Перейти до змісту

Вибори в Верховну Раду - 2012


kudrom

  

515 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

У кожному окружкомі Партія регіонів матиме 13-14 місць з 18-ти

Партія влади отримала безпрецедентні можливості виграти вибори ще до їхнього початку, отримавши контроль над виборчими комісіями. Про це пише Андрій Скумін у черговому числі «Українського тижня».

Автор відзначає, що більшість членів окружних виборчих комісій представлятимуть інтереси ПР.

Так, партія влади має дві виключно свої квоти в окружних виборчих комісіях – від фракції ПР та фракції Народної партії Литвина. Крім того, інтереси ПР в окружних виборчкомах представлятимуть і 10 технічних партій.

«Отже, всього від ПР в окружних виборчих комісіях не менше 11–12 членів, а враховуючи різною мірою підконтрольних владі комуністів та політичну силу Королевської «Україна – Вперед!», на виборах владу можуть представляти не менш ніж 13–14 із 18 членів у кожній ОВК», - йдеться у статті.

Водночас до окружних комісій не потрапило жодного представника двох опозиційних політичних сил – партії «УДАР Віталія Кличка» та ВО «Свобода». Тож, резюмує автор, від опозиції в окружних виборчкомах буде не більше ніж 3–4 із 18 членів, тоді як її рішення можуть ухвалюватися простою більшістю складу, а в день голосування, якщо немає 2/3 її членів, то 2/3 присутніх членів комісії, які всі може контролювати влада.

«А це означає, що Партія регіонів зможе на власний розсуд формувати за допомогою підконтрольних ОВК персональний склад дільничних виборчих комісій, скасовувати рішення останніх або визнавати вибори недійсними на тій чи іншій виборчій дільниці, результат на якій буде особливо негативним для влади. Й офіційні спостерігачі цьому не завадять – у ПР достатньо голосів у кожній ОВК, щоб усунути їх із засідань будь-якої комісії», - йдеться у статті.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І. Бекешкіна:

— Режим Януковича приречений, бо він морально і фізично (за складом лідерів) застарілий. Він просто не відповідає часові, в якому існує. Коли я дивлюся на деяких персонажів із Партії регіонів, то це мов фельєтон — з яких тільки копанок ці чуда викопали?! Мені ж доводиться часто бувати в Донецьку, повірте, там багато розумних освічених людей, з котрими можна знаходити спільну мову, компроміси. А кого набирають у списки Партії регіонів? Тупа брежнєвщина, інакше й не скажеш. Хіба що крадуть по-сучасному. Ну не можна так безбожно красти! То вже настільки перейшло всілякі межі, що найближчими роками це неминуче занапастить. От тільки, станеться це за рік або за п'ять, залежатиме від того, чи багато людей матимуть активну позицію у житті, чи зуміють зорганізуватися для відстоювання своїх інтересів.

....

О. Рибачук:

— На перший погляд, повна зміна поколінь виборців, коли, як у Мойсея, не залишиться тих, хто мав досвід життя у рабстві. Але перші уродженці незалежної України щойно у 2009-му виборче право отримали, а допоки відбудеться повна ротація...

Насправді, думаю, так довго чекати не доведеться. Скажімо, попередній парламент на 55% обраний голосами людей пенсійного віку. Тобто люди, котрі вже на відпочинку, обирали 5 років життя і для всієї економічно активної частини суспільства. Саме на це покоління роблять ставку і регіонали, і комуністи — і в стилі агітаційної кампанії, і в своїй діяльності.

Якщо ж молодь прийде на вибори, то може принципово змінити ситуацію, ми в це віримо, на це значною мірою спрямована наша діяльність.

http://www.volfoto.i...21rik/21rik.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це з виборами й не пов"язано...

В Киеве организатора проплаченных митингов выбросили с 16-го этажа

http://www.ua.all.biz/news/index.php?newsid=373732

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в підтримку тих, хто не планує йти на вибори

Піарщики ОО з жопи лізуть, щоб перетягнути на свою сторону тих виборців, які вже давно зрозуміли - немає різниці між урядами Азарова/Януковича і Тимошенко/Ющенко.

п.с. На вибори обов'язково піду, щоб не пройшло "сами заполним"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в підтримку тих, хто не планує йти на вибори

Піарщики ОО з жопи лізуть, щоб перетягнути на свою сторону тих виборців, які вже давно зрозуміли - немає різниці між урядами Азарова/Януковича і Тимошенко/Ющенко.

п.с. На вибори обов'язково піду, щоб не пройшло "сами заполним"

Є різниця, Тимошенко працювала "делікатніше", а тут йде бульдозер. Закон про мови, монополізація крупного бізнесу під одну "кришу", адмінресурс, тиск на ЗМІ. Тимошенко намагалась "зарісуватися" перед Європою, не будувала Межигір’я, хоча і мала свій палацик. А тут йде рівняння на варіант Лукашенка-бацькі, тільки навіть без намагання задобрювати "електорат", мол, зато в нас порядок, хороші дороги і т.д.

Як на мене, різницю не помітити дуже важко.

Хоча, якщо судити як про європейських політиків, то згоден, обом дуже далеко :)

Погано, що якщо Юля вийде, то з неї зроблять "ущємльонну і несправедливо покарану героїню", ніколи не був її фанатом, але особисто для мене різниця між терміном "правління" Ющенка і Януковича помітна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, забагато тексту. коли людина шукає пояснення своїй неспроможності зробити вибір чи взяти на себе відповідальність, то це порожні балачки. Тут математика першого класу: не подобається тимошенко/янукович, голосуй за кличка. Про того ще точно не можна сказати нічого поганого, бо він ще не був на вершині політичного олімпу (вибачте за пафос). Але ж простіше знайти винних і не паритись, ніж шукати вихід і визнати, що саме наша позиція (а точніше її відсутність) призвела до такого стану справ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, забагато тексту. коли людина шукає пояснення своїй неспроможності зробити вибір чи взяти на себе відповідальність, то це порожні балачки. Тут математика першого класу: не подобається тимошенко/янукович, голосуй за кличка. Про того ще точно не можна сказати нічого поганого, бо він ще не був на вершині політичного олімпу (вибачте за пафос). Але ж простіше знайти винних і не паритись, ніж шукати вихід і визнати, що саме наша позиція (а точніше її відсутність) призвела до такого стану справ.

druid, коли говориш при мені про мене, то вибирай слова, якщо не хочеш почути про себе багато нового і неприємного. Я спроможний зробити вибір: будь-яке моє рішення це мій вибір і це моя відповідальність, навіть якщо вони тобі дуже не подобаються. Я, на відміну від тебе, чудово усвідомлюю, що стоячи на Майдані і підтримуючи помаранчеву революцію, я привів до влади політичних імпотентів, які своєю діяльністю бездіяльністю посадили на трон сьогоднішнього царя. Голосуючи за них ще раз, я наступлю на ті самі граблі. А ти наступай, тобі можна. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, коли говориш при мені про мене, то вибирай слова, якщо не хочеш почути про себе багато нового і неприємного. Я спроможний зробити вибір: будь-яке моє рішення це мій вибір і це моя відповідальність, навіть якщо вони тобі дуже не подобаються. Я, на відміну від тебе, чудово усвідомлюю, що стоячи на Майдані і підтримуючи помаранчеву революцію, я привів до влади політичних імпотентів, які своєю діяльністю бездіяльністю посадили на трон сьогоднішнього царя. Голосуючи за них ще раз, я наступлю на ті самі граблі. А ти наступай, тобі можна. ;)

не тебе мав на увазі :-) ти ж прийняв рішення іти на вибори.

але раз вже пішла така жара, поділись роздумами пліз, якби ти/я/він/вона не стояли тоді на майдані, то царя б привели на кілька років раніше. Це був би кращий варіант, ніж є зараз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж простіше знайти винних і не паритись, ніж шукати вихід і визнати, що саме наша позиція (а точніше її відсутність) призвела до такого стану справ.

а давай этот вопрос повернём другой стороной монеты:

Вот смотри:

сейчас при власти янукович и его каманда..Факт очевиден? Да.

его легально и законно избрало (проголосовало за него) большинство жителей этой страны. Факт очевиден? Да

Страна сейчас при таком руководстве в *опе. Факт очевиден? Да.

Логичные выводы: большинство жителей страны проголосовало за то, что бы страна была в *опе. Факт очевиден? Да.

А теперь доведи тот очевидный факт, что, я проигнорировавши эти выборы, и те что были раньше, проголосовал за то, что бы наша страна сейчас была в *опе..

(изжёванные штампы, типа " ты не проголосовал - значит за тебя проголосовали другие, или же твой бюллетень использовали другие - можете приберечь для бабуль у подъезда)

тут нужен очевидный факт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

его легально и законно избрало (проголосовало за него) большинство жителей этой страны. Факт очевиден? Да

Логичные выводы: большинство жителей страны проголосовало за то, что бы страна была в *опе. Факт очевиден? Да.

нє. більшість із тих, хто прийшли на вибори. цифра десь гуляє нетом. в районі 30-ти відсотків. Сечешь про голосувалку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але раз вже пішла така жара, поділись роздумами пліз, якби ти/я/він/вона не стояли тоді на майдані, то царя б привели на кілька років раніше. Це був би кращий варіант, ніж є зараз?

Так, хоча б тому, що яник був би вже при владі на 5 років більше, тобто на 5 років ближче до свого політичного кінця, а може б і взагалі вже не був при владі - хто зна скільки часу ми його ще зможемо терпіти і як відбудеться зміна влади. Мені набагато приємніше буде згадувати цю владу, як колишню, чим сприймати як майбутню. Але ОО стоїть з нею на одному щаблі і війна у них йде за корито, а не за Україну, хоча аргументи kudrom-а я також сприймаю, тому до 28 жовтня ще маю час передумати і віддати свій голос якійсь опозиційній силі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А голосуючи за інших(третю силу)-приведеш до влади тих .що вже є.І знов ті самі граблі.

Саме тому в Америці лише дві партії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А голосуючи за інших(третю силу)-приведеш до влади тих .що вже є.І знов ті самі граблі.

То что тогда делать то?

Прямо пойдёшь - опять януковичу в лапы попадёшь.

Направо пойдёшь - экс недоделанные оранжевые опять на$пут.

Налево пойдёшь - воще какие то "левые" от политики персонажи на пути встретятся....

дилемма...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому в Америці лише дві партії.

Ти не повіриш але в США (ти ж їх називаєш Америкою?) 40 партій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припущення про те, що в іншому випадку було б краще - це всього лише припущення. Фактом можна вважати лише те, що Яник мав рано чи пізно побути прєзіком в Україні. Я від протистояння двох партій очікую появи іншої (третьої, четвертої, десятої). Не агітую за Кличка, але він може серйозно вплинути на ситуацію на найближчих президентських виборах. А це вже зо-о-о-о-о-всім інша історія почнеться. Америка скільки років ішла до своїх двох пратій? Але ж ішла, а не сиділа і чекала поки щось зміниться.

Нікель. Логічно припустити, що якби тоді в 2004 -му виграв Яник, то зараз був би президентом Ющенко. Все одно гавняний варіант. То на які граблі я тоді наступив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Владимир Семёнович знал...

Вроде посвящал песню одной женщине, но как же актуально она может звучать в наше время...

Песня человека, когда то фанатично преданного Юлии Тимошенко на Майдане, но понявшего свою ошибку потом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель. Логічно припустити, що якби тоді в 2004 -му виграв Яник, то зараз був би президентом Ющенко. Все одно гавняний варіант. То на які граблі я тоді наступив?

Не наступив, а наступиш, голосуючи за ОО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Песня человека, когда то фанатично преданного Юлии Тимошенко на Майдане, но понявшего свою ошибку потом...

куйню написав. Коли був майдан - люди підтримували Ющенка. Тимошенко тоді була в команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель. Логічно припустити, що якби тоді в 2004 -му виграв Яник, то зараз був би президентом Ющенко. Все одно гавняний варіант. То на які граблі я тоді наступив?

Не наступив, а наступиш, голосуючи за ОО.

Як на мене: голосування за "альтернативну" "опозицію" (так - обидва слова взяті в окремі лапки) - це регіонівська технологія роздроблення голосів тих виборців, хто проти регіонів. Тому - тільки ОО і її кандидати як сила, яка прогнозовано зможе впливати на ПР у парламенті. І не тре мені нагадувати як "здали" мову. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене: голосування за "альтернативну" "опозицію" (так - обидва слова взяті в окремі лапки) - це регіонівська технологія роздроблення голосів тих виборців, хто проти регіонів. Тому - тільки ОО і її кандидати як сила, яка прогнозовано зможе впливати на ПР у парламенті. І не тре мені нагадувати як "здали" мову. :)

Тут з тобою не поспориш, там технологи ОО, тут технологи ПР. Але чи зможе те ОО впливати на ПР у парламенті, а чи захоче? Вони й зараз не сильно їм заважають, бо це все не те, це все другорядне, це не корито, яке їх цікавить. І я не про мовний закон, він мене абсолютно не задіває, все одно усі чиновники, навіть з тих областей, де прийняли "двомовність", зобов'язані спілкуватися на зручній для мене українській державній мові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кличко =Тігіпко.. Краще вже Тягнибока провести, хоч якась ідейна партія буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не прихильник меншого Чорновола, але він сказав цікаву річ:

"Опозиція впевнена, що якщо голосують не за пр - то голосують обов'язково за них"

Так що варіант із Свободою, я гадаю, варто підтримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опозиція взвагалі хоче варіанту 2010 року.

Оскіольки 213-14 роки обіцяють бути дуже важкими в світі, а ще важчими у нас- їм нема понту мати більшість у Раді.

Реального впливу на стан речей не матимуть. а відповідальність нестимуть.

А так хвиля кризи 13-14 знесе партію влади без жодних напружень зі сторони ОО і суперприз у вигляді посади президента сам впаде у їхні руки.

Адже лише переможець (президент)у нашій країні отримує все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...