Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, sss381 сказано:

Недавно, в цьому місяці, щось подібне але не настільки акуратне і не настільки точно виміряне, просто кусок алюмінієвого дроту без ізоляції загнутий в коло, пробували на Федорова, навпроти 11 ЖЕКу, 3 чи 4 поверх, без прямої видимості на Підгайці. Кабеля було мало, тому просто ходили з тією антеною по кімнаті. В якомусь місці один пакет знаходило, в якомусь два. Коли ходити по кімнаті надоїло антену поклали на крісло, на якому була складені нещодавно випрані речі, тобто антена лежала не на самому кріслі а на речах. І сталося як у колишній рекламі - "32 канали у відмінній якості" .

нагадало, як колись - "тоніс" ловив,  та  -"скатеб", чи як його правильно...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Bliksss said:

нагадало, як колись - "тоніс" ловив,  та  -"скатеб", чи як його правильно...

Угу, вони:

Quote

У 1994 році кінотеатр «Луцьк» вже не опалювався. Його директор жалівся на грибок, який починав роз’їдати стіни. Кінотеатри самі шукали фільми для показів. Але відвідуваність щороку падала.
Свою роль в цьому зіграла поява місцевих телеканалів «Тоніс» та «Скатеб»

http://www.volynpost.com/articles/188-kino-i-luck-100-rokiv-velykogo-ekranu-v-misti

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, але, наскільки пам'ятаю, "тоніс" - десь на "дпз" був, а скатеб - у будинку техніки... мож помиляюсь, хоча - думаю що так, на початку і було.

в нас - своя мережа була кабельного, як - своя, якісь "дядьки", колишні вояки (здається) - "крутили кіношку" по кабелю, 25р за підключення, 3р на місяць.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Угу, вони:

але, там антену ромбом робив, з алюмінію...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

нагадало, як колись - "тоніс" ловив,  та  -"скатеб", чи як його правильно...

c80b566e2691198855bd60150f35f75f.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

але, там антену ромбом робив, з алюмінію...

Я з телефонних кабелів, з якоїсь 20-ки :)

З дерева ромб з цвяшками забитими і павутинку намотував.

Тягнуло!  :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я з телефонних кабелів, з якоїсь 20-ки :)

З дерева ромб з цвяшками забитими і павутинку намотував.

Тягнуло!  :)

да, були часи, але, не розумію - накуя таке ліпити зараз, якщо є кабель/інтернет? мова про конкретний випадок, Луцьк, Кравчука

просто -цікаво.

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

да, були часи, але, не розумію - накуя таке ліпити зараз, якщо є кабель/нтернет? 

А щоб було!

:)

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А щоб було!

ні, ну як варіант, мож пенсіонерам ,які дивляться 2-3-5 каналів, щоб за кабельне не платити.

але, на мій погляд - антену купити і не паритись.... хоча, якщо є час та натхнення..

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, spqr сказано:

Вітаю.Натрапив на цікаве відео про кімнатну (дуже просту у виготовленні) антену до Т2.Можливо хтось зробить і поділиться враженнями.Чи потяне в панельці на 2 поверсі на Кравчука.

Юзаю схожу антену-"бублик", тільки заводську і з підсилювачем, отаку. ЛПЗ, панелька, 7 поверх. Прямої видимості немає, звісно. А панелька - це найгірший будинок із точки зору проникання радіохвиль, тому що арматура в стінах фактично перетворює її на клітку Фарадея. Тим не менше, вдалося знайти місце, де ловить і стабільно показує майже всі мультиплекси, крім 530 Мгц, який то показує, то сипеться (але там крім Мега нічого цікавого). Хочу також спробувати зробити типу такої, відгуки про неї непогані. Але все ж, якщо є можливість, то краще ставити зовнішню, типу Хвиля 2-24, з нею прийом вже буде стабільний і з запасом.

2 годин тому, Bliksss сказано:

да, були часи, але, не розумію - накуя таке ліпити зараз, якщо є кабель/інтернет?

Моя мати-пенсіонерка принципово не хоче платити 120 грн за базовий пакет каналів. От і приходиться експериментувати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Serpent сказано:

Моя мати-пенсіонерка принципово не хоче платити 120 грн за базовий пакет каналів. От і приходиться експериментувати.

Я її підтримую в цьому - на всі 100%

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Serpent сказано:

Моя мати-пенсіонерка принципово не хоче платити 120 грн за базовий пакет каналів. От і приходиться експериментувати.

Те саме :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись перепробував кучу варіантів на соборності, другий поверх. Ні антени, ні підсилювачі, в т.ч. і саморобні, не допомогли зловити стабільно ефірне телебачення, давно це було. Є місця, де немає сигналу, він туди ніяк не може потрапити, навіть відбитий. Там було рішення одне - кабель. 
Зараз на 8-му поверсі Київський майдан, антена саморобна "вісімка" на склі. Працює добре, крім 43-го каналу, дуже часто зриває, пише немає сигналу. Антена з іншого боку від антени передавача (у нас Підгайці), тобто ловить відбитий сигнал. Про проблему зриву сигналу знають всі, хто встановлює антени, крім тих, хто повинен це виправити. Писав, відповідь прийшла з КМУ, що все добре, це у вас проблеми. На 13-му поверсі прийом майже без антени, як не крути, стабільно 100% сигнал. 
В Луцьку проблема в тому, що вишка не висока, а забудова досить щільна, є пагорби та райони, як 33-й квартал, де будинки зі всіх сторін. Радіохвилі не можуть туди потрапити. Чому не використовують вишку на Карбишева, ніхто не знає. Напевно немає того, хто може дати під з*д кому треба. 

Відповідно підібрати правильно антену, налаштувати іноді неможливо фізично.
Простий варіант антени - https://pro-naushniki.ru/tv/samodelnaya-antenna-dlya-televizora

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Serpent сказано:

Моя мати-пенсіонерка принципово не хоче платити 120 грн за базовий пакет каналів. От і приходиться експериментувати.

 

Мегого 120 3місяці, але приставка треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Прямо зараз т2 працює у всіх?Пропав сигнал з 74% до 0. Хіба таке може бути через захмарене небо?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Прямо зараз т2 працює у всіх?Пропав сигнал з 74% до 0. Хіба таке може бути через захмарене небо?

 

Може, але не довго по часу...

В мене таке бувало, і ставало ловити польські канали, до кордону напряму 130км. 

 

https://board.lutsk.ua/topic/116283-tsifrove-telebachennya-t2-lutsk/?do=findComment&comment=1053341544

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...