Перейти до змісту

Допоможіть обрати фотоапарат


sofiya_maslick

Рекомендовані повідомлення

CANON 1100D чи NIKON D3000 чи NIKON D3100.Скажіть свою думку.Можливо хтось знає переваги та недоліки цих фотоапаратів.Краще купляти з кітовим обєктивом чи body?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалы пошукай по форумах...навыт ьтут на борды цю тему замусолили вже.

для початку беры кыт. та якщо вже була зеркалка то краще щось з свытлоъ оптики.

сам користуюсь ныконом..та через дороговизну отпики, хочу придбати кенон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CANON 1100D чи NIKON D3000 чи NIKON D3100

Якщо відео не грає особливу роль, візьми для почонтку Nikon D40 + Nikkor AF-S 35mm 1.8 або 50mm 1.8 (по ціні рахуй одинакові)

CCD матриця та світле скло - дадуть суперову картинку, правильну кольоропередачу, бритвенну різкість - гарантія 114%.

+ ліквідність на ринку, вищеперелічені девайси - на сьогодні практично не втрачають в ціні (якщо вдруг зеркалка виявиться "не моє")

aRReMANQ.jpg

zwsV7Vr0.jpg

6Zh2VzSU.jpg

BO6cQ3AR.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з ніконом "на виріст" гірше. Бо ніконовська оптика з моторчиком відчутно дорожча за кеноновську аналогічну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікон останнім часом взагалі загнався з прайсом. Об"єктиви нові всі якісь халявні, з пластмасовими байонетами, з неякісними моторчиками і шлейфами, а топові страшенно дорогі. В кенона в принципі більший вибір оптики і аксесуарів, та і в користуванні їх значно більше, тому купити б.в. простіше і дешевше. імхо

І фотки, якщо без обробки, то кенонський ждипег мені особито якийсь приємніший. А в пентакса ще кращий. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об"єктиви нові всі якісь халявні, з пластмасовими байонетами, з неякісними моторчиками і шлейфами, а топові страшенно дорогі.

Ну добрий день, де ви таке бачили. Я менше місяця назад брав собі новенького Нікона Д5100 із оптикою 18-105, нормальний металевий байонет. На його начинку теж претензій немає. Перед купівлею юзав пару моделей тушок і оптики, так би мовити для порівняння. Жодного із вищеописаними багами на очі не потрапляли.

В кенона в принципі більший вибір оптики і аксесуарів, та і в користуванні їх значно більше, тому купити б.в. простіше і дешевше. імхо

Не сказав би. Якщо брати глобальну статистику, то якраз пострадянський простір - територія домінування Нікона, в Європі ж навпаки - Кенон. За Штати не знаю. В тому ж Луцьку за моїми особистими спостереженнями все ж істотно переважає Нікон.

І фотки, якщо без обробки, то кенонський ждипег мені особито якийсь приємніший. А в пентакса ще кращий. )

На смак і колір...

А взагалі, як я зрозумів, людина вибирає собі фотік не для того щоб для National Geographik знімати, тому йому з головою вистачить стандартного набору, плюс максимум докупить одне-два скла залежно від потреби. І ніхто не говорить про необхідність купляти супер дорогу оптику. На крайній випадок не слід забувати, що як для Кенона, так і для Нікона є купа сторонніх виробників оптики, спалахів та інших аксесуарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікон останнім часом взагалі загнався з прайсом. Об"єктиви нові всі якісь халявні, з пластмасовими байонетами, з неякісними моторчиками і шлейфами, а топові страшенно дорогі. В кенона в принципі більший вибір оптики і аксесуарів, та і в користуванні їх значно більше, тому купити б.в. простіше і дешевше. імхо

І фотки, якщо без обробки, то кенонський ждипег мені особито якийсь приємніший. А в пентакса ще кращий. )

скрита реклама????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І фотки, якщо без обробки, то кенонський ждипег мені особито якийсь приємніший. А в пентакса ще кращий. )

фотограф-вконтакте-55663.jpeg

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де краще купляти фотоапарат?дивилась в магазині 'Алло' Nikon D3000 коштує 3200 грн,а цей самий в Ельдорадо 4000 грн.Чому така різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де краще купляти фотоапарат?дивилась в магазині 'Алло' Nikon D3000 коштує 3200 грн,а цей самий в Ельдорадо 4000 грн.Чому така різниця?

Пару лет назад брал в ФанФото на Варшавке. Когда то было одно из выгоднейших мест в городе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де краще купляти фотоапарат?дивилась в магазині 'Алло' Nikon D3000 коштує 3200 грн,а цей самий в Ельдорадо 4000 грн.Чому така різниця?

Перша причина - жадібність магазину і бажання на вас наваритись. Чесно кажучи, че останні торгові точки, куди би я пішов за технікою такого роду.

По-друге, як варіант офіційна / неофіційна гарантія. Зверніть особливу увагу при купівлі на цей момент. Добре якщо це буде "лівий" контрабас з Європи. А якщо це китайська підробка яких зараз вистачає на ринку і яка з оригіналом немає нічого спільного...

Особисто я доплатив і взяв офіційну "тушку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось тут поспілкуйся.. як на мене дешево( хоча не факт, так як незнаю стан і пробіг)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також вже пару тижнів парюсь що брати,поспілкувавшись з спецами зупинився на Nikon D3000.Я не профі для початку за таку ціну мені вистачить,тим більше що в зеркалках хороша конкуренція виробників і поки я поклацаю пару років цим девайсом,то ті що зараз коштують від 1к доларів стануть дешевше.Тоді може виросту до більш серйозної техніки.Аби було що клацати.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не профі для початку за таку ціну мені вистачить,тим більше що в зеркалках хороша конкуренція виробників і поки я поклацаю пару років цим девайсом,то ті що зараз коштують від 1к доларів стануть дешевше.Тоді може виросту до більш серйозної техніки.Аби було що клацати.))

Підтримую!Теж схиляюсь до цієї думки.Але скоріше всього виберу Кенон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті що зараз коштують від 1к доларів стануть дешевше

Такі девайси падають в ціні звісно, проте до певної межі і "зависають" на ній, та і не так низько як хотілось би :)

Тому не варто себе наперед тішити що авось куплю д7000 за років три за триста баксів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де краще купляти фотоапарат?дивилась в магазині 'Алло' Nikon D3000 коштує 3200 грн,а цей самий в Ельдорадо 4000 грн.Чому така різниця?

Гроші треба ... :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що можете сказати про Canon 1000D kit???можливо у когось є даний девайс, чи задоволені вибором? :0162:

Нажаль, бюджет невелекий, десь до 3500 грн.Можливо підкажете ще є якісь варіанти за таку ціну. Більше схиляюсь до кенонів, адже зараз є власницею Canon S3 Is.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доводилось трохи мати справу з ним.

Датчики фокусування в ньому розміщені хрестом, а не ромбом як в інших кенонах, і їх всього 7, не зручно, але і несмертельно, а ще і враховуючи що переважно буде використовуватись центральна точка.

Ще в ньому відсутній точковий замір експозиції, і центральний хрестовий датчик автофокусу для діафрагми 2,8, неприємно звісно, але досить незручно, але якщо не будуть використовуватись світлосильні об'єктиви, то відсутність цього датчику ролі не грає.

Ще в нього кітовий об'єктив першої серії без стабілізатора, із досить паршивою якістю зображення, при можливості краще брати окремо тушку і більш-менш нормальній об'єктив.

Із плюсів це те що в нього досить непогана матриця, яка ІМХО і шумить менше і зображення дає трішки краще ніж 450d, хоча можливо здалось.

Непотрібно забувати що це сама дешева кеноновська дзеркалка і вимагати з неї надможливостей не варто.

Сама камера досить компактна і легенька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sofiya_maslick, не сильно заморочуйтесь у виборі між двома майже однаковими фотоапаратами, підіть у магазин і потримайте в руках, це буде більш інформативно аніж сотні слів на форумі.

Також варто не забувати що xxxxd буде гіршим ніж xxxd а він гіршим чим xxd а цей в свою чергу гірше 1d, але 1d стоїть як нова іномарка. Тому вишукувати недоліки чи переваги, особливо в дешевих моделях справа невдячна, значно краще зрозуміти ці недоліки і навчитись їх обходити, тоді і фото будуть не гірше аніж на старших моделях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Ви не підкажете магазин хороший, де можна потримати дані девайси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль ні, я вже давненько не ходив по магазинам, тому підказати важко щось.

В фокстроті колись лежали і нікони і кенони, ще може бути в АЛЛО в центрі.

1100d знаю є в магазинчику що на другому поверсі в ТЦ ІМІДЖ

Варто пройтися по різним великим магазинам і показуючи велике бажання купити фотоапарат але говорячи що ще не визначились, попросити дати потримати і по можливості увімкнути фотоапарат, зазвичай, якщо нормальній менеджер, то вони дозволять і потримати і увімкнути.

Краще при собі мати флешку SD формату, щоб можна було вставити у фотоапарат зробити кілька тестових знімків і потім подивитись дома на комп'ютері те що вийшло, але це при умові що дозволять їх зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походити і потримати в руках треба по "Алло" і "Фокстротах", а брати(замовити) в Інеті, а якщо в магазині в Луцьку - то "Фанфото" біля варшавки (стосунку до магазину не маю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...