Перейти до змісту

Мобілка для дружини


Рекомендовані повідомлення

В принципі, основне про ціну треба вияснити, а то ми і Vertu можемо запропонувати... Скажи ціну, тоді можна краще зорієнтуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, основне про ціну треба вияснити, а то ми і Vertu можемо запропонувати... Скажи ціну, тоді можна краще зорієнтуватися

до 200$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо Nokia, то я бачу лише два варіанти:

6131 - розкладушка, буде дорожче за 200 баксів, приблизно 220

див. http://www.mobile-review.com/review/nokia-6131-2.shtml

ну і

7360 - десь 160 баксів, дійсно жіночий телефон, але не розкладушка, ну і камера кажуть там ніяка

P.S. 7370, якщо оригінал, навряд чи знайдеш до 200 баксів, хоча варіант непоганий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. 7370, якщо оригінал, навряд чи знайдеш до 200 баксів, хоча варіант непоганий

ИМХО в наше время рассуждать на тему "оригинал-неоригинал" - все равно что лить из пустого в порожнее :blink: Даже раскрученные сети по продаже мобил частенько спихивают целые партии черт-те откуда приехавших телефонов, выдавая их за оригинал :) И даже за $180 можно найти, если очень хорошо поискать ))))

P.S. Даже если за 220-230, я бы точно не пожалел лишних 20-30 баксов, лишь бы оно того стоило :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ризикну запропонувати так би мовити "молодшу сестру" Нокії 6131, а саме Нокію 6125. Це звісно не 6131 і 7373, але як на мене також непогано. І як на мене, то цілком пристойний апарат...

http://www.mobile-review.com/review/nokia-6125.shtml

http://allo.ua/phones.php?mid=445

І в 200 баксів впишешся, і ще й на пиво тобі залишиться.

Або приміром, за такі самі гроші SonyEricsson W300i

Трохи краща поліфонія, але гірша камера....

http://www.mobile-review.com/review/sonyer...w300-z530.shtml

http://allo.ua/phones.php?mid=383

Вибирай..

А взагалі, в мене таке запитання до zaHARE: "Твоя дружина на даний момент якимось телефоном користується?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, в мене таке запитання до zaHARE: "Твоя дружина на даний момент якимось телефоном користується?"

Nokia 6100,їй подарували на роботі пару років назад.

Вчора після бесіди(тривалої) коло можливих брендів розширилось до Нокії додались Сонеріки та Мотори)))).Сьогодні буде урок№2.Тема-Щ"о таке розкладушка і слайдер.Плюси та мінуси."

ЗІ:моя дружина не блондинка,але з технікою не дружить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но-но! Полегше з Ківерцями.... там теж люди живуть....

Аргументуй або вибачайся! Бо вліплю -1....

І в Луцьку хватає своїх "Изя Абрамович".

:)

а я и не говорил, что в Киверцах живут лунатики. Везде люди живут. а если ты не понял - то и "Киверцы" и "Изя Абрамович" - с потолка взятые понятия. просто Нокии в последнее время стали попадаться - сплошная радость.

особенно в ценовом ряде до 200 у.я.

А взагалі, в мене таке запитання до zaHARE: "Твоя дружина на даний момент якимось телефоном користується?"

Nokia 6100,їй подарували на роботі пару років назад.

хм. тут логично было бы оставить бренд без изменения. поскольку привыкнув к закавыкам одного - потом с другим может не с первого раза получиться подружиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia 6100,їй подарували на роботі пару років назад.

Тогда сам Бог велел взять 6300, прямого наследника 61-й нокии :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia 6100,їй подарували на роботі пару років назад.

Тогда сам Бог велел взять 6300, прямого наследника 61-й нокии :)

В 6300 слабенька батарея, тай вартує вона не 200 баксів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я порадив би Самсунг Е-490, телефон бомба,жабка,в комплекті 3 змінні панелькі різних кольорів,пм3,якісний звук,слот для карти пам"яті,камера,ігри,інтернет,якісний великий дисплей,для жінки ідеальний варіант! :) Правда,на вкус і цвєт,товаріща нєт...Це просто моя порада...Правда до тих грошей,які заплановано витратити,прийдеться накинути сотню-другу... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokia 6100,їй подарували на роботі пару років назад.

Тогда сам Бог велел взять 6300, прямого наследника 61-й нокии ;)

але вона не вписується в умову до 200уе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай ще тоді визначся з форм-фактором: розкладушка чи класичний? Чи слайдер вже теж можливий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай ще тоді визначся з форм-фактором: розкладушка чи класичний? Чи слайдер вже теж можливий?

слайдер виключається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розкладушка - пропоную Sony Ericsson Z310

В огляді, на який давав посилання Yarchik

отримала висновок "Таким образом, самой сбалансированной моделью оказалась Sony Ericsson Z310i" серед недорогих жіночих телефонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розкладушка - пропоную Sony Ericsson Z310

кто подскажет диапазон цен на данный телефон в Луцке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера был приобретен для жены Sony Ericsson Z310

556 грн. розовый. черные почему-то дешевле (510 грн.)

смешной телефон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай ще тоді визначся з форм-фактором: розкладушка чи класичний? Чи слайдер вже теж можливий?

слайдер виключається!

Глянь сюди...http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=12276

може цей підійде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

шляхом тривалого переконання що крім краси телефону не лишні функціональність, було успішно придбано N72 розовий-розовий :D

p1507b.jpg

класний телефон ну і там всякі супутні штучки ремішочки розові, навушнички в квіточках :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какой красивый женский телефон с WM5/WM6 имеется ?

(красивый и женский) А то тоже чистое глюкало жене

покупать не хотца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, к сожалению они все огромные, изящных коммуникаторов пока ни один производитель не делает (теряют аудиторию ;)) но вот такой аппарат, imho, может понравиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, або ж глянь на Samsung i710

sam_i710_silver_max.jpg

один з найтонших у свому класі, єдине там немає вайфай що для нас і так неактуально. на ixbt багато народу від нього пруться, wm6 вже з ленгпаком залили без проблем. і ціна 380 баків для такого апарату!

....Коммуникатор Samsung i710 был бы просто великолепен, будь в нем модуль Wi-Fi. Его отсутствие — единственный серьезный недостаток аппарата. Положительных качеств масса: красивый и тонкий корпус, камера с автофокусом, высокая производительность, длительная работа в автономном режиме, возможность работы с коммуникатором без стилуса (благодаря наличию клавиш вызова меню, клавиши «ок» — которая также закрывает активное окно) и предустановленного launcher.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...