Перейти до змісту

Допоможіть обрати фотоапарат


sofiya_maslick

Рекомендовані повідомлення

Я також мучився з вибором і врешті взяв NIKON D3000.Був на вихідних в Любліні троха наклацав,в товариша була наворочена "мильниця" також нікон.Порівняли потім фотки.В результаті я був дуже радий,бо в принципі й порівнювати нема шо.Зеркало є зеркало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть сама наворочена мильниця не зрівняється в якості фото в зеркалом, тому що в останнього тупо в рази більша матриця і нормальне навіть кітове скло.

Хоча мені мікро 4\3 з кроп-фактором 2 цілком вистачає, та й розмір менший, ніж в зума ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також мучився з вибором і врешті взяв NIKON D3000.Був на вихідних в Любліні троха наклацав,в товариша була наворочена "мильниця" також нікон.Порівняли потім фотки.В результаті я був дуже радий,бо в принципі й порівнювати нема шо.Зеркало є зеркало.

Спірне питання. В кого яке сприйняття картинки.

Показував знайомому фотки зроблені приблизно з одного ракурсу canon 400d + 50mm 1.8 скло, і canon s3 is

Він не зрозумів чим зеркалка краща :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ну тепер справа честі викласти свої нові шедеври на огляд публіки

аякже,в найближчї дні викладу.поки мало що ним фотографувала,хіба що друзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка хорошого штатива в ціновій категорії до 300 грн. На що варто звернути увагу при виборі штатива?Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой 300грн то сильно малий бюджет для штатива під дзеркалку.

В першу чергу варто звернути увагу на стійкість штатива, і на тип голови яка в ньому використовується, на можливість плавно і точно переміщати голову по осям. на надійність і легкість кріплення ніг.

А взагалі рекомендую почитати статті по вибору штатива, проясниться багато моментів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка хорошого штатива в ціновій категорії до 300 грн. На що варто звернути увагу при виборі штатива?Дякую.

як на мене, в такій ціновій категорії вони всі однакові :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Velbon, для початку вистачить з головою, на легкий фотік і не теле-оптику - саме те.

Нема сенсу морочитися всякими карбоновими триногами, які стануть в ціну зеркали, якщо ти не професіонал і не журналіст NG ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там мені ж простенького ^_^ Мега крутого за 1000 грн не потрібно. Щось з такого:

http://www.5ok.com.ua/tripod-velbon-cx-440f/p659680/

http://www.5ok.com.ua/tr-hama-4161-star-61/p629689/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевий штатив може попросту не втримати камеру повністю нерухомою. Плюс погана і незручна голова може не втримати камеру в заданому положенні і відбити охоту користуватись штативом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходіть у фан-фото і Зебру (вони поряд), позаглядайте, пощупайте.

А тоді думайте чи воно вам треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CANON vs NIKON - багаторічний холівар

треба обирати той який краще "лежить" в руці, в якому зручніше швидко змінити настройки. залежно від звичок, попередніх камер та розміру руки відповідно кожен має вибрати камеру для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не купляйте дешевий штатив, краще підзбирайте ще, за 500-600 грнкраще придбати, до 300 вони всі однакові, я свій такий продав, а зараз поки позичив в товариша схожий: так він не стійкий, головка ходить з ривками і якось туго, ваш фотоапарат знімає відео, проізди знімати буде складно, вертикально рівно встановити теж непросто. Знімати з такими звичайно можна, але задоволення мало.

Собі надивився ось такий http://bomber.com.ua/SHtativyi/Vanguard/4069-Vanguard-Espod-203-AP.html для мене оптимальні характеристики вага\висота\ціна хоча в живу такого не бачив, але думаю буде нормальним.

Можна ще на такий подивитися http://bomber.com.ua/SHtativyi/Vanguard/4068-Vanguard-Espod-233-AP.html він вищий, важчий і більше навантаження витримує, відповідно буде стійкішим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...