Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Зю.Заїло

ЗЗЮ.ИМХО,забагато,дурацьких ")))))))".І ,аля,чувак.

ЗЗЗЮ.Одним свиням хвости крутили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

http://board.lutsk.u...1-yura-patriot/

Ти б манеру спілкування,змінив би.Дєрзко трохи..

Зю.Мінус мій.

Ви мене знаєте? ви водій? ви кожен день там їздите,ви про яке спілкування, сам з собою, в не тикай!!!!!!!

серьозно, іноді просто не розумію те що ти пишеш і як. якийсь словесний набір букв, не в образу.

просто будь уважнішим і не хами )

а мінуси це, я гадаю, не найбільша проблема, та і взагалі нею не є ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто в шоці, пише

VovkleV

я коментую, поки коментую , дивсюся вже на те що я коментую інша суть (змінено), я вибачаюсь, і всерівно "понос!!" ну ви і люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто в шоці пише

VovkleV

я коментую, поки коментую , дивсюся вже на те що я коментую інша суть (змінено), я вибачаюсь, і всерівно "понос!!" ну ви і люди.

facepalm.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех,Юра-Юра...Молод ,гарячь...Але твої,сорі,(навіть не знаю,як назвати) меседжи.Якісь такі недолугі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто в шоці пише

VovkleV

я коментую, поки коментую , дивсюся вже на те що я коментую інша суть (змінено), я вибачаюсь, і всерівно "понос!!" ну ви і люди.

facepalm.gif

Ну ось чому ти ципляєш? тиж усе зрозумів, емоції,нерви,"всі дєла" для чого ти це робиш? думаєш сами розумний?

Кому я хамив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все сказав/написав?

ТаК! шкода, не люблю сваритися, але напишу "Вкуси себе за сраку"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки..Тема - "Автобидло", а не "хто на Борді бидло не має гарних манер спілкування"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки..Тема - "Автобидло", а не "хто на Борді бидло не має гарних манер спілкування"....

Розумієте, коли ви простий користувач(і у вас немає тут друзів, підтримки), то ці Шакали, не побоюся цього слова! тільки чекають момента щоб собі, щось доказати!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки..Тема - "Автобидло", а не "хто на Борді бидло не має гарних манер спілкування"....

Розумієте, коли ви простий користувач(і у вас немає тут друзів, підтримки), то ці Шакали, не побоюся цього слова! тільки чекають момента щоб собі, щось доказати!!

Лев на шакалів не звертає уваги, якщо Вам це підходить.

П.С. Ще один офтоп, який жодним чином до теми не стосується - мінус від мене гарантую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки..Тема - "Автобидло", а не "хто на Борді бидло не має гарних манер спілкування"....

Розумієте, коли ви простий користувач(і у вас немає тут друзів, підтримки), то ці Шакали, не побоюся цього слова! тільки чекають момента щоб собі, щось доказати!!

Лев на шакалів не звертає уваги, якщо Вам це підходить.

П.С. Ще один офтоп, який жодним чином до теми не стосується - мінус від мене гарантую.

Я зроблю так! втуліть мені мінус)) але щоб на шакалів звернули увагу!!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки..Тема - "Автобидло", а не "хто на Борді бидло не має гарних манер спілкування"....

Розумієте, коли ви простий користувач(і у вас немає тут друзів, підтримки), то ці Шакали, не побоюся цього слова! тільки чекають момента щоб собі, щось доказати!!

Лев на шакалів не звертає уваги, якщо Вам це підходить.

П.С. Ще один офтоп, який жодним чином до теми не стосується - мінус від мене гарантую.

Так підходить,не навиджу (підлість,підлабузництво, сарказм) а саме більше ТУПІЗМ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, пару мінусів від мене, zigorko ніпричому. За манеру спілкування і за те що вчасно не реагуєш на зауваження. Розумна людина коли вихвачує пару мінусів в кількох постах підряд, аналізує де вона і що написала не так і змінює поведінку. Ти ж не аналізуєш, а провокуєш ще більший срач і мінуса в свою адресу.

P.S. Да, можеш і мене назвати шакалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, пару мінусів від мене, zigorko ніпричому. За манеру спілкування і за те що вчасно не реагуєш на зауваження. Розумна людина коли вихвачує пару мінусів в кількох постах підряд, аналізує де вона і що написала не так і змінює поведінку. Ти ж не аналізуєш, а провокуєш ще більший срач і мінуса в свою адресу.

P.S. Да, можеш і мене назвати шакалом.

Ну це брєд ваще!!!! ви думаєте що я зараз переживаю за ваші ідіодскі "-" ви впали в моїх очах__)))нехай я буду нерозумною людиною як ви думаєте,але я не буду ніколи підлабузником яких тут сотні!! І який я срак провокую? те що я виклав, що бус перекрив усю дорогу для людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це брєд ваще!!!! ви думаєте що я зараз переживаю за ваші ідіодскі "-" ви впали в моїх очах ...

Десь була така тема в флеймі: Як видалити свій акаунт з вашого форуму?

Тільки автора пригадати не можу ... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кому-то банно-стаканный день пошёл не на пользу :_07:

Ідіот? вроді би по статусі нормальний маєш бути, а не суперпроффесор.

Ну це брєд ваще!!!! ви думаєте що я зараз переживаю за ваші ідіодскі "-" ви впали в моїх очах ...

Десь була така тема в флеймі: Як видалити свій акаунт з вашого форуму?

Тільки автора пригадати не можу ... ;)

Так була вумнику.Модератори сказали що не будуть! тому і користуюся.

Зроблю висновок:

Ніколи не думав, що хтось буде підтримувати таких дибілів які стоять по серед дороги і всім заважають, я просто здивований, які у нас тупі люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'ятниця развратниця.. Бідний хлопчина нализався напевно гіркої отрави.. щоб тільки в такому стані за руль не сів, а то буде привід обсудити тут ))) а так все по ділу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось так :(

post-4-0-32452200-1415197501_thumb.jpgpost-4-0-81953400-1415197516_thumb.jpg

чудо викидає недопалки і лушпайки від насіння з вікна на дорогу

ще й стоїть не центральній вулиці заважаючи громадському транспорту :(

(те що є "табличка" стоянка ХІТтаксі не привід заважати іншим учасникам руху..... і ще велике питання кому забашляли за цю табличку :( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...