Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вирішення знайшов, дуже просте.

Підключаємо до mega 2560 програматор USBasp через ICSP.

далі Arduino IDE 1.8.3(пробував з цією) - Tools - Burn bootloader

Фініш.

 

Далі є нюанс, якщо ми хочемо щоб прошився hex з AtmelStudio(чи іншої програми), та щоб програма адекватно працювала з даним бутлодером, треба зробити наступне.

Запускаємо в Arduino IDE 1.8.3 якийсь приклад, Blink.

(перед цим незабуваєм в Arduino IDE File - Preferences поставити галочки Show verbose output during - complilation(+). upload(+) )

Коли буде проходити процес компіляції то буде шось на зразок -

 

Цитата

D:\Downloads\arduino-1.8.1-windows\arduino-1.8.1\hardware\tools\avr/bin/avrdude -CD:\Downloads\arduino-1.8.1-windows\arduino-1.8.1\hardware\tools\avr/etc/avrdude.conf -v -patmega2560 -cwiring -PCOM7 -b115200 -D -Uflash:w:C:\Users\User\AppData\Local\Temp\arduino_build_189852/delete6050i2cadd.ino.hex:i

Де ми підставляємо адресу свого hex файла

Цитата

D:\Downloads\arduino-1.8.1-windows\arduino-1.8.1\hardware\tools\avr/bin/avrdude -CD:\Downloads\arduino-1.8.1-windows\arduino-1.8.1\hardware\tools\avr/etc/avrdude.conf -v -patmega2560 -cwiring -PCOM7 -b115200 -D -Uflash:w:C:\1/YOUR_TEST_HEX_FILE.hex:i

 

Змінено користувачем amadey777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

6 годин тому, amadey777 сказано:

Підкажіть чим компілиться stk500boot_v2_mega2560.hex ?

04-05-2018-0.png

atmel studio непрожовуэ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то також вирішив

Встановлюєш  WinAVR програму, далі відкриваєш . *.pnproj - Programmer notepad 'дом.

Далі в Makefile вибираєш/розкоментовуєш параметри для потрібної atmega і просто компілиш, на виході отримуєш hex-файл потрібного бутлодера.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Допоможіть знайомому: потрібно рахувати імпульси, при досягненні певного значення скинути смс на певний номер. Мопед не мій.

Тел. 066 342 17 75

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Допоможіть знайомому: потрібно рахувати імпульси, при досягненні певного значення скинути смс на певний номер. Мопед не мій.

Тел. 066 342 17 75

Можу запропонувати рішення на основі промконтролерів.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 19.05.2018 в 00:45, Jl6owa сказал:

Доброї ночі, можливо хто має на продаж Adruino Mega 2560 в Луцьку?

 В мене є 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.06.2018 в 14:44, inhelp сказал:

 В мене є 

Вже купив, дякую.Знатиму куди звертатись в наступний раз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

привіт!  чи є в кого на продаж NodeMCU V3 Wi-Fi ESP8266 CH340, Стандарт Wi-Fi: 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct (P2P), soft-AP, встроенный стек TCP/IP, Флеш-память: 4 МБ  Прошу в приват.
 

669360272_1_644x461_nodemcu-v3-wi-fi-esp8266-ch340-bobrovitsya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі брав тут https://ru.aliexpress.com/item/1pcs-lot-NodeMcu-Lua-WIFI-Internet-of-Things-development-board-based-ESP8266-esp-12e-for-arduino/32775934156.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.334433edfcEyUJ

 

Сумніваюсь що таке в когось просто так валяєтся)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SERGAN сказал:

Я собі брав тут https://ru.aliexpress.com/item/1pcs-lot-NodeMcu-Lua-WIFI-Internet-of-Things-development-board-based-ESP8266-esp-12e-for-arduino/32775934156.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.334433edfcEyUJ

 

Сумніваюсь що таке в когось просто так валяєтся)

два місяці їхало і так не доїхало )))  ще стільки чекати бажання зовсім немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Хочу зробити на ардуіно контроллер для акваріуму. Хтось може робив контроллер для акваріуму на ардуіно? Де краше купляти компоненти?

580pxx410-images-stories-kartinki-0211.jpg

Змінено користувачем TSM
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Vitaliy L сказано:

два місяці їхало і так не доїхало )))  ще стільки чекати бажання зовсім немає

є таке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, TSM сказано:

 Хочу зробити на ардуіно контроллер для акваріуму. Хтось може робив контроллер для акваріуму на ардуіно? Де краше купляти компоненти?

580pxx410-images-stories-kartinki-0211.jpg

ну так в чому проблема, береш компоненти в одному магазі на аліку, бажано з норм репутацією ждеш, 

а поки ждеш робиш блок схему роботи твого акваріума щоб код було лекше писати

як не крути або пишеш сам або збираєш готове з інтернета з прошивкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна допомога.

Є LED табло з трьох модулів P10 для виводу інформації. Зараз виводиться інформація через китайський контролер Huidu і з ним все ок, але є невеликий мінус, який в масштабі призводить до великої проблеми. Але це окрема тема.

Коротше, стало питання замінити цей контролер і підключити до arduino nano, а на ардуінку через RS485 з малинки напряму відправляти інформацію.

Схеми підключення є. Людина яка розбирається в цій темі є, але територіально не в Луцьку.

Потрібна людина з прямими руками, щоб допомогти мені запустити цю всю балалайку, бо я більше по програмній частині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здоров всім.

Стикнувся з непоняткою стосовно популярної RS232 мікросхеми 3232.

Конденсатор з 2го виводу йде на корпус.

Як я то роблю то мікруха дико гріється.

Нормально працює коли цей конденсатор підключати до +U.

Хто з цим стикався? Сумнівно шо виробник то помилково вказав в своїх даташитах (що ST що MAXIM)

PS - платки з MAX3232 з ebay також приїхали де схеми розведені по якоби "неробочому варіанті"

29-08-2018-1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... ну варто зазначити що класичної МАХ232 на сьогодні певно не знайдете. натомість продають 3232 чи 2323 і всяке таке. як правило китайщина. і буковки різні. модифікації як правило мають покращені характеристики на вищих швидкостях і робота з ТТЛ рівнями як 3,3 так і 5,0. помоєму. точно не скажу, але в інеті описано. доречі це важливий нюанс. бо є чутлива апаратура, яка може не працювати коли вольтаж не той, а то і згоріти. і це цілком реально.

 

збирав не одну схему, всі брав з інета і всі робили завжди. нічого не грілось. незнаю що це за прикол там на даташитах, але у майже у всіх схемах з гугла 2 нога на плюс посажена через ємність....

2 лапа це - ланцюг вольтодобавки. видно ця схема і відрізняється в різних модифікаціях мікри. можливо у вас 232А а не 3232 ?

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "max232"

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми від старих флопіків. Вони були довгі. Де два флопа на шлейф. Один середній роз'єм знімеш. Но по числу пінів певно не зійдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.08.2018 at 15:02, Zeuss сказано:

Потрібна допомога.

Є LED табло з трьох модулів P10 для виводу інформації. Зараз виводиться інформація через китайський контролер Huidu і з ним все ок, але є невеликий мінус, який в масштабі призводить до великої проблеми. Але це окрема тема.

Коротше, стало питання замінити цей контролер і підключити до arduino nano, а на ардуінку через RS485 з малинки напряму відправляти інформацію.

Схеми підключення є. Людина яка розбирається в цій темі є, але територіально не в Луцьку.

Потрібна людина з прямими руками, щоб допомогти мені запустити цю всю балалайку, бо я більше по програмній частині...

купляєш хуйду з потрібним каналом звязку, пиьання 150-200 грн це в україні,

нетратиш час на балалайку і розробку прошивки і софта, я тобі кажу як людина яка збирає стрічки постійно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zeuss сказано:

Друзі, я можу десь в Луцьку купити шлейф такого виду довжиною 50см:
 

  Hide contents

 

1.jpg

2.jpg

 

 

я б тобі продав якби не був у відпуску, в мене їх вагон і маленька теліжка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Voronin10 сказал:

купляєш хуйду з потрібним каналом звязку, пиьання 150-200 грн це в україні,

нетратиш час на балалайку і розробку прошивки і софта, я тобі кажу як людина яка збирає стрічки постійно....

 

Все чудово з huidu поки поруч віндовс машина. А якщо система автономна (тобто в полі) і на малинках? Зразу відповім на топову пропозицію. Рішення на атомах - гуано. Атом не стабільний, висне і в щитку гріється як собака дика.

У мене з інженерами huidu переписка портянкою в три місяці. Я вже був готовий переписати бібліотеку на іншу ОС аби вони тільки дали сорци. Був готовий сам написати бібліотеку для простих рішень аби відкрили протокол. Поки зі мною вела мову китаянка з вміняємим англійським, то переговори ще якось шли. Замінили на нову з рівнем мови "вязанний шапке бібой упруге" і я здався.

Змінено користувачем Zeuss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Voronin10 сказал:

я б тобі продав якби не був у відпуску, в мене їх вагон і маленька теліжка :)

 

Я замовив стрічку. Її можна якось обжати старими конекторами? Бо конекторів тимчасово в Львові немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Zeuss сказано:

 

Я замовив стрічку. Її можна якось обжати старими конекторами? Бо конекторів тимчасово в Львові немає.

можна юзанути конектор з останнього модуля до контроллера,

 

а вчому проблема то, там є контроллери і з gsm модулями і з чим хоч, є із ланом, просто кидаєш туда інет і все, ти всеодно в полі до неї будеш циплятись якось, там також є проброс портів ітд, блін чого ускладнювати?

хоч поспілкуватись по цій темі велкам в вібер О95О3І2592

 

чисто випадково наткнувся... ;)

IMG_20180901_151728.jpg

IMG_20180901_151749.jpg

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...