Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

21 час назад, Basil сказал:

шукаю

інфрачервоний фотодіод VS1838B

 

ні в кого не завалялось?

https://1wire.com.ua/vs1838-ik-priemnik-38khz.html

https://3v3.com.ua/product_1455.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

@amadey777 , бачив я ті посилання. а чи схоче хто заморачуватись з однієї одиницею?

мо в кого в Луцьку є? чи хтось планує щось замовляти для себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Егегей піпл, а є може хто колхозив V-Usb на ардудках(Atmega8 12MHz),

в мене є трабли подружити цяцю з win10, у десятці намертво неоприділяється, пише невідомий пристрій, в хр, 7, все добре,

міряв лінії осцилографом в плоть дойшов до логічного аналізатора, все ідеально і однаково у всіх ОС.....

 

якщо хтось має вирішення прошу поділитись,  ОС не переставлятиму, легких шляхів не шукаю :)

то є для себе і треба добити вже тай проект

@amadey777  @HWman хтось щось знає?

 

доречі @HWman тобі @AlexLutsk надрукує того діповского корпуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Voronin10 а як виглядає драйвер для V-USB?

inf файл чи exe ?

У випадку з exe -

ПКМ по exe файлу, "властивості", далі на вкладці буде "сумісність",

"запустити програму в режимі сумісності з ... " вибираєш ХР або 7-ку

+ галочка "запускати від імені адміністратора", знизу жмем "ОК"

далі клікаєш ПКМ по exe, пункт "запустити від імені адміністратора"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, amadey777 сказано:

@Voronin10 а як виглядає драйвер для V-USB?

inf файл чи exe ?

У випадку з exe -

ПКМ по exe файлу, "властивості", далі на вкладці буде "сумісність",

"запустити програму в режимі сумісності з ... " вибираєш ХР або 7-ку

+ галочка "запускати від імені адміністратора", знизу жмем "ОК"

далі клікаєш ПКМ по exe, пункт "запустити від імені адміністратора"

 ось так на win10, пкм і адміністратор тут не допоже :)

 

usb-device-not-recognized-error.png

 

trabl.jpg

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Хто може допомогти з проектом по передачі телеметричних даних між двома ардуіно?
 Потрібно дистанційно бачити на екрані 5-8 параметрів, таких як оберти,тиск,температура.
Готовий оплатити проект. 
Зателефонуйте,чи напишіть мені на вайбер будьласка 095 516 ІІ І4
Знаходжусь в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю хлопята та дівчата, а ви вже ялинку поставили, а чи вбрали її грляндочками та іграшками?

Цього року голова не дала рученятам зайнятись нічого неробінням, ось як вирішив проблему із гірляндою я :)

точніше проект на стаддії треба ще трошки докодити ;) 

 

 

  • Подобається 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто. Сам хочу щось схоже скласти але на дзеркалі... Порадьте де краще купити таку стрічку 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.12.2019 at 22:33, Kypidon сказано:

Круто. Сам хочу щось схоже скласти але на дзеркалі... Порадьте де краще купити таку стрічку 

в китаї :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шановні Ардуінівці, ви вже ще трішки потерпіть мене :) Хочу вас запитати про більш "земне"... Мені потрібно зробити диференціальний термостат, наскільки це складно/нескладно і затратно/незатратно зробити на Ардуіно? Ну чи на будь-якому іншому мікропроцесорі, в принципі неважливо, головне ж результат... Якщо заспокоїте, що нескладно, недорого і швидко (напр., з майже готовий модулів і лише зваяти програмку), то я навіть обіцяю вступити в ваш клуб :) 

 

"Техзавдання": потрібно контролювати (знімати) температуру з двох термодатчиків, рахувати різницю їх показів, і якщо вона вибивається з  заданого "вікна" (напр., 15 градусів) реагувати увімкненням/ввімкненням релюшки.

Тобто, програмну частину я осилю, якщо з елементною частиною там все просто... Бо нема часу займатись "розводками плати, травленням, паянням і т.д. Наскільки я поверхнево дотично колись одним оком глянув, то Ардуіно як "конструктор" - має готові функціональні платки, з яких можна зібрати "конструктор" і вдихнути в нього життя написанням своєї програмки... Чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

Шановні Ардуінівці, ви вже ще трішки потерпіть мене :) Хочу вас запитати про більш "земне"... Мені потрібно зробити диференціальний термостат, наскільки це складно/нескладно і затратно/незатратно зробити на Ардуіно? Ну чи на будь-якому іншому мікропроцесорі, в принципі неважливо, головне ж результат... Якщо заспокоїте, що нескладно, недорого і швидко (напр., з майже готовий модулів і лише зваяти програмку), то я навіть обіцяю вступити в ваш клуб :) 

 

"Техзавдання": потрібно контролювати (знімати) температуру з двох термодатчиків, рахувати різницю їх показів, і якщо вона вибивається з  заданого "вікна" (напр., 15 градусів) реагувати увімкненням/ввімкненням релюшки.

Тобто, програмну частину я осилю, якщо з елементною частиною там все просто... Бо нема часу займатись "розводками плати, травленням, паянням і т.д. Наскільки я поверхнево дотично колись одним оком глянув, то Ардуіно як "конструктор" - має готові функціональні платки, з яких можна зібрати "конструктор" і вдихнути в нього життя написанням своєї програмки... Чи я помиляюсь?

Спробуй реле ПР200 - не складно самому освоїти, графічний інтерфейс програмування, є купа відеоуроків, готових конфігурацій. Виробляється в Харкові, правда бренд від москалів. На ньому відразу є дисплей інтерфейс для коригування параметрів. купуєш 2 термодатчика/терморезистори і вперед. 

Для програмування потрібен спеціальний комплект ПР-КП

 

upd

Приклад приблизно того що ти хочеш:

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про це реле я знаю, але 3 тис. грн. - це задорого для мого завдання... Готові дифреле є і за 2тис., і за 1, і за 600-700грн...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.01.2020 at 19:46, jack74 сказано:

"Техзавдання": потрібно контролювати (знімати) температуру з двох термодатчиків, рахувати різницю їх показів, і якщо вона вибивається з  заданого "вікна" (напр., 15 градусів) реагувати увімкненням/ввімкненням релюшки.

Тобто, програмну частину я осилю, якщо з елементною частиною там все просто... 

atmega328 + 2 ds18b20

 

atmega328 + 2 терморезистори

 

я б порадив два терморезистори якихось більш менш адекватних для вашого температурного діапазону, бо ж ds18b20 цифрові і їх треба буде якось розрізняти, а якщо забудете який з них перший а хто другий :)

 

ну і трошки коду........

і кудись виводити чи аларм чи на дисплей....

Змінено користувачем Voronin10
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Voronin10 сказано:

atmega328 + 2 ds18b20

atmega328 + 2 терморезистори

ну шось таке я й маю на увазі...

Нема різниці, яка саме 328-а? Бо дивлюсь, їх купа варіантів... Нано, уно про... та й ті ше різні версії мають...

 

ПиСи: в ідеалі - ось саме те, шо треба, але на ПІКу... але плат знайти в продажу не можу, автор вже закинув, тому й дивлюсь в бік того, шо є всюди

А ось на Ардуіно Нано, теж по функціоналу, схоже, саме то...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 ну так в чому проблема?

чи ти хочеш одразу готове і в корпусі?

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Voronin10 сказано:

ну так в чому проблема?

Те "писи" я надибав вже після твоєї поради, тому в принципі проблема вже ні в чому, буду читати букварі.

Заодно і бойлеру платку термостата взамін рідної зваяю :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...
  • 1 рік потому...

Всім привіт.

Цікаво, а хтось із нашого клубу пішов кудись далі? Ну наприклад в Raspberry Pi чи STM?

 

Спойлер

Платы управления для автоматики ворот оптом в Украине. Сравнить цены и  поставщиков промышленных товаров на маркетплейсе Prom.ua

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
On 13.01.2020 at 01:04, jack74 сказано:

Те "писи" я надибав вже після твоєї поради, тому в принципі проблема вже ні в чому, буду читати букварі.

Заодно і бойлеру платку термостата взамін рідної зваяю :) 

вийшло щось з того контроллера?

Є тут хто шарить в коді. щоб переписати частинку цього під інший екран і енкодер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

вийшло щось з того контроллера?

Є тут хто шарить в коді. щоб переписати частинку цього під інший екран і енкодер?

 

під який саме екран???

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, inhelp сказано:

 

під який саме екран???

 

в скетчі 1602 . в мене є 2004.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...