Перейти до змісту

ДНК-портрет української нації


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Пропоную вчорашню прем’єру на каналі ТРК "Україна" про дослідження генотипу українців.

Як на мене то зобовязаний переглянути кожен, хто вважає себе українцем (і висловити своє враження теж)

Попереджу одразу, відіво не маленьке, година часу, тому краще дивитись не на роботі ривками, а виділити ту годинку в спокійній обстановці.

http://youtu.be/HrYaa9Iy9Aw

Моє особисте враження: дійсно екстра-цікавий матеріал, можливо це той самий важливий крок до становлення сильної української нації, а саме основне ніколи б і не подумав що ахметовський канал здійснить настільки більший крок для української нації аніж всім відомий "українолюб" вишиванко-глечико-бджоляр – мессія-Ющенко за все своє життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДНК-портрет

Журналізди вже не знають, як увагу привертати - ліплять аби-що

От ваш портрет:

DNA_orbit_animated.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ліплять аби-що

Журналісти ліплять аби-що, Ko3bMa пише аби-що, ось такий він, незамисловатий кругообіг "аби-ща" в природі....

ти, друже, хоч пару хвилин фільму бачив? моск під час перегляду включав в положення "on"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивився відео уривками - нічого особливого. Одні домисли.

Понабирали людей, у яких беруть інтерв'ю, зняли сценку. А фактів немає.

Те відео можна було скоротити на 70% - і смисл би не втратився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продивився відео уривками - нічого особливого.

- прослухав симфонію Моцарта в перемотці – галіменький репчик...

- складав пазл "фреска Леонардо да Вінчі", половина деталей десь патірялась – отстойна картінка...

- їздив до родичів за полярне коло, хвастались Північним сяйвом, маю зір "-5" – тупо темне небо, нічого особливого...

- друг-заіка зачитав триллер Сівена Кінга – ніфіга не страшно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікавий сюжет, але дивився кусками. При нагоді обов’язково перегляну весь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналісти ліплять аби-що, Ko3bMa пише аби-що, ось такий він, незамисловатий кругообіг "аби-ща" в природі....

ти, друже, хоч пару хвилин фільму бачив? моск під час перегляду включав в положення "on"?

Як знімають такі сюжети:

Сидять люди, думають - от нам би чимось зайняти ефір, і бажано щоб тема була "пострашніша" - національне питання, мова, відносини з Росією чи ще щось типу того (народ хаває і ведеться на 120%). Що для цього треба? "Вумні" люди, на яких вдягнули білі халати, або "історики" в окулярах, і бажано щоб вони щось страшне розказували - типу "ой так-так, українці дуже древня нація, гордітеся нами і собою і буде вам щастя". До цього всього діла доливається багато "водички" і випускається в ефір, де воно швиденько і успішно промиває глядачам їхню порожню черепну коробку.

І народ дивиться, і народ захоплюється своїм величним корінням, і народ вимикає тв з гордістю за себе "офігєнного".

А толку? Ходять потім мовчки по дірявим тротуарам, мовчки дивляться на кілометрові кортежі владців і так само мовчки поклоняються дорогим цяцькам,

при цьому не маючи ні краплі власної гідності.

На цьому завершую обговорення по даній темі.

p.s. нічого особистого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч ти й завершив обговорення, але не можу залишити без відповіді безпідставні закиди

Як знімають такі сюжети: Сидять люди, думають - от нам би чимось зайняти ефір. Що для цього треба? "Вумні" люди, на яких вдягнули білі халати, або "історики" в окулярах,

Я спеціально приведу короткий список тих лузерів-шарлатанів: доктор наук професор Кембріджа, лінгвіст історик, історик доктор наук, археолог експерт з трипільської культури, які наївно думали змінити погляди світоча світової наукової спільноти Ko3bMи. Я вже давно заявляв що наукові степені мають підтверджуватися не публікацією робіт в світових наукових виданнях а впершу чергу схваленням консиліуму "мудреців" Борди.

і бажано щоб тема була "пострашніша" - національне питання, мова, відносини з Росією чи ще щось типу того (народ хаває і ведеться на 120%).

Саме так, національне питання це дуже відкрите питання для України, оскільки українська нація так і не сформована як єдиний організм. Чому не сформована це тема для завсім окремого обговорення не в площині генофонду а в площині пропаганди та маніпуляцій свідомістю.

Даний сюжет якраз дає "піщу для размишлєній" на тему української мови, яка якби ти хоч трошки цікавився має на диво багато спільного з однією з найдревніших мов санскритом, і також є камінцем в город буяючих нині міфів про співвідношення "великаго магучего" та малороського/окраїни/телячої мови. Тут було немало тем пов’язаних з українською на Сході, повторюватись не треба.

спочатку розберіться, що таке так званий русскій. Це мова, яка зародилась з суміші церковнословянської, української, татарської, німецької, французької. Почитайте, коли виник так званий русскій народ. Ще у 12 ст. його не існувало, про що пишуть Карамзін, Соловйов, Ключевський і інші... Багато слів жіночого роду, це українські до яких додано голосну, чи подвоєно голосні на фінський манер. Для прикладу ВЕЛИКАЯ – ВЕЛИКА-Я, СИНЯЯ – СИНЯ-Я, ГАЗОВАЯ – ГАЗОВА-Я. І таких слів немало. Спрбуйте знайти етимологію слова БЕРЁЗА.

Щоб критикувати даний сюжет, спочатку його треба повністю передивитися, осмислити і тоді вже наводити аргументи, які спростують сказане в сюжеті, абож доведуть шарлатанство/заангажованість якогось із експертів сюжету.

До всіх: "Поток сознанія" це не залпове пукання в діжку з борошном, це набагато складніше. Тому іноді краще промовчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мега-унікальний шлак на псевдонауковій основі...

шкода втраченої годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто дивився - там є хоча б щось? Ну ви поняли...

я дивився...не тратьте часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1...Саме так, національне питання це дуже відкрите питання для України, оскільки українська нація так і не сформована як єдиний організм. .

2...Щоб критикувати даний сюжет, спочатку його треба повністю передивитися, осмислити і тоді вже наводити аргументи, які спростують сказане в сюжеті, абож доведуть шарлатанство/заангажованість якогось із експертів сюжету...

3...До всіх: "Поток сознанія" це не залпове пукання в діжку з борошном, це набагато складніше. Тому іноді краще промовчати.

1 Угу...кому як не Вам це відомо.

2 Навіщо?,хто власник ТРК?

3 дотепно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея цікава.

Тільки реалізація слабенька.

Етногенез, та ще й настільки давній - штука доволі неоднозначна. І тут потрібен не один фільм, а сотні досліджень у різних галузях, їх зведення, співставлення, аналіз.

Звісно, суто з пропагандистською метою, для підняття національного духу такі фільми дуже корисні.

Так, ми повинні знати свою історію і гордитись нею, вбиваючи комплекс лузерства української нації.

Але для майбутнього, зрештою, не дуже важливі досягнення настільки далекого минулого. Навіть якщо ця гіпотеза вірна.

Так, може арійці/трипільці винайшли колесо. Класно. Але автобанів від цього не стає більше.

Так, може арійці/трипільці були найкрутішим народом свого часу. Класно. Але від цього Україна геополітичним лідером зараз не стає.

Так, може трипільці і мали супер-міста, як для тих часів. Класно. Але сучасних українських мегаполісів від цього не більшає.

Так, може трипільці навчились плавити бронзу. Класно. Але про сучасні прориви українських вчених у створенні нових матеріалів і їх широкому впровадженні практично нічого не чутно.

Так, може, трипільці вперше навчились робити одежу із тканини. Класно. Але зараз українці здебільшого ходять у китайських чи турецьких шмотках.

Так, може арійці/скіфи/сармати мали потужну армію. Класно. Але сучасна українська армія і мухи не образить.

Список можна продовжувати.

Мораль така: те, що було десять тисячоліття тому - то добре. Але нам потрібно думати насамперед як зробити державу кращою у нинішніх умовах!

P.S. Є хороша приказка: Дурень думкою багатіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доволі хаотична підбірка фактів, які потребують підтвердження, уточнення та правильної інтерпритації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як корм для роздумів нічого так. Кому цікаво дізнаватися особисте походження-тому і цікаво.

Але стверджувати український загал - арійська расса (я арійка). Згодна що помилкова думка і її треба доводити і вивчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(я арійка)

а чоловік у вас наполеон й діти у сусідніх палатах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні чоловіка, ні детей не планується узагалі. Мені добре і без них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні чоловіка, ні детей не планується узагалі. Мені добре і без них.

я сам сєбє п..датий друг©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого вже так пишете, як я написала про свою рассову приналежнисть? І шо тут такого з ряду геть вихідного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні чоловіка, ні детей не планується узагалі. Мені добре і без них.

Десь я вже це чув :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доволі хаотична підбірка фактів, які потребують підтвердження, уточнення та правильної інтерпритації.

Адекватний критичний відгук, з яким можна погоджуватись або дискутивати, на відміну від більшості зверхніх, безпідставних, дилетантських або просто тупих висерів.

Звісно що це все перевіряти, підтверджувати, аналізувати, експертами та професіоналами а не кремлівськими політтехнологами. Тим більше що цей сюжет ніхто ні разу не називав новітньою біблією, на яку треба молитися і завішувати як ікону рушниками.

ФІльм відноситься до сфери:

Звісно, суто з пропагандистською метою, для підняття національного духу такі фільми дуже корисні.

Так, ми повинні знати свою історію і гордитись нею, вбиваючи комплекс лузерства української нації.

P.S. Є хороша приказка: Дурень думкою багатіє.

в яблучко! :)

Я маю надію що саме в твоє, і саме в глазне, і що ти після цього вдвічі менше помічатимеш тем в які треба забігти і випорожнитись. :0037::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збирався глянути у вечері, а відео видалили :/

Чи ніхто бува не качнув такого цікавого матеріалу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...