Перейти до змісту

ДНК-портрет української нації


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Тиждень.ua: ДНК: фальш старту – з аріями Гітлера

Немає сенсу оцінювати фільм із позицій офіційного опонента на захисті дисертації, адже автори стрічки не мають освіти в галузі, за яку взялися. Однак від нього можна було сподіватися серйознішого підходу до теорії етногенезу, надто після відповідальної заяви влітку редактора програм телеканалу «Україна», автора ідеї цього фільму Андрія Соколовського: «Головна мета – поставити крапку в безкраїх супереч­ках про походження українців. Особисто мене втомлюють політики, які з розумним виглядом і претензією на науковість говорять [всячину]. Причому так упевнено, немов самі були свідками всіх історичних подій. А український етногенез як був таємницею, так і залишається...» Тепер є і фільм, і жирна крапка, тобто обговорення його прем’єри, втім, сказане надалі актуальне. Влітку до заяви пана Соколовського дехто з науковців поставився з довірою. Виявляється, лише Ларису Масенко не підвела інтуїція: пані професор дистанціювалася від проекту фільму по другій розмові з його представниками.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то нічьо, "інквізітори" хавають :D

ой какнув вже, відмітився, ен-ку вже сьогодні не поставлять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає сенсу оцінювати фільм із позицій офіційного опонента на захисті дисертації, адже автори стрічки не мають освіти в галузі, за яку взялися. Однак від нього можна було сподіватися серйознішого підходу до теорії етногенезу, надто після відповідальної заяви влітку редактора програм телеканалу «Україна», автора ідеї цього фільму Андрія Соколовського: «Головна мета – поставити крапку в безкраїх супереч­ках про походження українців. Особисто мене втомлюють політики, які з розумним виглядом і претензією на науковість говорять [всячину]. Причому так упевнено, немов самі були свідками всіх історичних подій. А український етногенез як був таємницею, так і залишається...» Тепер є і фільм, і жирна крапка, тобто обговорення його прем’єри, втім, сказане надалі актуальне. Влітку до заяви пана Соколовського дехто з науковців поставився з довірою. Виявляється, лише Ларису Масенко не підвела інтуїція: пані професор дистанціювалася від проекту фільму по другій розмові з його представниками.

Це все фігня. Я колись надіслав в науковий журнал фахову статтю на 6 сторінок. Якась кандидат наук прислала мені на ту статтю рецензію на 7 сторінок. Стаття - в пух і прах... на перший погляд. А на другий - це називається "дої...ись до слів". Підтвердженням тому є те, що стаття пішла в інше видання, де редактором був доктор, а не кадидат. Хто не знає, науковці зароблять тим, що спростовують теорії один-одного.

Це перше.

Друге. Хто хотів бачити у телевізійному фільмі екранізацію чиєїсь дисертації - той лох. Це вже далеко не перша спроба підняти питання "українці-арійці", в тому числі науковцями, не розумію чому напосілись на автора. Будь-яке джерело інформації (в тому числі і цей фільм) - це привід задуматись і зробити певні висновки... але це не стосується тих людей, які осягнули істину і знають все.... а такі люди є і вони серед нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не повірив, але знайшов у фільмі багато цікавого для себе. І це ніяким чином не повязано з політикою, чи москвою.

статтю прочитав, тому і згадав ситуацію зі своєю статтею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги, тепер сюжети про Равшана і Джамшуда- арійські хроніки.

у мене питання- а яка в усій цій х**їті користь? я не кажу практична- навіть просто пізнавальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча би теорією дарвіна – яка говорить, що раз ми пішли від мавп,
Зразу згадалась школярка, що виграла суд, де наполягала, що людина пішла від Бога.
щоб мені добре було"

Дайте почитати =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли на борду не зайди, завжди є можливість полюбуватись "бурлением тролевских говн"

"давайте розумних забанимо, щоб мені добре було" - ржав весь вечір

От саме в цій площині в тебе стійкий імунітет до бану, твоя радість не безпідставна :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Замість зайвих слів тисну Поддержал.

Згадую вечір коли дивилась - мене ше брат почав довбати, шо ВСІ українці - арії, і ше й притулив "древній матріархат".

Шо чоловіками тільки покористувалися і прочій брєд. Короче в мене людина "це з'їла й не подавилася". Ще раз повторю, що не згодна що загал - арії. Були б ми всі бландінами з голубими очками, як би то так.

Цього здається в програмі не було... Є різні арійці, а от українців чогось не обізвали правильно. Погано копнули.

Є х'Арійці, д'Арійці, расени, святоруси...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є х'Арійці, д'Арійці, расени, святоруси...

homer.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович, здається, Ви не дурний такий чолов'яга, а зображенням Гомера відповідаєте : )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amaranth,після прочитання виділеної цитати, навіть гомер сімпсон зробив *palmface*

мені цікаво, де ви такої сортованої єрунди набрались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво, де ви такої сортованої єрунди набрались?

Чому називаете мою писанину єрундою? Цей так сказати поділ на роди тягнеться за часів кельтів, язичництва і древньословянської культури. До речі, я не правильно написала назви - через апостроф, того на українській мові в гуглі нічого не знайдете. І є ще Славени, хоча є думка, що це і є Расени На мою думку Святоруси і Расени це слов'яни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де ви такого начитались?

Зовсім трішки цікавлюсь релігієзнавством та народознавством. Можете почитати Веди слов'ян, Слов'яно-арійські веди.

Але... Я гадаю, що Ви сприймете як - а то все дурниця і легенди. Там теж пише про божественне походження людини, як і у Біблії, на Мідгард-землі (так нашу планету називають язичники), є багато на перший погляд не зрозумілого. І літочислення не за Григоріанським календарем, а наприклад тільки православніСлов'яни (не плутати з християнами) користуються Даарийским Круголѣтом Числобога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім трішки цікавлюсь релігієзнавством

зовсім не трішки займався релігієзнавством. колись...

Можете почитати Веди слов'ян, Слов'яно-арійські веди

ясно. жах. це все фальсифікована видумка однієї не зовсім здорової людини...

якщо вас так тягне на "духовний розвиток", чому ж потрібно обрати єрунду з єрунди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за посилання? Невже не можна толком оформити?

А то веде в нікуди ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за посилання? Невже не можна толком оформити?

А то веде в нікуди ...

http://gazeta.ua/articles/history/_etnichnist-v-golovi-a-ne-v-krovi-providni-arheologi-obureni-novim-teleproektom/467937

Однак сталося не як гадалося, а за відомою приказкою : "Хотіли як краще, а вийшло як завжди".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно. жах. це все фальсифікована видумка однієї не зовсім здорової людини...

якщо вас так тягне на "духовний розвиток", чому ж потрібно обрати єрунду з єрунди?

А мегарелігієзнавець може обходитись без принижень та образ чужої людини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Amaranth, це не приниження чи приниження, а констатація факта))

заради власного розвитку почитайте історію "винекнення" так званих славянскіх вєд та вєлєсовай кнігі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заради власного розвитку почитайте історію "винекнення" так званих славянскіх вєд та вєлєсовай кнігі...

Мені лінь шукати самій, хочу почитати від Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені лінь шукати самій, хочу почитати від Вас.

Для ліні взагалі не підбереш доброго слова, але особливо пригнічує лінощі думки

Ілля Шевельов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...