Перейти до змісту

Кого вони обирають...


gusarchik

Рекомендовані повідомлення

- Жизнь лайно

-- Жизнь так собі

--- Життя прекрасне

-- Мовчи, в тебе нічьо не питалися. (но ми тебе поважаєм і любим)

... тему не тра було і починати :) вона приречена була відразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Добрий "ранок" "трудягам" :)

Та не ображав я ніяких дівчат, ви що :) Вона взяла цитатою мій пост, виходить назвала "тупим" його, от я й запитаував її, в чому справа, чому така упередженість :)

п.с. і не нада васпрінімать так лічьна, пажалуйста, куся мала на увазі пост тс а не твій, джек

Ну, значить, МИР+ДРУЖБА+ЖВАЧКА

а по "тємі" - тролі книжок не читають, вони теми постять ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну карочє - Олег Новоселов. Женщина. Учебник для мужчин.

женсчінам чітать не давать. Нізя. Нікак.

Музчінам чітать обєзатєльно раді гармонії і сємейного счастья :)

А це для прекрасної половини :) (Музчінам чітать ніззя!)

Секреты древних жриц Таннит.О том как быть женщиной.

" КНИГА ПРОРОКА ВЕЛИЧАЙШЕГО МАССУМА АХ-РАВИ"НАСТАВЛЕНИЯ И ПОУЧЕНИЯ В РАВНОВЕСИИ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 , кльові в тебе інтереси :)

я ж надіюсь ти прочитав перед тим як радити а не просто сирнув в тему невідомо чим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по тємі ооочєнь савєтую почитать новоселова -

даже гусарчікам повинно дойти чьо баби не дають.

книжки тут не навчать. тут життєвий досвід+вміння робити висновки з цього досвіду. автору треба вчитись більш тверезо оцінювати людей і стриманіше приймати поразки "на особистому фронті". бо так можна все життя винити всіх і вся у своїх проблемах, замість того щоб трішки змінити себе в кращу сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пронзітєльній ноті АндрєйВітальїча

ніфігі не пойняв :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє

)))

нєєє, ано уже давно привікло

це він случайно прокинувся як я на нього пригнула

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74 , кльові в тебе інтереси :)

я ж надіюсь ти прочитав перед тим як радити а не просто сирнув в тему невідомо чим

Слухай, в тебе що, болить десь? Звичайно я читав. А от ти спочатку прочитай, а тоді "сири". Хоча, тобі, бачу, не дійде...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, чому відразу болить ? відкіля такі догадки ? Я теж за те що треба побільше пізнати в житті. Правда чомусь книжку про те як бути жінкою я не читав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, чому відразу болить ? відкіля такі догадки ? Я теж за те що треба побільше пізнати в житті. Правда чомусь книжку про те як бути жінкою я не читав.

а там з самого початку було написано, щоб мужикам туди зась. А я не люблю, коли мені по носі дають, коли я ще навіть не встиг його туди сунути :_39:

модератори, перекиньте цю тему в флейм краще. там їй красне місце.

і що б модери без тебе робили...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

книжки тут не навчать. тут життєвий досвід+вміння робити висновки з цього досвіду. автору треба вчитись більш тверезо оцінювати людей і стриманіше приймати поразки "на особистому фронті". бо так можна все життя винити всіх і вся у своїх проблемах, замість того щоб трішки змінити себе в кращу сторону

а ви батєнька пєсіміст однако :)

все що я знаю, я все таки знаю із книг - річард бах - по мойму.

реаліст...

книги....ммм....ну да можна прочитати десяток книжок про секс, але чьота я сумніваюсь, що поки ти ним не займешся, то зрозумієш як воно... ну якось так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно я читав.

а там з самого початку було написано, щоб мужикам туди зась

ти від нас щось приховуєш... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чим більше живу тим більше диву даюсь. З приводу. Кого обирають наші ("наші") дівчата. Ні, якщо обранець гарний, успішний, сміливий, статний, ну тут претензій нема. Так, він краще, з ним ліпше, ситніше, безпечніше.

Але це буває рідко. Не обирають жінки і середніх чоловічків. Скільки разів ми бачили - йде гарна дівчина, разом з повною посередністтю, а часто ще посередність як і людина. Чоловік не може захистити свою жінку, він нічого не може. Він терпила, і по суті, чмо. От я дивуюсь, диву даюсь як можна його обирати як чоловіка.

Раніше було як? Вибирали обранця за критеріями сміловості, мужності, якісь чоловічі якості, розумієте?

А зараз це два напрямки.

1) ситніше. Тобто те що (на думку жінки) зможе її краще забезпечити. В нашій державі така людина абсолютно обовязко не може мати якісь позитивні якості. Він може бути і дуполизачем, але жінці це по барабану.

2) Мордашка, ужимкі. Ну тут теж все зрозуміло. Обирають не як чоловіка а як бабу.

В сухому залишку що виходить? Чоловіки з чоловічими якостями відбраковуються. Нема кому залишити справжнє чоловіче потомство. Чоловічі гени відбраковуються. По суті, ми рухаємось до жіночого світу, який неминуче рухне. (зараз я кажу про християнський світ - в ісламі все навпаки).

Симптоматично, що цей процес синхроний повному занепаду культури західного світу. Я впевнений, що тут є прямий звязок. Жіноча держава в Україні вже практично побудована. Обсягу продажу вібраторів в Україні вже перевищили продажі книжок (!). Ну і так далі.

Собственно в чьом проблема?

добиваться нада своєї дами.....

або прийти і "взять те шо хочіш" ти ж "самец!" деякі мадам теке люблять і поважають такі риси характеру в чоловіках....

П.С. щас чуствую начнеться демагогія і перекручування мого поста :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке риторичне запитання "а судьи кто?" :)
нащадки...
... П.С. щас чуствую начнеться демагогія і перекручування мого поста :)
ну ну нууу :) "нє льсті сєбє" ;) це ще треба заробииитиии ;) потрібно конкретніше трольнути! (або зачіпити ... когось конкретного з "мєстних" :_39: )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, чьот останнім часом всі на лічності переходять.

Йолоп ти, бо мене знаєш, і знаєш що по тактико-технічних характеристиках я хіба що довший трішки :) І точно не син президента. Тому пару шукав явно не по розрахунку як і дружина.

В першому пості йшлося про теперішній час. Коли ми одружувалися то люди ще чимось цікавилися окрім Версаля. Зараз же більшість хлопців і дівчат вештаються по клубах в пошуках... наврядчи тої єдиної.

Багато за ті 10 років змінилося і міняється далі.... і явно не в кращу сторону.

P.S.: ... а неприємний осад лишився. Не бери приклад з сам знаєш кого, тобі то не личить.

я хоч й став прагматичним з вiком, але й зараз вiрю в щире безкорисливе кохання, бо сам його пережив й вимучив, можна й так сказати, тому й мiй попереднiй пост був такий. Хоч й сам стаю цинiчним з часом, але чесно кажучи, досi зневажаю закiнчених цинiкiв. Дибiл шукае в пару дибiла там де й мае шукати, нормальний теж знаходить нормальну пару з нормальними почуттями, так було й буде завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, Вадім, а ти,як на мене , один із зразкових пар, яких не знімає хоолівуд. І вроді як пора зупинити переосмислення цього питання, тим більше доказувати щось. Ми з тобою дружим, твоя жінка з моєю щось там спілкуються, в нас є діти. Але вконтактє - зовсім інші інопланетяни, і , чесно кажучи, я не знаю, що в них буде далі. Нє, чесно, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а що ви скажете з приводу статистики в цьому відео?

Я чесно кажучи вражена... З такими темпами, вибрати когось буде веееликою проблемою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реклама як реклама, iз серii *мы все умрем*

Мене прикололо інше: вибір когось за ознакою: стоИт - не стоИт)

вибрати когось буде веееликою проблемою!

Це ж поки кожного перевіриш)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не навішать піхвівців за рекламу?

нема на шо повісити, не стоїть вішалка))))

вибір когось за ознакою: стоИт - не стоИт)

Мы вибираем, нас выбирают,

Как это часто не совпадает..

(ведь опадает)

)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...