Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

самый приятный вариант в плане цены - канадский эплстор. 699 CAD за разлоченый девайс, но только начиная с 25'го сентября. если у кого есть знакомые в диаспоре - заказывайте :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вiдкриваю *по прозьбам трудящихся*

І це правильно. А то якось негарно виходило: закрили і постять потихеньку.)

Експерти вже розібрали новинку від Apple, і підрахували, що загальна вартість iPhone 5 складає 168$

Можливо, все-таки вартість запчастин, з яких складається айфон? Уже не раз обговорювали ці калькуляції.

І ще така думка: новий айфон найгарячіше і найрадикальніше обговорюють дві категорії людей: ті, хто давно користується цією продукцією, і ті, хто там десь колись здалека бачив айфон по тілівізору на картинці. З першими ніби все ясно, для них це актуальна цікава тема. А от що таке в других у дупі крутить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а кому від того легше?

Тим, кому подобається їх продукція і хто нею користується. Власне, за це ми і вибираємо певні бренди. Як правило, вони підкоряються певній ідеології. Адже телефон у тебе саме на андроїді, а не на вінді, тобто це теж вибір. І цей вибір пов’язаний з певною філософією розробників: вони реалізовують певні речі так, як тобі подобається.

Чи я якось неправильно мислю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що заслуга епла у тому, що вони показали приклад, як можна із пристрою для гиків зробити масовий продукт.

Я собі, наприклад, не уявляю, як людина, якій не подобається колупатись у техніці, дає ради цим вашим вінмобайлам (я про версії до 6,5) і тому подібним речам. І скільки не бачив у людей смарти або комунікатори, вони або любителі поперепрошивати там все наліво і направо, або окрім дзвонити і грати в бульбашки, нічого не вміли там робити, розкриваючи потенціал своїх апаратів на 0,001%. Навіть файл по блютусу передати толком не вміли.

А чим Епл за це заслужив таку ненависть я, чесно кажучи, абсолютно не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yuraul

Согласен, Джобс показал каким должен быть смартфон, хотя первый айфон, по сути, смартфоном и не являлся на момент выпуска. Но Эпл везде идет по своему пути, который некоторым неудобен.

2 nd_ & Plum

Вы парни слишком горячие и безапеляционные ;) Многие юзеры - это просто юзеры звонков и СМСок. Их все устраивает. Таких как Шкодер единицы процентов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому у флейм кожну тему переводити? Ті, хто бажає купити огризка й так його куплять, ті хто небажає - некуплять. Умовно можна поділити людей на кілька категорій: ті хто хоче мати топовий девайс, з якихось причин, чи то гонка, чи грошей багато, чи просто "панти"; ті, хто хоче телефон аби телефонувати; ті, хто хоче йти на рівні з часом. Чомусь останнім часом відношу себе до останніх, ну нехочеться бути вже аж прям "споживачем" та і сидіти в минулому сторіччі теж нехочеться. А взагалі вірю, айфони зручні, міцні й усі справи. Одне коли такими девайсами користуються люди, котрі купляють та продають готелі, і зовсім інше, коли купляють у кредит, або на гроші, які мама з італіі прислала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема почищена от флуда. на будущее попрошу наиболее рьяных оппозиционеров держать себя в руках. воспользовавшись поиском, несложно найти темы по смартам с андроидом, где можно легко обсудить их достоинства и недостатки в семейном кругу.

эта тема - для обсуждения iPhone5 и предыдущих моделей. сообщения не относящиеся к теме будут удалены, флудеры предупреждены и наказаны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полностью поддерживаю nd_ и от себя добавлю. Меня удивляет и возмущает политика на@балова эплом своих покупателей в плане формирования цен на память. Разница в сто баксов между 16Гб и 32Гб моделями при том что в розницу разница в цене, например, SanDisk Extreme всего 20$, а оптом и того дешевле. Зачем платить 100-200$ если можно заплатить 20-50$ за ту-же разницу в объеме памяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, батарея в пятерке 1400 против 1420 в 4\4s. Интересно, что будет с временем работы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"жажда ничто, имидж-ВСЕ" - ось основний слоган тримачів яблокофонів

"як? ти не маєш айфона? фу? ти лох!"

Айфон це в першу чергу стильна штучка, яка обов'язкового повинна бути в тебе, щоб показати твою круть, і не важливо, що за душею в тебе нічого немає і ходиш в одязі з секонду

Більшість власників онного, як хтось вище казав, не використовує і 10% можливостей апарата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В корне неверное утверждение. Нельзя сказать что кроме дизайна в айфоне больше ничего нет. По большому счету отличия от топовых андроидов минимальны. Софт есть и туда и сюда. Отличия, как правильно сказал nd_, в философии использования(карты памяти, айтюнс, кабель и т.д.). Если честно, если бы не эти ньюансы, я бы тоже юзал айфон.

ЗЫ Повторюсь, презентация айфона 5, в отличие от СГС3, меня не впечатлила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня удивляет и возмущает политика на@балова эплом своих покупателей в плане формирования цен на память.

Цінова політика. Десь читав, що на найдешевших моделях вони заробляють мізер (хто зараз спробує заперечити ці слова, хай спочатку наведе хоч мініально адекватні ФАКТИ), а на дорожчих уже відповідно основний заробіток.

Найцікавіше, що так робить не тільки Епл, далеко не тільки вони. Ми всі про це знаємо і одразу можемо навести десяток аналогічих прикладів. Але чомусь ненависть дістається тільки їм.)

Взагалі-то, ми якось вперто відходимо від конкретної теми і обговорюємо компанію, продукцію, філософію. Не пам’ятаю чи була уже така тема, але, може, це краще робити не тут? Раптом, справді є люди, які хочуть обговорити новинку, але через те, що тема складається переважно з образ і тролінгу, не хочуть цього робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разница в сто баксов между 16Гб и 32Гб моделями

имхо в айфонах память с другой архитектурой, другой производительностью и степенью надежности, а также ресурсом. Для примера - флешки с памятью MLC отличаются от SLC по цене в три раза, но последние имеют в 10 раз больший ресурс записи. И связка контроллер-память для 16 и 32ГБ может кардинально различаться, так что все возможно. И еще одно имхо - как по мне то отсутствие возможности "вставить флешку" это не минус, а фича - осталось сравнить время отклика и скорость копирования, и уверен на 99% что у яблочников результаты будут значительно лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь читав ... хто зараз спробує заперечити ці слова, хай спочатку наведе хоч мініально адекватні ФАКТИ

Мені якось по... на ваш холівар, але не зміг стриматися після такої "аргументації". На твоє "десь читав", я маю навести "адекватні ФАКТИ".... бу-га-га-га

п.с. Віддаю перевагу Андроід-фонам через їхню відкритість, хоча дизайн у айфонів суперовий. Мій ідеальний гаджет - афоня на андроїді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difito

Думаю в реальной жизни разница будет заметна только при копировании контента сна комп. При эксплуатации разницы не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, не можу погодитись. Яка деталь у сучасному комп’ютері найповільніше обмінюється даними з іншими?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И да, опять-таки почему Андрюха ты не сравнил Самсунг галакси 3? 570$ и $650 соответственно за 16 и 32ГБ. Вопросы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, есть разные модели? Не знал. Глупо покупать на 32 настолько дороже, ИМХО.

PS Погуглил, 32 и 64 видимо выпускаются не для всех стран. В основном 16ки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо в айфонах память с другой архитектурой

в айфонах пам'ять samsung (принаймні, поки що, бо зараз Apple ніби шукає інших постачальників). Не думаю, що Samsung для свого флагмана вибрав пам'ять гіршу, ніж постачає конкурентам.

32 и 64 видимо выпускаются не для всех стран. В основном 16ки

Коли я купував SGS3, були лише 16ки. Але я відразу замовив в difoto картку MicroSDHC 32Gb Class 10 за дуже адекватною ціною і тепер маю 48 гіг, при чому 32 з них можу в будь-який момент вставити хоч в карт-рідер, хоч в фотоапарат, хоч в ноут, хоч в принтер. І коли раптом щось станеться з телефоном (втопиться/поб'ється) я зможу легко вийняти з нього всі свої фото/відео, а все інше важливе в мене завжди синхронізовано з екаунтами gmail та samsung. А слот, до речі, підтримує MicroSDXC об'ємом до 64 гігабайта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Apple: пользователям не нужны NFC и беспроводная зарядка

Почти все прогнозы относительно iPhone 5 оказались правдивыми. Пользователи не дождались только чипа NFC и беспроводной зарядки. Почему Apple не реализовала в новом смартфоне технологии, которые есть у конкурентов? В интервью сайту AllThingsD вице-президент американской корпорации Фил Шиллер ответил на этот вопрос.

По его словам, необходимости в NFC просто нет. Фил Шиллер считает, что с функциями этой технологии хорошо справляется приложение Passbook, которое появится в iOS 6. Программа используется для хранения в электронном виде билетов на киносеансы или спортивные мероприятия, дисконтных и подарочных карт, посадочных талонов на самолеты и т. д. Passbook поддерживает геолокационные службы, умеет выводить на экран штрих-код, который может считать кассовый сканер, в режиме реального времени корректировать время вылета и многое другое.

Что касается беспроводной зарядки, то Фил Шиллер отметил, что они не отменяют привязанности к розетке. Все равно зарядный блок должен быть подключен к источнику питания, поэтому «беспроводность» в данном случае весьма сомнительна. Необходимость использовать посредническое устройство для зарядки смартфона только доставляет больше хлопот, уверены в Apple.

У вице-президента компании спросили, зачем Apple поменяла разъем, существовавший еще с 2003 года. Фил Шиллер ответил, что размеры старого разъема препятствовали дальнейшему уменьшению толщины устройств. По его словам, новый разъем сохранится в качестве стандарта для мобильных продуктов Apple в течение многих лет."

От як класно, що Apple вчасно підказав користувачам, що їм потрібно, а що ні. А то б вони самі ну ніяк не могли визначитись :)

Наскільки я пам'ятаю, "Підтримка MMS в телефонах нікому не потрібна, бо є email" тільки тому, що Apple не встигла її веалізувати на момент виходу iPhone на ринок. А потім на презентації iPhone 3G зал аплодував стоячи, коли оголосили про велике досягнення Apple -- підтримку MMS. Точно так само було "Користувачам телефонів не потрібна підтримка відеодзвінків, бо люди не хочуть, щоб їх бачили під час дзвінка", поки Apple не втілила "унікальну функцію відеодзвінка в iPhone 4". Так позгадувати -- можна багато "унікальних" функцій iPhone згадати. Думаю, з часом з'явиться і "унікальна підтримка NFC", оскільки на сьогодні це вже, фактично, стандарт для бездротових розрахунків і під'єднання переферії, і ця технологія зараз лише набирає обертів.

Також повеселив перехідник зі старого роз'єму на новий за "всього лише" $60 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в айфонах пам'ять samsung

toshiba, але я мав на увазі, що у смартах(будь-яких) вбудована пам"ять у рази швидша за будь-які карти.

Тільки що мав довгу і змістовну розмову з TreNer'ом про ці порівняння, але зараз немає часу розписати всю ідеологію.

До вечора, не пропадайте, слідкуйте за топіком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

toshiba

у ВСІХ iPhone включно з iPhone 4s -- Samsung. Починаючи з iPhone 5 -- Toshiba. І то, лише через "ідейні суперечки" з Samsung.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...