Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

правильно

а скільки сек затримка?

реле на місці тре буде зашити чи може бутти зняте і відладжене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми


Давно хотів спробувати розігнати звичайний вентилятор, скажу я вам, то діло стрьомне, шкода телефон звук заглушив, по звуку так ніби серверний вентилятор.

Більше 4.5к обертів брати не став, крильчатку може рознести до біса.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочаб пару супровідних слів написав. а то не ясно нашо і шо ти робиш і по якій схемі. і причому адуіно до вентилятора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, laser сказал:

хочаб пару супровідних слів написав. а то не ясно нашо і шо ти робиш і по якій схемі. і причому адуіно до вентилятора...

Змісту 0. Рідну електроніку в лиці датчика Холла викинув і замінив зовнішніми транзисторами, далі по черзі подаю імпульси то на одну то на другу катушку і поступово зменшую затримку між ними.
http://forum.radeon.ru/viewtopic.php?t=31651

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла цікава ідея. а разом з нею задача.

Реально передати і2с сигнали без проводів на якусь відстань? є готові рішення? щось нічого такого не можу знайти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, laser сказано:

Реально передати і2с сигнали без проводів на якусь відстань? є готові рішення? щось нічого такого не можу знайти...

Може ця стаття допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, laser сказал:

Виникла цікава ідея. а разом з нею задача.

Реально передати і2с сигнали без проводів на якусь відстань? є готові рішення? щось нічого такого не можу знайти...

Мені здається ти не правильний концепт вибрав, краще вже отпрацювати, перетворити у потрібні значенні  безпосередньо на місці а потім вже передавати у вигляді пакетів даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2017 at 17:00, vaz75 сказано:

1 сек. -імітація натискання кнопки. зашите

ясно, зробив?

чи неспішно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. ще й релюху не купив, бо не знаю чи можна таке замутить. Це для бойлера в розрив кнопки вмикання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

ні. ще й релюху не купив, бо не знаю чи можна таке замутить. Це для бойлера в розрив кнопки вмикання.

А нащо для бойлера всі мутки, що ти писав? Чим не влаштовують заводські налаштування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість реле можна оптотрона використати, наприклад PC817... Але тут треба двійчі подумати, чи готові Ви взяти на себе відповідальність за подібного роду модифікації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

А нащо для бойлера всі мутки, що ти писав? Чим не влаштовують заводські налаштування?

В мене 2-зоновий лічильник електрики, стоїть розетка-таймер. Але часто необхідно увімкнути\вимкнути бойлер поза таймерних налаштувань, моїм "сусідам" по квартирі це як "вища математика", хоч і позначив копку червоним лаком, але інколи не переводять в автоматичний режим, приходиш додому, а в бойлері холод. Буває й таке, коли треба бойлер увімкнути дистанційно, наприклад, поїхали родиною в Карпати, бойлер вимкнули за-для економії (логічно), коли виїхав вже додому - увімкнув бойлер, приїхав - помився в гарячій воді. Дане реле дозволяє це зробити. А чому не взяти, наприклад, POW? Знову ж таки для зручності рідних, щоб змогли бойлер увімкнути\вимкнути без мене штатною кнопкою "вкл", оскільки реле буде сховано.

Зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, HWman сказал:

Замість реле можна оптотрона використати, наприклад PC817... Але тут треба двійчі подумати, чи готові Ви взяти на себе відповідальність за подібного роду модифікації.

Не треба мені оптотронів. Я як би знаю що мені треба і знаю як це зробити. Основна загвозка в тому, що не сильний я в програмуванні, змінити скетч і зашити - не моє. Якщо не знайду, хто зможе мені допомогти, поставлю POW, і виведу окрему кніпочку - але ж це не "по Феншую" ж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Зрозуміло?

Ні :(

З дистанційним вмиканням все зрозуміло, але ця функція передбачена в штатній прошивці. А решта не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. По-пунктно. Якщо щось не зрозуміло, зсилайся на пункт. Ок?

1. Оскільки постійно гріти бойлер не потрібно (діти в школах, ми на роботі), та й всю ніч теж не треба. Економія електрики

2. Маю двотарифний лічильник електроенергії, який з 23 по 7 години рахує з 50% знижкою, тому вночі бойлер вмикається о 4 і вимикається о 6,59. вдень вмикається на годинку в 12-ій (щоб руки школярам помити і посуд), потім вмикається о 16 до 22-ї (помитися, посуд помити). - економія електрики.

3. Для виконання цілей п.п.1-2 стоїть таймер Ферон, з налаштованими таймингами, який розриває живлення бойлера.

4. Для того щоб, наприклад, увімкнути бойлер поза таймером треба натиснути одну з тих маленьких кнопочок (он\офф), але алгоритм роботи тієї кнопочки зациклений так он-авто-офф-авто., і щоб побачити який режим увімкнуто треба уважно придивлятися на маленький дисплейчик, де маленькими буквочками пише он\офф\авто.

5. Старша дитина не може  (не хоче) туди лізти, дружина часто вмикає бойлер, але не переводить його в авторежим. А мене вдома немає.

6. Організувавши задумане, я б в розрив кнопки вкл\викл ( яка знаходиться на передній панелі бойлер, що може безпечно увімкнути будь-хто, кнопка така, що не фіксується) вмонтував би дане реле, яке б імітувало роботу кнопки.

7. Отримав би такі переваги:

- не вісіла би балабуца з таймером;

- всі функції таймера можна міняти з будь-якої точки світу, а не лише фізично біля бойлера

- легкість вмикання\вимикання бойлера за необхідності, при цьому таймери працюватимуть звичним чином

- можна будь-коли поза квартирою взнати: увімкнений зараз бойлер, чи ні;

- ну і дистанційно вмикати\вимикати бойлер.

8. Якщо ця затія вдасться, то можна поставити ще одне реле, для вмикання\вимикання другого тена мого бойлера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.10.2017 at 17:00, HWman сказано:

Мені здається ти не правильний концепт вибрав, краще вже отпрацювати, перетворити у потрібні значенні  безпосередньо на місці а потім вже передавати у вигляді пакетів даних.

щоб ми тут не ходили кругами, почну з початку =)

балакав я на тему приєднання ІМАКС В6 до ПК. і виникла ідея зробити його дистанційним. 

в ньому передбачений ТТЛ вихід для логування. можна приліпити туди блютус.

але рішення досить сумнівне, так як малофункціональне.

 

далі я зразу згадав про есп8266. можна реалізувати віддалене керування і моніторинг по домашньому ВІ-ФІ :D наприклад в гаражі заряджається автомобільний акумулятор, а ти собі лежиш на дивані і контролюєш процес.

так вот кнопки можна прикрутити до ЕСПшки, і навіть можна спробувати ТТЛ сигнал передати. але біда в тому що там тупо логування даних іде. вольтаж, ємність...

і немає сенсу кнопки приєднувати, бо ж не видно що на екрані.

таким чином задача стоїть передати картинку з екрана.

виникла ідея розпаралелити сигнал, який іде на екран і передати його.

безпосередньо ЛСД 1602 підключається там шось 5 чи скільки виводів... трохи багато. а сам контролер екрана по і2с тільки 3ма: 2 сигнальних і земляний.

єдине чого я не врахував то це 1) адреси і2с пристроїв. кожен ж має свою. і два в паралель певно не вийде. 2) напевно і2с двостороння дуплексна? і передати в одну сторону не вийде? треба зворотній сигнал від пристрою робити...

 

але сама ідея імакса по ві-фі сподобалась. я б собі зробив!

 

On 22.10.2017 at 10:36, sasha2008lk сказано:

Може ця стаття допоможе

троха не то, але цікаве рішення. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sasha2008lk сказал:

А якщо таке поставити? 

Це ти до кого?

Якщо до мене, то про це реле я й вів мову. Але його штатна програма мене не влаштовує лише одним: при вмиканні реле замикається і замкнене постійно, коли вимикається - розімкнене. Дане реле можна прошити різними прошивками, про що й мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vaz75 сказал:

Ок. По-пунктно. Якщо щось не зрозуміло, зсилайся на пункт. Ок?

1. Оскільки постійно гріти бойлер не потрібно (діти в школах, ми на роботі), та й всю ніч теж не треба. Економія електрики

2. Маю двотарифний лічильник електроенергії, який з 23 по 7 години рахує з 50% знижкою, тому вночі бойлер вмикається о 4 і вимикається о 6,59. вдень вмикається на годинку в 12-ій (щоб руки школярам помити і посуд), потім вмикається о 16 до 22-ї (помитися, посуд помити). - економія електрики.

3. Для виконання цілей п.п.1-2 стоїть таймер Ферон, з налаштованими таймингами, який розриває живлення бойлера.

4. Для того щоб, наприклад, увімкнути бойлер поза таймером треба натиснути одну з тих маленьких кнопочок (он\офф), але алгоритм роботи тієї кнопочки зациклений так он-авто-офф-авто., і щоб побачити який режим увімкнуто треба уважно придивлятися на маленький дисплейчик, де маленькими буквочками пише он\офф\авто.

5. Старша дитина не може  (не хоче) туди лізти, дружина часто вмикає бойлер, але не переводить його в авторежим. А мене вдома немає.

6. Організувавши задумане, я б в розрив кнопки вкл\викл ( яка знаходиться на передній панелі бойлер, що може безпечно увімкнути будь-хто, кнопка така, що не фіксується) вмонтував би дане реле, яке б імітувало роботу кнопки.

7. Отримав би такі переваги:

- не вісіла би балабуца з таймером;

- всі функції таймера можна міняти з будь-якої точки світу, а не лише фізично біля бойлера

- легкість вмикання\вимикання бойлера за необхідності, при цьому таймери працюватимуть звичним чином

- можна будь-коли поза квартирою взнати: увімкнений зараз бойлер, чи ні;

- ну і дистанційно вмикати\вимикати бойлер.

8. Якщо ця затія вдасться, то можна поставити ще одне реле, для вмикання\вимикання другого тена мого бойлера.

Хорше у Вас бачення проблеми, в принципі вирішити це можна, цілком реально таке реалізувати в одному пристрої, я би сказав на базі M590e чи трохи дорожчої альтернативи SIM800L і ардуіно, тобто керуванні бойлером за допомогою смс чи дзвінкив.

Проте, я трохи не впевнений, що вмикати і вимикати бойлер по привязці до часу сильно зекономить споживання, так як він з часом охолоне і на нагрів буде тратитись більше часу. 

Ось би мати портативний ваттметр з лічильником затрачених ват*годин, і подивитись різницю в споживанні коли бойлер увімкнений в мережу всі 24 години і в такому режимі як Ви говорите, якщо це дійсно дозволяє серйозно економити тоді є зміст навіть пускати такий пристрій в серію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, laser сказал:

щоб ми тут не ходили кругами, почну з початку =)

балакав я на тему приєднання ІМАКС В6 до ПК. і виникла ідея зробити його дистанційним. 

в ньому передбачений ТТЛ вихід для логування. можна приліпити туди блютус.

але рішення досить сумнівне, так як малофункціональне.

 

далі я зразу згадав про есп8266. можна реалізувати віддалене керування і моніторинг по домашньому ВІ-ФІ :D наприклад в гаражі заряджається автомобільний акумулятор, а ти собі лежиш на дивані і контролюєш процес.

так вот кнопки можна прикрутити до ЕСПшки, і навіть можна спробувати ТТЛ сигнал передати. але біда в тому що там тупо логування даних іде. вольтаж, ємність...

і немає сенсу кнопки приєднувати, бо ж не видно що на екрані.

таким чином задача стоїть передати картинку з екрана.

виникла ідея розпаралелити сигнал, який іде на екран і передати його.

безпосередньо ЛСД 1602 підключається там шось 5 чи скільки виводів... трохи багато. а сам контролер екрана по і2с тільки 3ма: 2 сигнальних і земляний.

єдине чого я не врахував то це 1) адреси і2с пристроїв. кожен ж має свою. і два в паралель певно не вийде. 2) напевно і2с двостороння дуплексна? і передати в одну сторону не вийде? треба зворотній сигнал від пристрою робити...

 

але сама ідея імакса по ві-фі сподобалась. я б собі зробив!

Є відкритий проект альтернативної прошивки для аймакс б6 - cheali charger, правиш собі під свої потреби як завгодно. Успіхів ;) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vaz75 сказал:

Ок. По-пунктно. Якщо щось не зрозуміло, зсилайся на пункт. Ок?

Ніби зрозумів. Ферон хочеш викинути, а поставити Сонофф. Але бойлер не буде живитися від Сонофф, як від Ферона. Сонноф буде лише імітувати натискання кнопки на бойлері? Фізична кнопка на бойлері треба, щоб його можна було увімкнути коли треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, laser сказал:

але сама ідея імакса по ві-фі сподобалась. я б собі зробив!

Я от прикручував блютуз до свого ватметра:
 

Побавився пів години і набридло, по правді, може хіба коли це дійсно буде потрібно, будувати якісь там графіки споживання котрі важливі для розуміння роботи якогось пристрою, але так, на повсякдення... Щось непоперло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Ніби зрозумів. Ферон хочеш викинути, а поставити Сонофф. Але бойлер не буде живитися від Сонофф, як від Ферона. Сонноф буде лише імітувати натискання кнопки на бойлері? Фізична кнопка на бойлері треба, щоб його можна було увімкнути коли треба?

Точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, vaz75 сказал:

Точно

Чому б тобі не взяти розетку Сонофф замість реле Сонофф на місце Ферона? Ферон викидається, всі функції і Ферона і реле Сонофф є в розетці Сонофф + фізична кнопка і нічого не треба прошивати і робити, все працює з коробки, лише пропускна потужність розетки 2000 ватт, на 200 ватт менше реле, а бойлер прийдеться запітувати від розетки Сонофф, тому треба знати чи бойлеру не треба більше. Одна велика кнопка, думаю проблем в користуванні не виникне ні у кого. Один мінус - балабуца залишиться. Є ще один варіант з реле, але він не працює з коробки, треба допилювати, але також простіше чим прошивати і, думаю, дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...