Перейти до змісту

Неспішно вибираю собі вел за 5000 грн +/-


RePlay

Рекомендовані повідомлення

Ну..... я за Джант...)))

Коли спробував, як їде бюджетний КМД-шний... Болдер..)) був дуже приємно здивований.

З.І. І да.. Келіс гавно..))))) а Сандаль тільки напис.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

Есть ли смысл покупать велосипед, если он будет в сушилке храниться? Или это эквивалентно спусканию денежных средств в универсальный таз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Giant. Накатистий вел. Рекомендую.

А з часом візьмеш собі вилочку, яку захочеш. Головне, щоб вел тобі доставляв задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радує що люди збільшують свої бюджети на покупку велосипедів а не питають шо можна купити за 2000 тис і менше

люди збільшують свої бюджети відповідно до консультацій продавців та друзів. Я вот прийшов за велосипедом - десь так і сказав, що до 2000. Мені вивели велосипед "в целофані" в який я просто закохався. І різниця в 500-800 гривень від моєї ціни геть мене не злякала ;)

Так що зараз я можу тільки подякувати :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из предложенного... Отбрасывая в сторону дурные фразы про "К- гавно", "Cd - понты", "М - не катит", а "G - писец как катит"...

Вилка

У всех практически одинаково говённы. Cd - без локаута, G - 80 мм. Уже только исходя из этого выбирать или K, или M.

Задний переклюк

Cd - Altus. Соответственно 7 звёзд, 12 зубов минимум. K, M, G - Alivio. Выбор за ними.

Передний переклюк

Cd и G - турней, M и K - внесериные, но маркировка аналогична серийным, т.е. возможен более правильный подход к их проектированию
:D
Да и красивее они.

Манетки

Cd, M и вроде как G (в описании ошибка) - вроде как моноблоки класса Турней, что препятствует лёгкому апгрейду на гидравлику или манетки классом выше. K - отдельная манетка уровня Асеры +-.

Шатуны

Cd, G, K - Сантур. M - Шимано. В этом ценовом диапазоне - одинаково. Шимановские смотрятся отстойнее из-за "защиты"
:)

Педали

Cd, G, K - пластик. M - люминь, что долговечнее
:)

Резина

M и G предлагают своё брендованое чёрти-чё непонятного производства, CD и K - Кенду, которая всё-таки больше специализируется на покрышках
:)

Тормоза

M, Cd и G - механика. K - гидравлика. В сторону рассказы о преимуществах дорогой механики перед дешёвой гидравликой. Не тот случай. Однозначно за K.

Ну и из всего этого G и Cd - выглядят отстойнее, чем M и K, из которых и стоило бы выбирать :)

М в чём-то поинтереснее, но К предлагает гидравлику.

Поэтому окончательный вердикт (по навеске) - К :)

Как запасной вариант М тоже может быть - благодаря очень приятной раскраске рамы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

радує що люди збільшують свої бюджети на покупку велосипедів а не питають шо можна купити за 2000 тис і менше

люди збільшують свої бюджети відповідно до консультацій продавців та друзів. Я вот прийшов за велосипедом - десь так і сказав, що до 2000. Мені вивели велосипед "в целофані" в який я просто закохався. І різниця в 500-800 гривень від моєї ціни геть мене не злякала ;)

Так що зараз я можу тільки подякувати :_08:

Так це лише початок!

Так як людина, яка нещодавно також придбала велосипед можу сказати, що до велосипеда одразу ж обов"язково потянеться:

-насос (лоуендкитаймейкен) 50 грн мін,

-ключ універсальний 100грн,

-зап. камера 25-50грн мін,

-ремкомплект 10грн.,

-світлова ілюмінація від - 70 за все (лоуендкитаймейкен),

-замок (більш менш якісний) 12мм - 60 грн,

-сумка для ремкомплекту 50грн.

----------------

і того 370грн мін!

а ще опціонально:

- все вищеописане з "не б"юджетного" класу (вищеописані ціни множимо на х2, а то й х3 )

- ми ж не "свині" тому болотніки 150грн мін

- велокомп"ютер 60грн мін

- багажник 190 грн мін

- шолом 350

- заміна стокових пластивоких "топтунів" 90грн мін

- манометр 20

- сумка (баул), або рюкзак 400грн

- велоперчатки 100грн

і того до 1800 набігє

правда дещо можна купити і б/в, щось можна й справді з дешевого китайського взяти, але все одно на перших порах тра розраховувати мінімум на 500грн до велосимпеда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отсюда вывод – покупать велосипед и аксессуары надо заранее, в идеале, январь-февраль, когда скидки максимальные. правда неспециалисту трудно оценить всё богатство выбора и диапазон цен, так что лучше взять с собой кого-то из "старших товарищей". покупать велосипед сейчас, до сентября-октября – разве что очень-очень хочется, так как накрутки максимальные. сезон же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красиво так наш друг Урса обійшов рами..))) чи випадково?))) холівар, звісно.. Щоб напевно нікого не зобидіти...))) А це між іншим найголовніший елемент у байку! Але - тсс.. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такой взрослый, а до сих пор онанируешь на наклейки? ;)

Неужели для тебя секрет, что цена нормальной рамы сопоставима с озвученной суммой? ;)

Не вижу особого смысла выбирать между практически одинаковыми рамами нижне-средне-бюджетного диапазона - ... разве что случай, описанный в первой фразе :D

Ты тестировал все эти рамы на идентичном оборудовании, чтобы утверждать, что какое-то G(Г) лучше чего-либо другого? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фейспалм.

у тебя нет случайно сводной таблицы по этим конкретным рамам, с описанными тобой характеристиками?

и да, навскидку, без гугла, чем отличается сплав 6061 от 7005?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, я розумію Лєкса нарахунок твоєї адекватності. Вибач, але тепер точно розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сплав у них один и тот же. 6061. И каждая - "баттирована". Не смеши.

И что касается модного буквосочетания G-ALLUX:

The ALLUX tube is just 6061 Aluminium tune. The only difference is in the forming process. Instead of extrusion they use a process called hydroforming.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вага (може бути навіть і сплав).

ИМХО, разницу в 100-200-300 грамм на раме бюджетного вела, который весит 14+ кг не почувствует не то что новичек, да и не каждый опытный каталец. Я бы еще с натяжкой указал разницу в геометрии рам, а в особенности ЕТТ. Но вес...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро !!!

Мерсі за компліман...)))))))))))))))))))))))

А якщо серйозно...

ТО давай ти не будеш свої висновки видавати за мої слова... ага.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу з телефону, не так зручно, звісно, як із стаціонарного компа,

але в двох словах постараюсь пояснити.

Візьмемо приміром.. хай буде той самий Джант. Наприклад, у

Спайка і у мене рами по розміру однакові(L). На перший погляд.

Вага суттєво ж відрізняється. Хтось може сказати - у тебе Ескейпер,

у нього АТХ Про. Хай. Але ж дві рами - бюджет! І у нього ростовка хоч і L, але не 20, як у мене, а 21. От вам ще один нюанс. Десь

читав, що розмірр до речі у різних марок велосипедів можуть

відрізнятися. У даному випадку ми бачимо це у однієї марки(що

незвично). І ще. Чим більша ростовка, тим більша(по ідеї) сама

вага рами. Але тут усе з точністю до навпаки.

Ді фото.. поговоримо? Так от ти мені по телефону в переддень Велодня сказав, що

працюватимеш цілу ніч, футболка буде зроблена - а замовленої

футболки досі нема. На самому Велодні ти не зміг нічого

вразумітєльного пояснити - чому не зробив. Ладно, у всіх бувають

різні накладки. Але ж вона досі так і робиться! Так що хто б вже

казав про адекватність..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec,

аксесуари потянули до 500 грн

Хороший спідометр (сігма) 120

Набір викруток 40

світло (зад і перед) 130

замок 70

поклейки для камер 10

насос 60

ціни по памяті сказав, я думаю, що взяв усе найнеобхідніше для катання по Луцьку

тільки вот підкажіть шо таке "топтуни" ?

Як можна давати гарантію на зібраний велосипед на рік, якшо одразу шось тре міняти.

Теж недавно купив велосипед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У даному випадку ми бачимо це у однієї марки(що незвично).

Я тебе скажу больше. У джайнта высота подсидельной трубы на одной и той-же раме, но разных годов выпуска может отличатся. Я с этим столкнулся купив раму Антема. Только после покупки я узнал что Антемы икс в ростовке XL, в зависимости от года выпуска, были 20,5 и 21 и 22 дюйма по высоте. Все остальные параметры геометрии полностью совпадали(кроме стендовера естественно). Из за этого пришлось покупать глагол длинной 500 мм за внушительную сумму, а при продаже рамы я его просто подарил покупателю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поэтому все эти буковки до одного места. Высота подседельной трубы и ЕТТ в мм наше всё.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...