Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Видно, Toshiba просто випускала дуже мало чіпів пам'яті ;)

Samsung був основним постачальником NAND і DRAM чіпів для Apple, але і зараз є в числі "перших постачальників" (як для iPhone, так і для iPod/iPad).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

а как по скорости "встроеная память" и микроСД?

Связка "хороший контроллер+хорошая память" работает примерно как микроСД класс 25-30. И циклов стирания в 10 раз больше.

Plum, подібні обзори пишуть люди, які не розрізняють DDR та Flash. Так, самсунг лідер у виробництві ОЗУ для смартів, але повір людині, яка вже років сім спілкується з прямими імпортерами флеша - мікросхеми флеш-пам'яті у принамні половині айфонів - тошиба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Difoto, мова йде якраз про NAND, тобто про енергонезалежну пам'ять. Погугли хоча б "iphone samsung nand". Ну і згадай заодно, який дефіцит самсунговської флеш-пам'яті був кілька років тому, коли Apple стартанула з вибуховими продажами iPhone і почала нарощувати гігабайти флеша в iPhone/iPod.

Ось стаття за 2009 рік, для прикладу

http://www.itbusinessedge.com/cm/community/news/inf/blog/apple-cleans-out-samsungs-nand-flash-ram-inventory/?cs=30620

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заруба почалась? :)

ОК!

All Things Digital reports that Apple has purchased all of Samsung's NAND flash RAM inventory through the month of April. Speculation is that Apple is buying up NAND flash memory for an iPhone refresh.

2009 год, апрель.

Увеличена скорость как чтения, так и записи. Но для нас интереснее всего тот факт, что чипы на 64 Гб, скорее всего, попадут в iPhone 5.

Логика рассуждений очень проста. До 2010 года производством памяти для устройств Apple занимались три компании: Samsung, Micron и Toshiba. Чипы корейского производителя стояли в первом iPhone, в iPhone 4, в iPod touch первого и третьего поколений, а также в первом iPad. Micron делал модули для iPod touch 2-го поколения. Toshiba, в свою очередь, занималась памятью для iPhone 3G и iPhone 3GS.

Однако с середины 2010 года ситуация изменилась. Модули памяти Toshiba стоят в iPod touch 4-го поколения, в CDMA-версии iPhone 4 и в iPad 2. То есть во всей нынешней линейке iOS-устройств от Apple, не считая GSM-версии iPhone 4. Вывод по поводу iPhone 5 напрашивается сам собой. Кроме того, мы помним про загадочный 64-гигабайтный прототип iPhone 4. Всё указывает на то, что следующее поколение смартфона должно наконец получить больший объём памяти, нежели два предыдущих.

Источник: http://www.iphones.ru

далее: 3й и 3GS вышли в 2008 и 2009 годах(ДжиэС - в августе 2009, спустя 5 месяцев после того,как "Эппл скупила всю флеш-память самсунга")

В 3G и 3GS точно стоит Тошиба.

hkhhkh.jpg

далі зауваження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про пам’ять в айфонах можна Мікса попитати.) А взагалі, тут підтримаю думку Ді: наскільки мені вистачає знань у даній області, на сьогднішній день зовнішня пам’ять у смартах (карти розширення) не можуть повноцінно замінити чи доповнити вбудовану. Так, згоден, там можна зберігати дані, у цій частині нема питань. Але знову ж таки, яка різниця у швидкості обміну даними між вбудованою пам’яттю смартфона на зразок Гелексі і зовнішньою (приміром, високошвидкісна карта SD)? Виходячи з цього, не зовсім доречно заявляти, що нафіга мені 64 гіга, я вставлю карту. Якщо мова йде лише про те, щоб там щось зберігати, ну то, ні айфон, ні один смарт виробник, блін, не позиціонує як пристрій для зберігання даних.

На рахунок перехідника, він ніби 30 баксів коштує, а не 60?

А що стосується "безпровідної зарядки" у нинішньому вигляді, то на мою думку, це справді пародія якась, з якої практичної користі нуль. Поверхня, на яку можна покласти і зарядити десь телефон у громадському місці? Ніфіга, тут проблема в єдиному стандарті,а не в способі підключення. Із проводом хоч можна взяти телефон до вуха і поговорити, а до коврика нахилятись, чи як? Мені здається, це не більше ніж гра словами. От Wi Fi — це справді БЕЗПРОВІДНА мережа, адже з телефоном чи ноутбуком нікуди не треба притулятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно. Коврик на прикроватной тумбочке, ложишься спать - кинул телефон. Утром забрал. Удобно же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціла технологія заради того, щоб зекономити дві секунди концентрації, щоб вставити кабель в роз’єм? Не дуже раціональне застосування таких знань і технологій. Ну, як перший крок до чогось вартого уваги — так. Революційна технологія? Ні, гра словами.

Є ж док-станції. Теж зручна штука.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С твоими рассуждениями можно вместо звонков по батарее перестукиваться;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а замість MMS використовувати e-mail.)

А якщо серйозно, то трохи пізніше більш розширено поясню свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С твоими рассуждениями можно вместо звонков по батарее перестукиваться ;)

якiсь вiдстанi малуватi :) треба багаття на вишках розпалювати :) я щоб вiдрiзняти, чи хороше повiдоомлення чи погане, спец матерiали в вогонь добавляти, щоб колiр полумья змiнювався, або мiняючи колiр можна по типу азбуки Морзе спiлкуватись :) Та й голубину пошту теж нiхто не вiдмiняв :) Екрлогiчно чистий звьязок :) Нiяких там шкiдливих випромiнювань, тiльки мiндобрива :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технологии для того и нужны, чтобы нам жизнь облегчать. Еще скажи что слежение за глазами на СГС3 ерунда;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

317947.JPG

Я так розумію, для максимального ефекту зарядки телефон ще й треба класти точнісінько у певну позицію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю насчет положения на коврике. Но на фотке немного не то. Все таки какую-то штуку надо втыкать в телефон, а так все встроено в телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То пристрій, котрий відповідає стандарту Qi, і дає можливість телефону заряджатись від таких зарядок. Типу, адаптер для тих, у кого ця зарядка не вбудована.

Ой, брешу, неуважно прочитав. Краще наведу цитату:

Пока что кольца PowerKiss совместимы только с их же зарядками, но компания вступила в WPC и обещает освоить Qi

А ще наткнувся, що Епл отримав патент на якусь свою безпровідну зарядкую. Певне, вони підуть своїм шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эпл запатентовал патентование. Так-же они запатентовали прямоугольник со скругленными углами и круг :)

siii-genius-3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, наприклад, подушечка Nokia FatBoy (взагалі, FatBoy -- дуже відомий бренд матраців/подушок в США), анонсована разом з Lumia 920

lumia-fatboy-recharging-pillow.jpg

Для SGS3 разом з телефоном анонсували кредл і ось таку штуку

Samsung-Galaxy-S3-Wireless-Charging-Kit.png

і обидві можуть заряджати телефон бездротово, правда в продажі чомусь їх поки немає.

Особисто мені подобався кредл для Google Nexus One -- в ньому для зарядки використовувався не основний роз'єм (його в кредлі взагалі не було), а маленькі додаткові контакти, які добре видно на фото нижче, а також телефон автоматично з'єднувався з кредлом по Bluetooth для відтворення звуків чи музики на колонки, підключені до кредла через звичайний 3.5 мм міні-джек

geardiary_google_nexus_one-7.jpg

difoto, ну, певно, про флеш Samsung для всіх iPhone я перебільшив, але, все ж, для дуже великої кількості вона використовувалась (принаймні для iPhone 4).

Стосовно швидкості запису на картку пам'яті. Її більш ніж досить для того, щоб писати або читати відео 1080p, практично миттєво писати 8-мп фотографії при серійній зйомці, читати музику FLAC (а iPhone його підтримує?), не кажучи вже про mp3 -- а я не знаю, для чого в телефоні потрібна більша швидкість, якщо ОС однаково працює з використанням вбудованої пам'яті. В мене на картці пам'яті є кілька фільмів в HD, багато музики, багато фоток, багато книг і один-два повних бекапа системи (мені потрібні, оскільки люблю погратись з різними кастомними прошивками), інколи тягну дещо через torrent прямо на телефон, а все решта, в тому числі весь встановлений софт, для запуску якого може знадобитись швидкість читання, зберігається на внутрішньому флеші телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эпл запатентовал патентование. Так-же они запатентовали прямоугольник со скругленными углами и круг

Дууууже смішно.

samsung-copying-cjr.jpg

Ну і смарт кавери ще. Ніфіга ж не схоже, правда?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читати музику FLAC (а iPhone його підтримує?

З коробки не підтримує, тільки стороннім софтом, ти і сам це добре знаєш.) Це одна з речей, яка страшно харить в айфонах і айподах, бо створює мені купу незручностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експерти підрахували собівартість iPhone 5

Аналітики компанії UBM TechInsights розповіли, що приблизна собівартість молодшої моделі нового смартфона Apple iPhone 5 із 16 Гбайт пам'яті становить $167,5.

Відзначимо, що така модель без прив'язки до мережі стільникового оператора буде коштувати у США $649.

Експерти повідомляють, що найдорожчий елемент iPhone 5 - новий процесор Apple A6, який коштує компанії приблизно $28. Ще один дорогий компонент - модем, який забезпечує роботу смартфону у високошвидкісних LTE-мережах, вартістю близько $25.

Дані підрахунків мають лише попередній характер, більш точні відомості з'являться, коли iPhone 5 надійде в продаж і експерти різних компаній отримають можливість детально дослідити пристрій.

Нагадаємо, 12 вересня Apple офіційно представила нову версію свого смартфону.

На думку аналітиків, Apple може продати від 7 до 10 мільйонів представлених напередодні смартфонів iPhone 5 всього за десять днів, завдяки агресивному плану запуску пристрою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эпл запатентовал патентование. Так-же они запатентовали прямоугольник со скругленными углами и круг :)

siii-genius-3.jpg

тримай контр аргумент

post-10706-0-92202300-1347882916_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та постили уже оцінку цих експертів, які ще апарат не бачили, а уже порахували вартість його запчастин і обізвали її "собівартістю айфона". Читайте тему перед тим, як всіляку хрєнь постити.

Так-так, і Самсунг гарно погрався фактами на цьому принті, ще раз підтвердивши свій імідж. Приємно, певне, користуватись пристроями такої компанії.)

Я колись уже писав, здається, цю думку десь на форумі, але повторю: те, що кожна контора, кожен користувач першою ж думкою старається порівняти свій апарат з айфоном (не важливо, чи розносить критикою, чи возвеличує хвалою), зайвий раз позиціонує айфон еталоном у цій галузі і ставить конкретний девайс на сходинку нижче: от подивіться, що ми зробили, ну як, ну як, воно краще за айфон чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можуть великі творіння народжуватись регулярно кожного року, це ясно.Тим не менше американці такі тупі, що вже позаймали черги під магазинами, щоб через чотири дні першими купити новий айфон.

Ну і найбільша загадка, якщо вони такі тупі, звідки в них гроші , щоб заплатити тисячу доларів лише за місце в черзі.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим куком, точніше часом корейці готують СГС4.

Samsung собирается, если верить Korea Times, продемонстрировать Galaxy S IV на февральском мероприятии Mobile World Congress 2012, крупнейшем в мобильной отрасли. Новинка поступит в продажу самое позднее в марте, то есть безо всяких невыгодных задержек, которые имели место быть с Galaxy S III.

Утверждается, что Galaxy S IV окажется самым мощным Android-телефоном Samsung равно как с позиций аппаратной «начинки», так и с точки зрения софтверного наполнения. В отличие от Galaxy S III, который работает под началом либо четырехъядерного процессора Samsung Exynos, либо двухъядерного Qualcomm Snapdragon, новинка строится исключительно вокруг четырехъядерного Exynos-чипа.

Стремление к гигантизму во всем вновь определит рост диагонали дисплея, которая увеличится с 4,8 до 5 дюймов.

Тем временем корейцы надеются продать 30 млн Galaxy S III до конца текущего года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung собирается, если верить Korea Times, продемонстрировать Galaxy S IV на февральском мероприятии Mobile World Congress 2012 ...

Корейцы уже машину времени придумали, а вы айфон.. айфон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...