Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

19 годин тому, Bee сказано:

Причепив (5-ий поверх) за вікном ромбовидну антену (два ромби) - зовнішні сторони по 12 см, внутрішні 11 і ловить всі канали Т2 в умовах щільної забудови Завокзального району (прямої видимості нема). Правда часом 2-ий мультиплекс пропадає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
4 хвилин тому, trionix сказано:

Т2 працює зараз? чи в мене телек зламався?

профілактика до 14-ї години.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто володіє ситуацією. 11.06-13.06 практично був відсутній пакет програм на 650 МГц1963008932_2_crop.thumb.jpg.ca7e321ca0233d1862dd27f992a45ccb.jpg

 

Сьогодні показує, але якість сигналу плаває 80-100%, а іноді і 0. Інші пакети показує нормально - 100%

Плюс, позавчора сканував, то знайшло 8 каналів Білорусь та 16 каналів Польщі, практично на наших частотах, сигнал був слабким. Антена саморобна вісімка (1 метр або кабелю, або трубки). Знаходжусь на Київському майдані.

Хто спостерігає такі проблеми?

 

П.С.: Телевізор Панасонік, модуль Т2 вбудований.

П.С.2: куди можна поскаржитись?

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Чи має хтось проблеми з прийомом?
На днях пропало більшість каналів - 1+1, Інтер, Україна і т.д.
Львівська, район другої автостанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки відомо то розповсюджувач Т2 "Зеонбуд" сигнал кодує але мав це робити з сигналом, що вони отримують з супутника. Може щось нахімічили і на Т2 закодували? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, bytheway сказано:

Чи має хтось проблеми з прийомом?

станом на зараз проблем з прийомом не спостерігається...

 

5 годин тому, bytheway сказано:

На днях пропало більшість каналів - 1+1, Інтер, Україна

перший мультиплекс... схоже то в тебе щось локальне (антена, тюнер)... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене відбитий сигнал, тому більш схильний до будь-яких проблем. Маю майже постійні проблеми з 3-ім пакетом програм, частота 650 МГц., це як раз і є ці канали. На варшавці питав, сказали, що це проблеми передавача, точніше неправильно налаштований передавач і іноді сигнал неправильній, тому і немає передачі каналів (рівень сигналу є, а якості немає). Люди, що відповідають за це на вишці в Підгайцях знають про проблему, але виправляти не хочуть. Залишається чекати, поки хтось "допоможе" вирішити проблему якості передавання сигналу

 

Ось таблиця каналів, пакетів та частот:

 

 

Т2_crop.jpg

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочуть чи неможуть? Телевишка на обслуговування відключаєтьсч якщо не помиляюсь лише два рази на рік. Увесь інший час до антен і фідерів прямого доступу немає.

 

Цікаво як це сигнал ''неправильний''? В цифрі він або є, або його немає. Я звичайно не обслуговуючий персонал, але деякі слухи веселять, хтось придумає байку і всі підхватують...

Змінено користувачем laser
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як пояснити тоді таке: сигнал показує як і повинно бути, скажімо, 75%, а якість 0%, а має бути 100%, поимаймі в мене так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо локально у вас є якісь завади на частоті мультиплексу. малоімовірно але можливо наприклад 3G/4G вишка фонить гармоніками.

якшо ви ловите дійсно відбитий сигнал, тоді там 100% буде явище інтерференції, яке досить негативно впливає на цифровий ВЧ сигнал, утворюючи мертві зони. на частоті 650 мгц довжина хвилі 46 см. спробуйте пересунути антену в любий бік на 20...50 см. чи просто пошукати кращий сигнал в доступних геометричних межах.

крім того вбудовані показометри тюнера лише показометри. не слід їм довіряти повністю. сигнал може дійсно слабкий і не 75 а 25% наприклад.

перевірте якість усіх з'єднань від антени до тюнера. упевніться що кабель сухий без води і не згнив в середині.

у мене схожа ситуація була коли не було надійного контакту в штекері до тюнера. пише сигнал 75 якість 0. піджав рукою, і працює.

зазвичай 3 МХ приймається гірше, а 4 ще гірше через використання не широкополосих антен з гіршими параметрами для вищих частот. тому може бути не підходяща антена. але якщо 4ий приймається добре, а 3ій погано, то це дійсно дивно.

але для конкретного висновку слід провести перевірку на іншому тюнері і антені. не спішіть грішити на вишку.

Змінено користувачем laser
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дивина, пропав перший пакет (Інтер, 1+1, Україна), знайти не можу навіть в ручному режимі. Хоча другий телевізов від цієї самої антени показує його нормально. Питання, що може бути з телевізором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На 28 каналі (мх5) на місці ЕскулапТБ почав технічне мовлення новий Ахметівський, як він його позиціонує, загальнонаціональний інформаційний телеканал "Україна24".

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захарили вже ті інформаційні помийки, розвелось як опаришів в сільському туалеті. Коли ті олігархи збанкрутіють вже зі своїми гівноканалами? :angry:

Хто в темі, проясніть - зеонбуд запускає найближчі два місяці новий мультиплекс з платним пакетом. Є великі надії що покажуть дискавері, натгео і щось рівноцінне їм. Яким чином розкодувати ті канали? Якого тюнера треба купувати? З підтримкою славнозвісного Irdeto? Ци видумали щось нове? Пока не можу знайти якоїсь точної інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча за натгео і дисаавері великі сумніви. Здається вони забили болт на нас, і відповідно укр.доріжки ніхто не робить, а в такому разі я так розумію вони не мають права виходити в ефір, чи мають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Basil сказано:

На 28 каналі (мх5) на місці ЕскулапТБ почав технічне мовлення новий Ахметівський, як він його позиціонує, загальнонаціональний інформаційний телеканал "Україна24".

це для донбасу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, alexvvv сказано:

це для донбасу?

написано загальнонаціональний, на всій території України.

 

 

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:

написано загальнонаціональний, на всій території України

В інших країнах загальнонаціональні не кодують, а в нас вони по назві такі, позиціонують себе так(для локшини), а насправді є рупором олігарха-власника. А "Україна24" це черговий рупор Ахмєта - хавайте...

2 часа назад, laser сказал:

Яким чином розкодувати ті канали?

Коли будуть запускати - тоді роз'яснять як, що і до чого, а так це лише слова, ніхто нічого не щупав, щоб дати відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

А "Україна24" це черговий рупор Ахмєта - хавайте...

містер кеп?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, laser сказано:

Захарили вже ті інформаційні помийки, розвелось як опаришів в сільському туалеті. Коли ті олігархи збанкрутіють вже зі своїми гівноканалами? :angry:

Хто в темі, проясніть - зеонбуд запускає найближчі два місяці новий мультиплекс з платним пакетом. Є великі надії що покажуть дискавері, натгео і щось рівноцінне їм. Яким чином розкодувати ті канали? Якого тюнера треба купувати? З підтримкою славнозвісного Irdeto? Ци видумали щось нове? Пока не можу знайти якоїсь точної інформації.

 

Це ЕТЕР зі своїм DVB H  у МХ6  мультиплексі. переходить на DVB T2...

 

Як воно буде, думаю треба глянути у сусідів з платними Т2, тобто має бути слот для карти. Strong8500 з irdeto такого немає.

 

П.С. має бути 24канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На 24 каналі (мх3) на місці телеканалу BUSINESS (Бізнес) почав мовлення дитячий телеканал "ПлюсПлюс" Коломойського.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ай нід хелп, мене просять допогти з т2 на телику, як що чесно я тепер з тею цифрою геть нічого нерозумію, 

яка треба антена в районі порта, її треба на вікно чи можна якусь як раніше просто на телик, 

 

взагалі який правильний DVB тюнер має бутти,  я пробував звичайну антену типу дві палки (V) щось нічого не зловило

питання що поставити 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Voronin10 сказано:

антена в районі порта

приватний будинок чи багатоповерховий? поверх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Basil сказано:

приватний будинок чи багатоповерховий? поверх?

багатоповерхівка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...