємо тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ще мені здається, що ми вже наадто засмічуємо тему, тому варто дискусію перенести в інше місце, а тему підчистити.

Ну, тут ніби вітається обговорення фільмів, точніше новинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаються:

Рецензії як з інших ресурсів, так і власні;

Рекомендації - чому цей фільм варто подивитися, чим сподобався;

...

Допускаються:

Обговорення релізів, обґрунтована критика, тощо.

чом би й ні, аби до флуду не дійшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эпоха алчности / Bailout: The Age of Greed

OCLPf.jpg

Страна: Канада

Жанр: триллер, драма

Год выпуска: 2013

Продолжительность: 01:38:24

Перевод: Одноголосый закадровый [den904]

Cубтитры: нет

Режиссер: Уве Болл / Uwe Boll

В ролях: Доминик Пёрселл, Эрин Карплак, Эдвард Ферлонг, Джон Хёрд, Кит Дэвид, Майкл Паре, Локлин Манро, Тайрон Лейтсо, Майк Допуд, Барклай Хоуп

Описание: Это история обычного, среднестатистического жителя Нью-Йорка, с хорошей работой и счастливой семьей. После того, как наступает экономический кризис, он лишается работы и будучи в отчаянии он берет оружие и отправляется мстить за свою испорченную жизнь.

Сэмпл: http://multi-up.com/866978

Качество видео: WEB-DLRip

Формат видео: AVI

Видео: 720x400 (1.80:1), 23.976 fps, XviD build 50 ~1717 kbps avg, 0.25 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps

tt2368553.png 678127.gif

http://rutracker.org...c.php?t=4443535

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть не просто опис з сайту здернтий, а свої враження про фільм. Варто? Не варто? Оцінка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть не просто опис з сайту здернтий, а свої враження про фільм. Варто? Не варто? Оцінка?

Ага, тобто якщо реліз відбувся 1 числа, а переглянув 30го, і за 30 днів ніхто інший не додумався скачати і переглянути то читачі, які можливо б одразу глянули цей фільм почують про нього аж через місяць? А якщо цей фільм не викликає якихось емоцій чи відчуттів про які тут варто писати, то і не варто взагалі згадувати про реліз? А може в когось іншого буде навпаки? А може просто впадло писати рецензію? А може я оцінив шедевр оцінкою 4/10?

Якщо не вистачає зкопіпащеного опису - вперед на Кінопоіск читати рецензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...