Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Кажуть, що і Клімчука звільнили. Кудись послом відправляють. Чи правда не знаю. Чув на рівні слухів.

не знаю чи Клімчука звільнили, але позавчора був сюжет по 5 каналу з Кабміну, то на другому плані бачив Клімчука, який говорив з кимось сильно розма[censored]чи руками

Кажуть, що і Клімчука звільнили. Кудись послом відправляють. Чи правда не знаю. Чув на рівні слухів. Також на рівні слухів чув що звільнили голову правління Пенсійного фонду.

не знаю чи Клімчука звільнили, але позавчора був сюжет по 5 каналу з Кабміну, то на другому плані бачив Клімчука, який говорив з кимось сильно розма[censored]чи руками

ааааа!, розсмішили! в слові "розмах у ючи" цензура! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що і Клімчука звільнили. Кудись послом відправляють. Чи правда не знаю. Чув на рівні слухів. Також на рівні слухів чув що звільнили голову правління Пенсійного фонду.

Вроді не повинні,він виконав умову Боса - з Волині пройшло 4 провладних кандидата і тільки 1 опозиційний.

ЗІ:За Івахіва і Єрємєєва голосували мабуть ті в кого немає корови.А таких зараз більшість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сторожі вибору громадян. Київ, 2 листопада, дільниця 223.

В Штатах журналісти вже б кинулися встановлювати особи цих персонажів ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геть подуріли чи що?

В настоящее время здание окружкома охраняет милиция из Первомайска. Протестующие не расходятся, объявив бессрочный митинг.

В то же время, по данным местных Интернет-изданий, на улицах города были замечены автобусы десантно-штурмового батальона внутренних войск МВД Украины.

Как сообщает корреспондент НикВести с места событий, на данный момент 132-й окружком заблокирован работниками милиции, внутрь никого не пропускают, не называя причины. Кроме автобусов ДШБ в городе замечены автобусы подразделения "Беркут" с одесскими номерами.

Также, по данным доверенных источников нашего издания в силовых структурах, во Врадиевке (Николаевская область) находится несколько БТР-ов с водометами.

тут
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж вам уже давным-давно говорил, понимание выборов в этой стране специфическое. Есть несколько категорий избирателей:

1.Прочухал момент - заработал пару тыщ.

2.Забил на всё это дело- не получил ничего.

3. Забил на всё это дело, но вовремя,не испоганив своё мнение,заработал сотку.

и 4. Как свидомый громадянын,пішов,віддав свій голос безкоштовно, щоби потім плювати в ні в чому не винний екран телевізора на тих,кому віддав свій голос. се ля ві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж вам уже давным-давно говорил...

се ля ві.

На жаль зараз Борда трошки кривувато працює, тому нагадаю так. (№34).
Або так:

а чё, собственно, не так ? мои размышления не вписываются в рамки восприятия некоторых особей ?

Может проблема просто в не возможности исилить то, что нужно было бы осилить ?

Люблю однако я, переливать из пустого - в порожнее)

или излагать свои мысли, которые мне кажутся мудрыми и порой - гениальными...

Какими их видят окружающие - мне, если уж быть совсем честным - плевать.

Может у остальных просто не хватает интеллекта, чтобы распознать мою мудрость и уникальность)

.... А вобще... когда-нибудь я напишу книгу...

нет, не для масс, скорее для собственного успокоения)

напишу как страшно жить, какие все кругом дураки и не лечатся!

Один я умный, в белом пальто стою красивый!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плюнув в мой пост? или в того, на экране? за которого отдал свой голос?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геть подуріли чи що?

Ці всі кадри з ОМОНАми в окружкомах, створюють дуже гарну картинку для західних змі (хоча реально вирішується доля всього декількох депутатів) , вітаю овощ , ви геніальний стратег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

offtopic:

Або так:

а чё, собственно, не так ? мои размышления не вписываются в рамки восприятия некоторых особей ?

Может проблема просто в не возможности исилить то, что нужно было бы осилить ?

Люблю однако я, переливать из пустого - в порожнее)

или излагать свои мысли, которые мне кажутся мудрыми и порой - гениальными...

Какими их видят окружающие - мне, если уж быть совсем честным - плевать.

Может у остальных просто не хватает интеллекта, чтобы распознать мою мудрость и уникальность)

.... А вобще... когда-нибудь я напишу книгу...

нет, не для масс, скорее для собственного успокоения)

напишу как страшно жить, какие все кругом дураки и не лечатся!

Один я умный, в белом пальто стою красивый!

Дякую. Поржав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обещали вскоре Борду привести в порядок, вот тогда и вспомним все цитаты. :) если не потрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці всі кадри з ОМОНАми в окружкомах, створюють дуже гарну картинку для західних змі (хоча реально вирішується доля всього декількох депутатів) , вітаю овощ , ви геніальний стратег.

Схоже на те, що на фоні цього відбувається активна підкилимна боротьба у самій ПР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на те, що на фоні цього відбувається активна підкилимна боротьба у самій ПР.

Мірошниченко в ефірі "5 каналу" сказав щодо Первомайська, що ПР ніякої команди на силові не давала і вони розуміють, що їх хтось підставляє. Ну, ну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

регіони, схоже запросто формують дисципліновану більшість (крок вліво-враво - розстріл)

Не факт що запросто. Судячи з того скільки залишилось проблемних ОВК проти зайвого штика в своєму таборі вони не відмовляються ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, я ніколи не перестану дивуватися цій великій українській нації - регіони, схоже запросто формують дисципліновану більшість (крок вліво-враво - розстріл) і будуть нас палко "любити" у всіх можливих позах (починаючи від податків - закінчуючи комуналкою) наступні цілих 5 років, а ми тішимося шо 29,99 а не 30! ну так розпирає від радості – ну прямо свято народне - слів нема!

nd_, як на мене, то це більше справа психології, а не політики. Бо ж ПР перед виборами заявляли, що в них менше 30% аж ніяк не буде. Така собі, маленька перемога. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт що запросто. Судячи з того скільки залишилось проблемних ОВК проти зайвого штика в своєму таборі вони не відмовляються ...

Дисципліна - це типу "тобі сказано перемогти в окрузі - значить перемагай". Задача поставлена, адмінпідтримка забезпечена, шо ніпанятна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штики знайдуться - не можуть не знайтися - особливо в умовах "мажоритарки" –
О, а ці хлопці повторять долю мажоритарників ВР, які обирались в 2002 р. Тільки зараз все буде цікавіше. Подивимось, хто є ху через рік.

А це вже не є гут:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, щодо відео - "розділяй і володарюй"...або інший варіант - homo homini lupus est.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна тенденція на сайт ЦВК, усі округи мажоритарники опрацьовані крім кількох, у яких перемагає опозиція з незначним відривом, наштовхує на думки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ну, по-перше, конституційну більшість Януковичу зліпити не вдасться, що не може не радувати і що найголовніше. Отже, поміняти Конституцію у них не получиться і президента будуть обирати не в парламенті, а звичним всенародним голосуванням.

2. Влада програла. На конституційну більшість, вони, напевно і не сильно розраховували, але для них дуже несподіваним було отримання «Свободою» аж 10%, що в сумі з мажоритарниками на цей час дає 38 депутатів.

Очевидно, розрахунок Януковича & Co полягав в тому, що Тягнибок (згідно прогнозів майже всіх соціологів) мав взяти на рівні 5-6%, від яких шляхом нехитрих маніпуляцій повинно було залишитися в районі 4,85%.

Втім, як бачите, русифікаторська політика не проходить безслідно. Високий відсоток «Свободи» - це, у значній мірі, наслідок антиукраїнської політики Табачника-Колісниченка. Ну і само собою, вплинула повна компрометація в очах виборців партії Віктора Ющенка «Наша Україна».

Націоналісти просто заповнили ту нішу, яку у 2002-2005 рр. займала «Наша Україна».

3. Мій прогноз на рахунок того, що ці вибори будуть ще жорсткішими, ніж другий тур 2004-го, справдилися. Я помилився тільки в тому, що «Свобода» візьме 6-7%, а вона взяла понад 10%.

Тепер «свободівці» матимуть більші можливості для політичної діяльності, що не може не радувати.

4. Опозиція провела дуже погану та слабку виборчу агітацію, але, як бачите, градус ненависті до влади серед народу все зростає. Тому навіть за такої сірої кампанії «Батьківщина» та «Свобода» отримали дуже пристойні відсотки.

5. Наростає присутність опозиції в Інтернеті. Не так, як б хотілося, але позитив є. Головне – це контент. Вірусні відео, карикатури, анекдоти, флеш-ігри, пісні і так далі. У 2004 році чудову роль у підготовці Помаранчевої революції зіграв сайт ham.com.ua, зміст якого був повністю присвячений персоні Януковича та його соратників. Поки що його аналога ми не бачимо, але сподіваюсь, щось подібне буде організовано.

Нарешті ми бачимо твітер-трансляції, про які я казав ще рік тому. Місцеві хештеґи популярності не отримали, але #вибори2012 можна сказати, майже вибився в тренди.

Взагалі, ідеально було б, щоб кожен спостерігач вів трансляцію подій зі своєю дільниці на свій «окружний» хештеґ. Моментально скидав з телефону фотографії мокрих протоколів, підсумків і таке інше. Я теж щось подібне пропонував, але, як бачимо, щось не дійшло.

Також порадувало, що «Батьківщина» транслювала онлайн відео конференції через свою сторінку на Фейсбук, на «Українській правді» транслюється відео з проблемних окружних виборчих дільниць і так далі.

Взагалі, для таких «революційних» справ, як швидка мобілізація людей, поширення резонансного відео чи якоїсь гучної новини, Твітер підходить найкраще з усіх соціалок. Фейсбук теж, але трохи гірше.

При всій повазі до блогерів bilozerska та frankensstein, ЖЖ або LiveJournal.com має трафік доволі специфічний. В українському топі ЖЖ постійно сидять в основному якісь аполітичні фотографи та копіпастери з постами, розрахованими на російську аудиторію. І якийсь він повільний, ІМХО. Ну а 80% трафіка Вконтакте – це школярі та студенти молодших курсів. Тому на ці соціалки я б в роботі не розраховував.

Само собою, у день виборів основні опозиційні сайти були недоступні, про що я теж казав ще рік тому. Незамінність Твітера та Фейсбуку полягає також і в тому, що їх неможливо заддосити – ці сервіси мають тисячі IP-адрес та серверів.

Не забувайте також про Youtube Live та Google Docs - там можна організовувати якісні онлайн відеотрансляції для десятків тисяч глядачів та публікувати документи для широкої аудиторії.

6. Президентські вибори у 2015 році будуть іти «по-бєспрєдєлу». Якщо, звісно, не буде якоїсь попередньої домовленості з Януковичем про гарантії його майбутнього чи щось подібне.

Зараз ЦВК займає сліпоглухоніму позицію, а на той час її склад, включно з головою, буде змінено. Тобто, можна очікувати, що буде все, як з Ківаловим. Незалежно від результату, переможцем президентських виборів оголосять нашого улюбленого Віктора Федоровича.

7. Так що новий Майдан без сумніву буде. Для того, щоб паралізувати діяльність органів влади та щось увесь цей «Беркут» поховався в автобуси, треба усього 200-300 тисяч людей на центральних київських вулицях. І ця кодла відразу почне домовлятися. З урахуванням того, що увесь Київ на цих виборах підтримав опозицію, перспективи дуже непогані.

http://illustr.com/2012/11/pidsumki/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слів просто немає.... :(

ОВК №94 визнала перемогу Засухи. Це при 97.79 % підрахованих протоколах і при 8500 голосів більше у Романюка. Скасували вибори у 28 дільницях.

Коли ж це все кінчиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...