Перейти до змісту

Допоможіть підібрати подарунок хлопцю на День Народження))


Дарія

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть будьласка,мені потрібно підібрати подарунок хлопцю на день народження)тільки без пропозицій подарувати себе та чогось подібного в цьому роді)Дякую наперід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

ПОдаруй те що йому потрібне зараз.

Ніхт она форумі не скаже що подарувати ТВОЄМУ хлопцю. І причин бнльна -хлопець ТВІЙ і тільки ти його знаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу зробити йому у подарунок щось таке,про що б він не знав)Тому що наприклад на Новий рік,та інші свята я запитувала що подарувати)Просто хочу почути якоїсь поради можливо від хлопців,чого б на своє свято хотіли вони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парасолька, рукавиці, сумочка...., калькулятор, сорочка, ремінь, мобільний, планшет, ноутбук, .....Мерседес.

Щось зі сфери рибалки, якщо йому це цікаво.

Дуже мало вихідних даних - бюджет, сфера інтересів хлопця і т.д.

Уважно придивіться, що з того, чим він користується, варто замінити на нове (портноме, сумка, парасолька). Варто обрати дорожчий варіант, ніж він собі купив би сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з приводу дорожчого ніж він би сам купив-це зрозуміло)і знову ж-що саме не зрозумію,мені здається що парасолька і т.д-трохи банально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з приводу дорожчого ніж він би сам купив-це зрозуміло)і знову ж-що саме не зрозумію,мені здається що парасолька і т.д-трохи банально

у вказаний Вами раніше бюджет (500 грн) багато не увійде. А от добротний, на роки аксесуар - так.

В іншому випадку Вам у магазин сорочок. За таку суму можна підібрати хорошу сорочку. Добротна шкіряна сумка біде понад 800 грн. Подивіться у магазинах Колінс, і тд. набір зимова шапка+рукавиці. Можна, якщо він водій, щось і до авто (відеореєстратор чи щось схоже), але такі речі краще купувати хлопцю самому. Чоловіки від жінок у подарунок в першу чергу чекають ті речі, у яких жінки апріорі розбираються краще (одяг, аксесуари і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб Ви не подарували, не забувайте про оформлення подарунка)))

В такому варіанті вже пофіг шо там в коробочці.. хоть пуста :0038:

1292180010.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз нарадите - може Даші 15, а хлопцеві 14, а ви тут про кружева.... :)

майже вгадав,їй 17

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй йому зеркало , вигравіюй на ньому побажання.

Кожен раз, коли дивитиметься на себе , згадуватиме тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кружева? Пофіг-що-в-коробочці? Щоб потім був привід казати, що чоловікам від жінок тільки одного треба?

Нічого еротично-сексуального! Які в нього хобі? Ким працює? Чим займається у вільний час?

Піврічний запас шкарпеток - точно буде згадувати кожного разу ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подаруй йому айпод шафл. мені так подарували на ДН. Коштує в районі 500 грн (максимум 550). Річ хороша, практична, надійна.

У мене теж був плеєр і плеєр в телефоні до того, але зараз принципово слухаю музику на айподі. По-перше, батарея довго тримає, по-друге він металевий і без екрана, зручно займатись спортом або їхати кудись, і по-третє чудовий айподівський звук, по-четверте це ж подарунок, гріх не носити і не слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остання фраза просто вбила... звісно не конкурент еплу, просто навіяло.

Не знаю як хто, якби я мав автомобіль, я би був би радий такій от штуці:

wl_700_dsc02179a.jpg

У єпіцентрі такі бачив до 120-150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набір для гоління)

-1. ІМХО дуже банально. Можеш бути N-ою хто йому теж це подарує. (тай з власного досвіду - таке дарують або при відсутності фантазії, або при не бажанні "заморочуватись")

По-перше, визначся - щось романтичне, чи щось практичне?

Якщо з практичного то треба знати його смаки, хоббі тощо.

Ну і бюджет звісно на який ти розраховуєш.

Наприклад, зараз дуже "модно" - планшет( під цим може бути будь що - годинник, телефон, ріддер, флешка, шарф тощо).

Але їх є сила силенна як по ціні так і по характеристиках, розмірах, та навіть ОС.

Що підібрати саме для нього конкретно - тут навряд чи вгадають. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув саме головне - подарунок це Знак уваги :_24:, а не якась річ (з певною ціною :0114: ). Якщо Він це зрозуміє ...ну зробиш висновок сама :g10: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выскажусь и я.Но, конечно, мой вариант не для всех, просто идея....я мужу на НГ подарила угги, понятно не каждый мужчина захочет в них ходить, мой все таки оценил и доволен, нашла в интернете...Тепло, оооочень удобно ну и конечно стильно....думаю и неожиданно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планшети і т.д і т.п в нього є,такого к особливого хоббі-немає,цікавиться всім по трішки,йому буде 18,хочеться більш чогось романтичного..Машини своєї він немає,і якихось деталей до Пк,планшету,телефону та ін непотребує..ну.мені овсім нічого на думку не спадає,дарувала вже колечка,цепочку на руку і на шию...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дарувала вже колечка,цепочку на руку і на шию...

то тепер ремінець щоб водити

Пан знає толк в рольових іграх! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планшети і т.д і т.п в нього є

Щаслива людина (тихо заздрю)

особливого хоббі-немає

Тепер зрозумів, що помилився, чи може це ти не вкурсі?

Ну Ок. А музику він любить слухати?

1. Якісні навушники, вони є розхідним матеріалом і рано чи пізно зношуються, губляться.

Коли був підлітком завжди хотів собі

2. якісний сладний ніж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если ему 18, а тебе еще 17, ему уже можно, а с тобой-это уже статья, то совет Толика очень актуален

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...