Перейти до змісту

Мобілка для дружини


Рекомендовані повідомлення

Хочу на день народження дружині подарувати мобілку.Може хто щось порекомендує.

Основні вимоги:

-зручна клавіатура

- компактність

- камера

-хороший звук

-гучний дзвінок(щоб на вулиці з сумки було чути))) і бажано підтримка МР3 в якості дзвінка

-скоріш за все це має мути Нокія(хоча я розгляну всі варіанти)

Що ніколи(умовно) ніколи не буде використано:

- інтернет

-ігри

- ява

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не люблю Нокии. но это ИМХО

телефон жене - скорее всего раскладушка

пощупай СонЭрики серии Z

моя жена заказала себе 310

интернет, джава. без этого уже вроде как и не бывает телефонов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не люблю Нокии. но это ИМХО

Не люблю СониЕрики :P

Подивись на ЦЕ мої мамам отримали від мене на 8 березня в подарунок. Працює люкс недоліків незамічено.

Я думаю твоїм вимогам відповідає на всі 100% :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю СониЕрики :blink:

Подивись на ЦЕ мої мамам отримали від мене на 8 березня в подарунок. Працює люкс недоліків незамічено.

Я думаю твоїм вимогам відповідає на всі 100% :blink:

Телефончик бумбовий, для мене єдиний його мінус - нема захисту у екрана, для дружини просто супер :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю нокію. Жінці подарував 7373 коричневу - є і камера 2 мп (без автофокуса і вспишки, правда), в комплекті йшла карточка на 128 мег - якщо не заливати музикою - то вистачить з головою, звук - прекрасний (стереодинаміки), мп3 на дзвінок ставится без проблем... рекомендую!

зі. Жінка щойно сказала, що тіліпончик її красівий, а це для дами - главне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а эту нокию 7373 реально открыть/закрыть одной рукой в любую сторону "вслепую"? или это связано с определенным гемором, как было в моторолах с аналогичным формфактором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а эту нокию 7373 реально открыть/закрыть одной рукой в любую сторону "вслепую"? или это связано с определенным гемором, как было в моторолах с аналогичным формфактором?

Швидко привикаєш і не відчуваєш ніяких незручностей - спеціально дзвонив до сестри розпитав :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не люблю Нокии. но это ИМХО

телефон жене - скорее всего раскладушка

пощупай СонЭрики серии Z

моя жена заказала себе 310

интернет, джава. без этого уже вроде как и не бывает телефонов...

Сам не люблю нокії)))

ТО Yarchik:слайдер відпадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еще как вариант - самсунг.

но этих я тоже не люблю :)

а сименсы нонче поругивают...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

У моей жены 7370, с открыванием одной рукой никаких проблем:)

2 zaHARE

Посмотри на Нокию 6300

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за флейм - у маман 7373. Телефон супер - пробле з відкр/закр нема! По зверненню на сервісний центр - питав в знайомих - ідуть тільки неорігінали! З орігіналів - буквально з сотні 2-3 тела...

СамВсунгі нераджу - фуфєл... сам зара гемороюсь зі смартом Д720

Моя імхо - самсунг норм тільки чорний, всі решта - облазять буквально за місяця три...

СоніЕрікі - задоволення на пів року - а далі проблеми з батареєю (точніше з бідою, яка контролює процес зарядження (назва з голови вилетіла))...

Сіменси - навіть і думати забудьте...

Рулить нок'я! і само собою верту, голдвіш і т.д. :jeer:

Імхо - нокія 6300 - не жіноча - це раз, а подруге - та сама 7373 в кенді-барі (іншому форм-факторі)

і в ціні на 200 грн дороГше...

А Вы думайте, Господа, думайте! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 zaHARE: мой совет - элементарный :jeer:

Просто спроси у жены, что ей нравится. Если она в телефонах разбирается, пусть сама выберет производителя, форм-фактор, функции, ну и цвет :)

Если НЕ разбирается, тут 2 варианта:

1) вытяни супругу в моб.салон и посмотрите вместе, и пусть прямо покажет пальцем на то, что ей нравится :jeer:

2) посерфи в интернете и найди описания модных женских (или не очень женских:jeer:) моделей телефонов. Покажи. Обьясни очень понятливо, что из себя представляет каждый из них (то есть простыми словами, примерно так, как ты сам описал в первом посте)

Если это сюрприз - ну... как сказать. Я бы тогда вообще не рекомендовал дарить телефон. Не такая это вещь ИМХО, чтобы вот так взять ее и подарить, очень велика вероятность того, что может и не понравиться (но вида не покажет, естессно :jeer:)

Например, моя девушка знала, что именно я буду ей дарить на ДР. И в телефонах она разбирается :jeer: Ей нравились слайдеры, но потом задача усложнилась - оказалось, что заценив мой смартфон (тогда у меня был еще смарт), она тоже захотела смарт. В итоге остановили выбор на D720 (а сколько я еще побегал по Луцке, чтобы его найти - ну деревня натуральная!) Даром что Samsung, работает нормально, дизайн как по мне так вообще прелестный, подглючивает иногда ОС, правда, как и у всех смартфонов, но главное что? - правильно! - чтобы она им довольна была! А она в своем телефоне души не чает :jeer: Вот. Поэтому повторю - просто спроси у супруги, что бы ей хотелось :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі, но я повторюсь: самсунг - корейська радість на 3 місяці! Іто - це я про свій смарт - в решті випадків - тупі меню, дЕбільне розприділення вільної пам'яті, багато гарантійних звернень і т.д.

Ось у мене - з'явилась пляма на дисплеї, по гарантії не міняють (розслоїлась фольга) тепер глючить джойстЄг - це за 9 місяців роботи...

Не думаю що жінці не сподобається достатньо гламурна, 100% функціональна штучка - нок 7373...

тільки якшо брати то коричневу (рожева сильно марка - молочний пластік стає грязнувато жовтим-як на старих сістємніках, чорна- має глянцеві поверхні які рано чи пізно стануть потертими) коричнева ж має матове покриття...

ти почитай форуми про цей тел - ніби поганих відгуків про нього (оригінального) немає..

єдиний мінус - недостатньо гучний звук через навушники - вирішення - перехідник на звичайні навушки, або підібрати від якоїсь музичної нокії...

вибачаюсь ще раз за флейм!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сравнение женских моделей мобильных телефонов (часть 1 — недорогие аппараты)

http://www.mobile-review.com/review/woman-phone2.shtml

Сравнение женских моделей мобильных телефонов (часть 2 — дорогие аппараты)

http://www.mobile-review.com/review/woman-phone3.shtml

Запропонована мною Нокіа 7373 за цим оглядом зе бест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предупреждаю сразу. Те кто хочет купить 7373, носить ТОЛЬКО В ЧЕХЛЕ, тоесть в комплектном мешочке. В противно случае телефон вытирается, ООООООЧЕНЬ СИЛЬНО...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж переймаюсь цією проблемою. теж треба саме найкрасивіший, функціонал то їм особливо пофігу ;)

поки що дружина хоче або Chocolate Platinum або Shine

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут посилання

Моторола V3 звичайна без "і"

якщо буде "і" то буде з карткою на 256/512 Мб МП3 і всяка інша лобуда.

Блютуз там і т .д. Гучний. Дизайн і все інше описувати щк раз не стану.

Лишиться вибрати колір чорний - рулить..

Рожевий (ІМХО) для блондинок.. ;)

Жінці купив сірого - теж строгий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як раз в неї і є Razr, звичайний, чорний. до речі телефон просто супер на рахунок довговічності корпусу. скіко падав, а в сумочці завжди ж з всяким барахлом лежить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі, но я повторюсь: самсунг - корейська радість на 3 місяці! Іто - це я про свій смарт - в решті випадків - тупі меню, дЕбільне розприділення вільної пам'яті, багато гарантійних звернень і т.д.
Извините за флейм, но не смог удержаться... На 3 месяца, говоришь? Ну-ну... Я сам когда-то юзал Самсунги - сначала C100 (он, кстати, больше 200 баков стоил, т.к. был у нас одним из первых моделей среднего ценового диапазона с цветным дисплеем :)), далее имиджевый но функционально бестолковый E700 (который вообще бешеных денег стоил), потом E720... Короче... C100 до сих пор у брата. Работает отменно. Телефону скоро будет 4 года. Прикупил только новую батарею (хотя старая еще полтора дня держит). E700 у знакомой девушки. Работает с момента его покупки мной почти 3 года. Несколько раз падал. Экраны целые, все работает, сеть не глючит, слышимость вообще супер. Насчет E720 не скажу, т.к. парень, которому я его продал в ИДЕАЛЬНОМ состоянии, не совсем мой близкий знакомый :) Комментарии еще нужны? Люди - запомните - ломаются ВСЕ телефоны, независимо от производителя. Не надо гнать на того или иного производителя с мировым именем. У меня несколько знакомых в сервисных центрах по мобилам, так все говорят, что именно Nokia чаще всего приносят на ремонт (и это при примерно одинаковом уровне продаж Samsung и Nokia). Но я же не говорю что-то типа - "Nokia - говно".

А если честно - я сейчас сам не люблю Samsung'и. Просто девушке захотелось в одном корпусе именно смартфон и слайдер, а слайдеры у корейцев (в том числе LG) ИМХО лучше всех получаются. А так я сам думал взять ей что-нибудь из Nokia серии E. Но, думаю, всем известно, как женские особи падки на дизайнерские ухищрения :) И из L'Amour collection тоже предлагал - не понравился ни один... :):)

А по теме - действительно, насчет RAZR не могу сказать ничего плохого. Тоже советую посмотреть. Дизайн супер, выносливость корпуса - вообще без компромисов, функциональность тоже вполне на уровне. И еще раз повторю сам себя:

просто спроси у супруги, что бы ей хотелось
:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по теме - действительно, насчет RAZR не могу сказать ничего плохого. Тоже советую посмотреть. Дизайн супер, выносливость корпуса - вообще без компромисов, функциональность тоже вполне на уровне.

у моторов все хорошо, но меню - это для продвинутых пользователей, почти админов :)

а то, что Нокии несут в ремонт - у меня такое ощущение, что какой-то Изя Абрамович начал в Киверцах Нокии клепать. потому как качество этого очень дорогого бренда резко ухудшилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то, что Нокии несут в ремонт - у меня такое ощущение, что какой-то Изя Абрамович начал в Киверцах Нокии клепать. потому как качество этого очень дорогого бренда резко ухудшилось.

Но-но! Полегше з Ківерцями.... там теж люди живуть....

Аргументуй або вибачайся! Бо вліплю -1....

І в Луцьку хватає своїх "Изя Абрамович".

А щодо теми, то вважаю що "на смак і колір" далі всі в курсі....

Якби собі прийшлось би вибирати, то напевно вибирав би лиш Нокії, ну можливо ще СЕ.

В Нокій мені подобається меню.... просте, як двері....

В СЕ функціональність за ті самі гроші... якщо тра звук якісний, то тоді "дубльВ" серію... зокрема 200 моделька мені симпатизує, але то моноблок....

Ну ще можливо Гнусмас тільки за дизайн, бо дружині подобається....

Ніколи не ставби брати Сіменс, а тим більше Бенкью-Сіменс... натішився...

З Моторолами тоже натішився, меню там дійсно завумне, хоча самі телефони надійні...

Є ще французи "Алкатель" і "Сагем"... неприглядні але також дуже надійні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто девушке захотелось в одном корпусе именно смартфон и слайдер, а слайдеры у корейцев (в том числе LG) ИМХО лучше всех получаются. А так я сам думал взять ей что-нибудь из Nokia серии E. Но, думаю, всем известно, как женские особи падки на дизайнерские ухищрения smile3.gif И из L'Amour collection тоже предлагал - не понравился ни один...

Е65 твой выбор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, но тогда ее в Украине просто еще не было. Да и не факт, что понравилась бы дизайном...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5 коп.

Якщо хочеш щоб тобі порадили достойний мобільний ІМХО треба назвати граничну ціну. У нас широкий діапазон цінових груп зараз.

Зновуж таки ІМХО найкращим варіантом є звичайно запропонована Нокія 7373. Оптимальна в характеристиках функціонал/дизайн/вишуканість/ціна. Аля ділова жінка.

Інших виробників парафінити небуду тут і так вилилось на них.

З недорогих порадив би Motorola RAZR V3 (i). Враховуючи їхню ціну - супер. Від себе можу дадати лише, що у мене такий телефон в якості другої мобілки уже 2 роки. Падав, використовувся рік з безлімітною карткою. Ніяких проблем. Як на мою думку оптимал при співвідношенні ціна-якість. А до меню привикаєш за 2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 zaHARE - спитай но дружини і покажи фотки в неті - розкажи про ф-ціонал всього того що пропонується форумчанами.

А то ми тут тему на 10 сторінок нафлудимо!! :ok2:

Стосовно Мотороли - просто там все! + Українська мова присутня.

і камера і всяка непотрібна телефону лобуда..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...