Перейти до змісту

"Cвобода", що веде народ


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Увы! Ви живете стереотипами! Лише забули додати про міряння черепів

Я буду дуже радий якщо помиляюсь.

Але поки що думку свою про цю партію міняти не збираюсь бо не бачу для цього жодного доказу

А які докази потрібні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 165
  • Створено
  • Остання відповідь

Проти хреста, чи червоної зірки безсилі будь які докази. В ці речі просто вірять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода взяла досить непоганий старт, побачио що буде далі. Аби б не було продовження таке як у Гітлера...

Шо за маразм :_09: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти хреста, чи червоної зірки безсилі будь які докази. В ці речі просто вірять....

Так, але чи можна порівнювати ці речі? Двісті, триста, чотириста років тому людина могла йти за високо піднятим хрестом, а могла і не йти. Вірила - йшла. Не вірила - не йшла.

А от з червоною зіркою не все так просто. За нею мусили йти і ті, хто вірили, і ті, хто не вірив. А хто не хотів йти - той їхав. У вагонах на Сибір. І це минуло зовсім небагато - якихось 60 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки в Європі Сибіру не було, то тих, хто не йшов за хрестом(або на думку святої інквізиції йшов не так)- просто топили, різали , або спалювали живцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але чи можна порівнювати ці речі? Двісті, триста, чотириста років тому людина могла йти за високо піднятим хрестом, а могла і не йти. Вірила - йшла. Не вірила - не йшла.

А от з червоною зіркою не все так просто. За нею мусили йти і ті, хто вірили, і ті, хто не вірив. А хто не хотів йти - той їхав. У вагонах на Сибір. І це минуло зовсім небагато - якихось 60 років.

Так і є - совок ще не скоро з голів повивітрює.

Якщо УПА - то фашисти і зрадники, а "наші" то тільки ті, що з червоними зірками і за Сталіна...

Радянська пропаганда перейшла в російську, тільки тепер з дієвою наглядною агітацією - говносеріяли

і такі ж фільми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

б*еть ну звідки ця двіжуха з гітлєром береться ))) мусульмани теж жидів ненавидять, в них в корані прописано валити їх, і що вони тепер третій рейх? всіх хто називає свободу фашистами, я б розділив на дві групи:

1. не українці

2. недоумки

автор теми ти під яким пунктом фігуруєш? тільки не катай ніяких тєлєг, просто постав цифру ) я зрозумію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веди Бандера нас смелеееее в бой!!!! :)

Гажан, ти гониш.... тобі, як індусу, за очільника треба просити не Бандеру, а Джавахарлала Неру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця брехлива комуно-радянсько-кацапська пропаганда вже реально замахала. Жодного справжнього націоналіста ніколи ще не було засуджено за якісь злочини проти цивільного населення. І навіть у СРСР Бандеру і Шухевича не засудили навіть заочно. Якби це фашисти були їх би давно засудили реально. А от у кого Бандера у в’язниці сидів так це якраз у німців. Факти річ вперта. Чим більше буде буйним цвітом квітнути в Україні українофобство, тим більше людей буде голосувати за партію Свобода, по одній простій причині - задовбали своює брехнею, дибілізмом і "пакращєннямі". В планах Свободи є введення смертної кари за хабарі, вбивство, згвалтування казнокрадство , богохульство. Так, їхні деякі дії і промови дійсно є радикальними, але хіба ПР не радикально діє? До українців додому приходять міліціонери, прокурори та СБУ-шники, а люди думають ЧОМУ:

- Я ж не терорист, я просто захищаю свою гідність

- Я ж не економічний злочинець, я підприємець

- Я не диверсант, я блогер

- Я не маніяк, я правозахисник

- Я не зрадник Батьківщини, у мене просто інші політичні погляди ...

То хто тут фашисти???!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мене завжди дивує реакція форумчан на статті Дубинянського, складається враження, що запощене більшість просто не перечитує.

Інакше я не розумію звідки береться така бурна реакція і одних і других на оте його "ні про що" і "що-небудь"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так всіх же за...ли, одних екстремісти інших помірковані злодюги.

А хтось дивиться глибше і звинувачує жидів :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інакше я не розумію звідки береться така бурна реакція і одних і других на оте його "ні про що" і "що-небудь"...

Це називається "власна думка". Правда, в більшості вона все-таки не власна <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мене завжди дивує реакція форумчан на статті Дубинянського, складається враження, що запощене більшість просто не перечитує.

Інакше я не розумію звідки береться така бурна реакція і одних і других на оте його "ні про що" і "що-небудь"...

А Ви перечитали усі програмні матеріали білого братства, МММ-2011 та інше? Напевно, що ні. Тому що і першого погляду достатньо, аби зрозуміти, що такі речі, як і поданий у першому пості маразм не варті уваги. От і пропонована стаття "шита білими нитками". Досить добре проглядається "заказуха" кремлівсько-регіональських маріонеток-провокаторів, які прагнуть розколоти українство. То навіщо витрачати час на такий примітив? Методика написання подібних статей проста. На грунт цілком об"єктивних умом накладається збочена фантазія, оплачена замовниками. Ставка робиться на те, що читачі повірять об"єктивних фактам, поданим спочатку і далі, по замовчуванню, проймуться вірою до решти нісенітниці.

Так, "Свобода" не ідеальна, але на обличчях її представників (я бачив не усіх свободівців, оскільки не є глибоко політичним), які стали НД, є інтелект. Я не згідний з планами Свободи лібералізувати використання зброї (чув про такі їх плани), але відстоювання національних інтересів і цінностей варто підтримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мусульмани теж жидів ненавидять, в них в корані прописано валити їх

Ти дибіл раз таке пишеш. Або ткни мене носом в Коран. (Моджахедів і Джихад сюди не приплітай)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А моя думка, що ви переоцінюєте його писанину :)

Та більшість, включаючи мене, цю писанину мабуть і не оцінювали ніяк - історія

показує, що вірити змі - себе надурити. А віра в правдивість "аналітиків" в Україні це взагалі

ознака...якась недобра ознака :_07: .

П.С. А Онотоле все жирнішає і жирнішає, такий фастфуд собі відкрив на борді :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця влада не боїться нікого і нічого, окрім сили й бунту.

Я ще кілька років тому, одразу після першої "пермоги" Партії Районів на виборах казав що в Україні немає історії з масовою непокорою, бунтами, людським саомсудом над зарвавшоюся владою, і через це, злочинне угруповування яке зараз захопило владу не має жодних побоювань за свої дії. Без людського бунту, безглуздого але й беспощадного в країні ніколи не встановиться необхідний баланс сил, коли так звані "еліти" (а насправді найбільш спритні та хитрі крадії) чітко знатимуть рамки, порушення яких призведе до великих вуличних проблем.

А щодо "Свободи", то на мою думку це поки перша проукраїнська політична сила, яка пішла далі ніж висловлення палких лозунгів у ЗМІ про те як вони переймаються долею народу. Яценюки, Тимошенки, Турчинови, Гриценки дуууже багато розпинались як вони ненавидять владу, але в моменти коли піаністи протягували смертельні для країни закони – жували соплі, та в сльозах покидали залу голосувань, в той час коли треба було товкти пики та по лікті відривати піаністам пальці.

Але, й не треба забувати що ми поки судимо "Свободу" лише по двом першим парламентським дням, не можна й виключати що це був технологічний сценарій зробити такі кроки, щоб удачно пропіаритись. Далі буде видно, шо таке "Свобода" і які будуть її дії.

І ще хочу додати на тему засудження Європарламентом свободи.

Ось тут інтерв’ю болгарина Ангела Ґринчарова стосовно болгарського парламентаря Крістіана Вігеніна, який саме протягнув поправку, засуджуючу свободу, коротко процитую:

- Крістіан Вігенін – це болгарський комуніст, інакше кажучи, псевдосоціаліст, а також і псевдо-болгарський, тому що у так званих «болгарських соціалістів» нічого болгарського немає, вони не роблять нічого іншого крім того, що обслуговують російські імперські інтереси. Їх ми за це називаємо «рубладжіямі», маючи на увазі те, що задля російських рублів вони готові продати все, не тільки Батьківщину, не тільки свій душу, але навіть і власну рідну матір.

А тут відповідь всесвітньої конференції українських державних організацій – президенту Європарламенту:

Председатель Всемирной конференции украинских государственных организаций Аскольд Лозинский считает, что Европарламент пунктом о “Свободе” в резолюции о ситуации в Украине оскорбил украинскую нацию.

От чому вже протягом століть Кремль та єврейські общини найбільше тривожаться за долю українського народу? Дякувати Богу в нас не знайдено великих покладів нафти, а то ще й американська армія тут насаждала б демократію....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. А Онотоле все жирнішає і жирнішає, такий фастфуд собі відкрив на борді

Занадто голосо сказано ;)

А загалом тема виглядає так >

image.png

От чому вже протягом століть Кремль та єврейські общини найбільше тривожаться за долю українського народу? Дякувати Богу в нас не знайдено великих покладів нафти, а то ще й американська армія тут насаждала б демократію....

Россія-матушка саюзъ возродіть хочетъ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. А Онотоле все жирнішає і жирнішає, такий фастфуд собі відкрив на борді :_07:

А для вас каждая тема вброс?

Вы думаете в политику все темы бросаются с целью срача?

А может вы просто привыкли к срачам и ничего кроме гуано вокруг не видите?

Почему то любой спорный топик волей неволей "делает" из ТСа как минимум тролля.

А суть топика проста. Осмотреть на обьект с полярной точки зрения. Любая оценка должна происходить с разных сторон, разными людьми, разными методами.

В статье, если отсеять шелуху есть рациональное зерно. Большинство на нашем форуме скорее ближе к взглядам Свободы чем против них, что мешает критически взглянуть на перспективы. А рациональность топика в том, что Свобода набирает популярности особенно под действием катализаторов от теперешней власти. Быстрорастущая радикальная сила обычно приводит к революциям, войнам и прочим плюшкам.

Но как видно из треда, большинство не желает видеть дальше своего носа, а только меряются длиной своего раликального его.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мене завжди дивує реакція форумчан на статті Дубинянського, складається враження, що запощене більшість просто не перечитує.

Інакше я не розумію звідки береться така бурна реакція і одних і других на оте його "ні про що" і "що-небудь"...

так, ти права. дорога моя:)

от візьмемо цей пасаж:

всіх хто називає свободу фашистами, я б розділив на дві групи:

1. не українці

2. недоумки

автор теми ти під яким пунктом фігуруєш?

маленька деталь- у статті нічого про порівняння з фашистами, але є цікаве порівняння про підтримку комуністів західними інтелектуалами.

а як усі звинувачення у цій темі вписуються у прості формули зі статті:

есть "плохие", мешающие народному счастью, а есть "наши".

у публики появились новые авторитеты – не растекающиеся мыслью по древу, а орудующие кулаками в самой гуще событий

Отталкиваясь от ее позиции, сознательная общественность будет решать, кто свой, а кто чужой, кто хороший, а кто плохой

В этом убедились заслуженные демократические журналисты, задевшие новоизбранного депутата Мирошниченко и столкнувшиеся со шквалом критики. Им инкриминировали если не тайное еврейство, то попытку ослабить оппозицию и подыграть Януковичу.

...священная корова, которую нельзя трогать...она оставляет вам простой выбор: либо смириться ...либо выступить против нее, немедленно прослыв украинофобами и пособниками режима.

так, на сьогодні Свобода єдина сила, яка здатна "перебодати" ПР в парламенті. Чи, принаймні, такою виглядає. Самі ж розумієте, що кулаками все не вирішується.

Ця стаття- лише попередження від замилування Свободою і нагадування що це АВТОРИТАРНА партія з великими амбіціями. як сказав віце-спікер Кошулинський: уряд- це наша найменша амбіція.

якщо ПР "розказує" кому що робити і кому чим володіти, то ці, у разі захоплення влади, будуть вам казати що читати, до якої церкви ходити і як називати ваших дітей.

Справа не у Свободі і не в ПР, справа у ставленні до тих, хто прийшов до влади. У будь якому випадку вони мають бути об"єктом критики, а не захоплення і покладання надій. тому що влада розбещує.

і вибивання дверей зі словами- народні депутати йдуть- це теж нехороший сигнал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. А Онотоле все жирнішає і жирнішає, такий фастфуд собі відкрив на борді

Занадто голосо сказано ;)

А загалом тема виглядає так >

image.png

А ви (не Козьма конкретно, а всі дописувачі) лише на 46 постиі це зрозуміли :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. А Онотоле все жирнішає і жирнішає, такий фастфуд собі відкрив на борді :_07:

А для вас каждая тема вброс?

Чому кожна? Ця - так.

А про гівна его ітд - сам придумав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, на сьогодні Свобода єдина сила, яка здатна "перебодати" ПР в парламенті. Чи, принаймні, такою виглядає. Самі ж розумієте, що кулаками все не вирішується.

Ця стаття- лише попередження від замилування Свободою і нагадування що це АВТОРИТАРНА партія з великими амбіціями. як сказав віце-спікер Кошулинський: уряд- це наша найменша амбіція.

якщо ПР "розказує" кому що робити і кому чим володіти, то ці, у разі захоплення влади, будуть вам казати що читати, до якої церкви ходити і як називати ваших дітей.

Справа не у Свободі і не в ПР, справа у ставленні до тих, хто прийшов до влади. У будь якому випадку вони мають бути об"єктом критики, а не захоплення і покладання надій. тому що влада розбещує.

і вибивання дверей зі словами- народні депутати йдуть- це теж нехороший сигнал.

Ну так де ж конкретна критика, за конкретні дії - чому все розпливчасто і з чужих слів?

А відносно дій кулаками в парламенті і відкривання дверей - в контексті подій є кращі варіанти?

Відносно амбітності - нахіба нам уряд, який задоволений станом речей в державі?

Чи , можливо, не варто припиняти жидомоскальский бліц-кріг з стратегічними об'єктами, пам'ятками

історії і культури - це ж екстремізм і авторитаризм.

Так, влада розбещує, але ж потрібно відкрити очі - "Свободі" до більшості в парламенті ще роботи непочатий край, а тут вже бояться що демократія під загрозою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...