Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Та вони винні, тільки в тому що зашугані і усьому вірять, хоча тут за Палицю голосували саме вони і подібні. Думаю, на поліській дільниці темної глибокої ночі все відбувалося вже без їхньої участі.

Тобто якщо політичні переконання у людей відрізняються від твоїх то вони "зашугані і усьому вірять"? Хлопче, спустися з небес на землю. Поживи трошки реальним життям. а не інтернетним ...

Я особисто зроблю все максимальне від мене залежне, щоб такі "любешівці" (а розпізнати їх не важко) відчували себе максимально скрутно у Луцьку.

Нехороший ті человек. Редиска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо політичні переконання у людей відрізняються від твоїх то вони "зашугані і усьому вірять"? Хлопче, спустися з небес на землю. Поживи трошки реальним життям. а не інтернетним ...

Немає там ніяких переконань. Переконання - це те, за що готовий чимось жертвувати. Вони нічим жертвувати не готові. Максимум з під палки, їх кудись погонять, за щось стояти, щось роздавати, щось робити і щось мявчати. Це просто слабкі, може деколи "хитрозроблені" люди, які думають зара отримати якісь швидкі дивіденди. Але навіть якщо вони тільки слабкі, це вже не виправдання в наш час, вони пов'язали своє життя з чумою, яка окупувала Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В складний час, завжди вилазить ось такий гній і бур'ян, треба до цього спокійно відноситись. Потім вони всі зникнуть, і як не було їх, і пропадуть їх "переконання". Тільки от прикро, що потім ось такий любешівець буде мявчати, як він Україну любив, і від ригів боронив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В складний час, завжди вилазить ось такий гній і бур'ян,

історія часто показує, що буряном та гноєм виявляються саме ті, хто вважав себе переконаним та ідейним))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от Андрій Віталійович сам визнав, що він не ідейний, і за кращу ціну перепродасть своїх нових хазяїв. Так що ті, хто хоче вкластись в Андрія Віталійовича, ви подумайте, високоризикова інвестиція жеж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильне твердження. September25, а ти звідки родом? ;)

Підозрюєш в мені не арійську кров? Та звідти, звідти :) З тої сторони :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от Андрій Віталійович сам визнав, що він не ідейний, і за кращу ціну перепродасть своїх нових хазяїв. Так що ті, хто хоче вкластись в Андрія Віталійовича, ви подумайте, високоризикова інвестиція жеж.

головне що такі як ви, врятують нас))тепер я спокійно спатиму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В складний час, завжди вилазить ось такий гній і бур'ян, треба до цього спокійно відноситись. Потім вони всі зникнуть, і як не було їх, і пропадуть їх "переконання". Тільки от прикро, що потім ось такий любешівець буде мявчати, як він Україну любив, і від ригів боронив.

А от я оцінюю людей не за їх політичними переконаннями, чи за тим за кого вони голосували, а за їх людськими якостями ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося-б подетальніше про те, кого Андрій Віталійович вважає бур'яном і гноєм, бажано з посиланнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося-б подетальніше про те, кого Андрій Віталійович вважає бур'яном і гноєм, бажано з посиланнями.

таких, що не розуміють та засуджують людей з іншими переконаннями та думками.посилання самі знайдете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про які переконання ми говоримо? Тут мова вже пішла про містечкові образи. (модери, почистіть топік, pls)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю волинян з "перемогою":

fde9f5fffc67.jpg

Любешів взагалі дав абсолютку більшість комуністам, ось інтерактивна карта, де видно, що відбувається на глухому Поліссі, щоправда не тільки в нас.

Рідне місто Льончика Космоса - Київ, екзамен до речі з честю витримало, незважаючи на безпрецедентне "бомбардування баблом" жодна мажоритарна "тушка" в парламент не проповзла.

А ви не помітили, що назва статті з маленькою зірочкою. Це означає, що стаття є рекламною, тобто проплаченою. А крикущі назви у нас люблять по обидва боки барикад. А про статистику і ігри з цифрами, то окрема мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та немає у людей ніяких переконань. Всі хочуть жити в добробуті й щасті. Молоді люди й міщани знають як живе Європа й увесь світ. Старші й люди без доступу до інформації думають, що живуть дуже добре (голоду немає, війни немає), інформацію отримують з телевізора з ТРК Україна. От і підтримують ригоаналів. А ми з вами мусимо бачити, які закони пропихає банда й які страшні речі роблять з людьми та й людськими голосами. Проблема не тільки в неправильному підрахунку, а й в маніпуляції виборців - підкуп, тиск на підлеглих, погрози, інформаційна блокада. За те, що люди не бачать чи нерозуміють чогось їх неможна якось карати, навіть зневагою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й проплачена, Волинь - взагалі прикольна газета :)

post-78-0-55081800-1352291389_thumb.jpg

Головне - провладні "мажики" пройшли у всіх округах.

post-78-0-55081800-1352291389_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціка стаття , тут теж є ігри з цифрами http://www.pravda.co...2/11/5/6976743/

Там внизу сторінки мій коммент до неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й проплачена, Волинь взагалі прикольна газета :)

post-78-0-55081800-1352291389_thumb.jpg

Головне - провладні "мажики" пройшли у всіх округах.

Ви про Мельника забули

А "Волинь" і справді парадоксальна, бо на одній сторінці може бути стаття-вихваляння ПР і стаття-ода Батьківщині. Але обидві вони з ма-а-а-алюсінькими зірочками в назві

Ціка стаття , тут теж є ігри з цифрами http://www.pravda.co...2/11/5/6976743/

Там внизу сторінки мій коммент до неї.

Я бачила, але подумала, може це інший Harddriver

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

murabura, ви напрочуд уважні, припускаю, що змогли-б працювати коректором в якійсь газеті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(модери, почистіть топік, pls)

А навіщо? Обговорювалося ставлення користувачів до результатів виборів. Як на мене ніякого офтопіку. Ну і видно who is who з тих користувачів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

murabura, ви напрочуд уважні, змогли-б працювати коректором в якійсь газеті :)

Далеко не так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver

Всеодно, як вибори закінчаться - майте на увазі :)

Модератори, вибачте за оффтоп. Harddriver, ви мені пропонуєте роботу? :). Хоча в нас в сім"ї і практикується таке, хто знайде більше помилок у газеті, але про цю професію я не думала, бо маю освіту з предмету природничого нахилу. (Найбільше помилок в місцевих газетах, по декілька в кожному номері, одну за все життя знайшов чоловік в "Україні молодій" і жодної в газеті "День")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, щоб будеш робити, як риги підуть від влади? А якщо, в росії прийдуть до влади радикальні націоналісти, і перекинуться сюди? Напялиш кокошнік? А якщо не повірять? В твоїй головешці хоч на 1% прораховуються такі варіанти, чи якось воно буде? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...