Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Канєха, це гачок зі смачною наживкою, яка тягне за собою умови контракту - раз, трату бабла на музику і апстор - два, дорогі аксесуари і тд, це лише інструмент з яким зручно підсадити на голку жити в стилі Епл ;)

А для біднуватих країн - туземцям везуть скляні буси в обмін на золото 3-4 місячних зарплатні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да-да, Епл - нажива, а всі решту - добрі і пухнасті. "Корпорація добра", нокія зі своєю "безпроводною зарядкою" (це ви таких інновацій очікували у новому айфоні?), і взагалі всі, вони, певне, сплять і бачать як ви не тратите "свої кровні" на їх продукцію, думають, як би це так зробити, щоб вам не хотілось аштісі, а хотілось епл. Карочє, ледь телефони безплатно не роздають на вулицях...

=)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок S3 лопата..як телефон користуватись незручно. хочеш великий екран купляй айпад..

А есть опыт использования S3? Или только по картинкам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ж всі розумні люди і розумієте, що кожен раз впихати щось інноваційне ну неможливо.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо iPhone'и такі погані, то чому інші компанії випускають свої варіанти "вбивць айфонів" а не, наприклад "вбивць нокій" і т.д.

по-друге, в мене 3GS з 600-мегагерцевим процесором і 256 Мб ОЗУ. Особисто я не зустрічав жодного андроїд смартфона з такими параметрами і з такою ж швидкістю роботи. І в мене стоїть остання версія iOS (ну правда свіженьку 6 ще не ставив). А ви поставте, наприклад на Samsung Galaxy Gio чи щось подібне Android 4...

+ до всього я маю смарт, в якому батарея тримає як в звичайного телефона (2-3 стабільно) і не треба бігати від зарядки до зарядки як з андроїдом

особисто я якщо і буду міняти айфон, то тільки на новішу модель айфона. А ви (це стосується тих, хто любить так гнати на айфон) хоч користувались колись айфоном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок S3 лопата..як телефон користуватись незручно. хочеш великий екран купляй айпад..

А есть опыт использования S3? Или только по картинкам?

ну так з пів годинкі поклацав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FunTom

Я тебя наверно сильно удивлю, если скажу что мой СГС2 с включенным всем(инет, вафля, синхронизация всего, гпс) легко доживает до конца второго дня ;) А сравнивать айфон с андроидом начального уровня, ИМХО, глупо ;)

ну так з пів годинкі поклацав.

А, ну тогда конечно есть все основания так утверждать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 FunTom

Я тебя наверно сильно удивлю, если скажу что мой СГС2 с включенным всем(инет, вафля, синхронизация всего, гпс) легко доживает до конца второго дня ;) А сравнивать айфон с андроидом начального уровня, ИМХО, глупо ;)

Ну таких довгоживучих - одиниці. Мій колега постійно із зарядкою на роботу ходить

ну виробники чогось міряються процесорами, мегабайтами пам'яті і т.д. то чому б і не порівняти...

добре інший приклад: iPhone 3GS був випущений в 2009 році. На якому андроїд-смарті 2009-2010 року буде коректно і стабільно працювати Android 4?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....шесть лет назад iPhone был привлекательной новой флагманской моделью от BMW или Porsche. Сегодня это Toyota Camry. Безопасная, надежная, скучная. Машина, которую водит ваша мама. Автомобиль, который настолько популярен, что его создатель не решается вмешаться в производственный процесс.

© Дэн Лайонс

Автор блога "Фальшивый Стив"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо новий? новий всьо то же -

позакідав мп3-шок на сд-карточку і слухаєш собі

:D

Или флешку через УЗБ-хост прицепил и смотри фильмы ;)

З'явиться можливість - візьму без роздумів.

Можно почку продать, чё

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обои уже да, а с рингтонами пока голяк. Тока за бабло :)

Для меня телефон - просто удобный помощник в жизни и ничего больше ;) У меня спокойно уживаются СГС2 и нокия 1280 ;) И если-бы у Эпла было меньше задрочек с айтюнсами, закрытостью, нерасширяемостю, то юзал-бы айфон(может). Но сегодня айфон - это просто пафосность и все.

це для таких як ви може айтюнс це задрочка, а для нормальних людей зручний інструмент для синхронізації

і пафосу в айфоні я ніякого не бачу, для мене це зручний девайс, яким просто приємно користуватись

Для таких как я, нормально когда мелодию можно и как песню послушать и тут-же на рингтон поставить, без удобных инструментов. Ну я в айфоне тоже никакого пафоса не вижу :D Но его владельцы.... Почему несметное количество китайских подделок под айфон? Правильно, народ хочет понтов задешево ;)

да, і відколи це в айфоні стало проблемою поміняти рінгтон?

Просвети плз, как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может закрыть тему? Я, как, ТС имею право ;) Обсуждение новинки скатилось в очередной холивар, как впрочем и ожидалось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто не сомневался, что новому смартфону Apple удастся побить рекорды своих предшественников. Вопрос стоял лишь в том, как быстро это произойдёт. Но такого не ожидал никто — ни Apple, ни пользователи, ни злопыхатели и уж тем более сами покупатели. Менее чем через час после начала приёма предзаказов, в Купертино распродали все запасы iPhone 5.

Вчера вечером Apple с размаху дала по носу критикам и скептикам. Все предварительные запасы трёх моделей новейшего смартфона Apple — 16, 32, 64 гигабайта — для всех трёх крупнейших операторов США были распроданы. И не просто распроданы — сметены с виртуальных полок онлайн-магазина менее, чем за 60 минут. В интервью порталу All Things Digital, пресс-секретарь Нат Керрис заявила: "Предзаказ на iPhone 5 прошел просто невероятно. Мы шокированы реакцией клиентов."

Предзаказы на смартфон у самих операторов страны закончились в течение следующего часа. Естественно, всё это не значит, что менее расторопные американцы останутся без смартфона в день официального начала продаж. Впереди у Apple новые рекорды.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мiнусуете Шкодеру зря, вiн виклав лише новину. Нiхто не винен, що Епл вмiе подати й продати свiй продукт краще нiж iншi корпорацii. Особисто айфон не юзав, але не настроений, на данний час, категорично нi за нього нi проти нього, кожному свое, як то кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VNKJDfd2uXU.jpg

Експерти вже розібрали новинку від Apple, і підрахували, що загальна вартість iPhone 5 складає 168$

з.і в Америці на 16 гіг коштує 199$. цікаво скільки він буде коштувати у нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з.і в Америці на 16 гіг коштує 199$.

при 2-ух годовом контракте и при абонентской плате от 40 до 80 баксов в месяц...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

199 баксів якщо на контракт брати. 4с без контракта там коштує 549 баксів. Думаю менше 679 чи 699, без контракта коштувати не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

199 баксів якщо на контракт брати. 4с без контракта там коштує 549 баксів. Думаю менше 679 чи 699, без контракта коштувати не буде.

не забываем добавлять к цене, указанной на сайте, налог штата в который товар будет доставляться...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://maxstore.kiev.ua/p1585 :0159: , за такі гроші він (яблуфон №5) повинен бути з крутішими х-ми і в алюмінієвому корпусі. або титановому )), коли впаде, щоб інфаркт не вхопив.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...