Перейти до змісту

Кого вони обирають...


gusarchik

Рекомендовані повідомлення

От чим більше живу тим більше диву даюсь. З приводу. Кого обирають наші ("наші") дівчата. Ні, якщо обранець гарний, успішний, сміливий, статний, ну тут претензій нема. Так, він краще, з ним ліпше, ситніше, безпечніше.

Але це буває рідко. Не обирають жінки і середніх чоловічків. Скільки разів ми бачили - йде гарна дівчина, разом з повною посередністтю, а часто ще посередність як і людина. Чоловік не може захистити свою жінку, він нічого не може. Він терпила, і по суті, чмо. От я дивуюсь, диву даюсь як можна його обирати як чоловіка.

Раніше було як? Вибирали обранця за критеріями сміловості, мужності, якісь чоловічі якості, розумієте?

А зараз це два напрямки.

1) ситніше. Тобто те що (на думку жінки) зможе її краще забезпечити. В нашій державі така людина абсолютно обовязко не може мати якісь позитивні якості. Він може бути і дуполизачем, але жінці це по барабану.

2) Мордашка, ужимкі. Ну тут теж все зрозуміло. Обирають не як чоловіка а як бабу.

В сухому залишку що виходить? Чоловіки з чоловічими якостями відбраковуються. Нема кому залишити справжнє чоловіче потомство. Чоловічі гени відбраковуються. По суті, ми рухаємось до жіночого світу, який неминуче рухне. (зараз я кажу про християнський світ - в ісламі все навпаки).

Симптоматично, що цей процес синхроний повному занепаду культури західного світу. Я впевнений, що тут є прямий звязок. Жіноча держава в Україні вже практично побудована. Обсягу продажу вібраторів в Україні вже перевищили продажі книжок (!). Ну і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
Скільки разів ми бачили - йде гарна дівчина, разом з повною посередністтю, а часто ще посередність як і людина. Чоловік не може захистити свою жінку, він нічого не може. Він терпила, і по суті, чмо. От я дивуюсь, диву даюсь як можна його обирати як чоловіка.

Тобто Ви, шановний, вважаєте, що такі люди не мають права на просто людське кохання? Чи, на Ваше скромне ІМХО, особи жіночої статі шукають лише "мускули" з "гаманцями"? Є ще ж просто почуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше було як? Вибирали обранця за критеріями сміловості, мужності, якісь чоловічі якості, розумієте?
Точно так і не інакше? ;D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видихай дядьку :)

Критерії підбору пари завжди залежали від цінностей того часу.

Скажімо, коли потрібно було захищатися від диких звірів то ясєн що збиралися навколо найсильніших.

Тепер же рулить бабло. І дивно було б вийти заміж за качка, який не може(не хоче, не вміє) заробляти гроші. Так, для розваги хіба.

Якщо упустити юнацьку романтику то далі йде зрілий прагматизм. І нікуди ти від того не втечеш.

P.S.: тут зараз буде багато постів на тему "...да я тіко па любві. А начальніком він уже потім став..." но то все фуфло. Бо "рука все тянеться і тянеться до маракуйї...".

P.P.S.: хоча, щастить звичайно не всім, тому буває і любов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.: тут зараз буде багато постів на тему "...да я тіко па любві. А начальніком він уже потім став..." но то все фуфло. Бо "рука все тянеться і тянеться до маракуйї...".

P.P.S.: хоча, щастить звичайно не всім, тому буває і любов :)

Такi слова може написати лише той, хто по справжньому не кохав, мо й добре, що твоя дружина цього не читае, бо зрозумiла б, що й ти робив свiй вибiр по тобою ж наведених критерiях.

До ТС : особисто я ще та посереднiсть, й коли йду з дружиною, багато хто думае так як й ти, хто з заздростi, хто в силу своеi *недальокостi*. Одне скажу, хто вiдчував на собi справжнью силу почуттiв й розумiе реальнi можливостi цих почуттiв, так як ти не думають. Кожен сам *в ответе за тех, кого приручили* вiдповiдае, за тих хто йде збоку по твоему життевому шляху й е заслугою (провиною) кожного.

*Каждый сам кузнец своего счастья, но не каждый кузнец - мастер своего дела*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки разів ми бачили - йде гарна дівчина, разом з повною посередністтю, а часто ще посередність як і людина. Чоловік не може захистити свою жінку, він нічого не може. Він терпила, і по суті, чмо. От я дивуюсь, диву даюсь як можна його обирати як чоловіка.

во логіка. gusarchik, твоя проблема в тому, що оцінюєш ти людей по зовнішності... "гарна дівчина" - невже це все, на що ти звертаєш увагу, невже це найголовніший критерій оцінки? як кажуть: "спиш з тілом, а живеш з людиною". може вона й гарна, але це ще не значить, що вона буде люблячою, турботливою, уважною дружиною, гарною господинею, цікавою співрозмовницею і нарешті гарною мамою для своїх дітей. яка б "гарна лялька" з тобою не була, якщо вона тупа безмозгла стерва, то ти з такою довго не витримаєш. ну місяць, ну два... а далі сам втічеш, бо нерви не витримають.

з приводу "посередності". як можна характеризувати людину навіть не знаючи її? він худощавий, невисокого зросту і не супер-пупер красень. так це ще жодним чином не характеризує його, як людину. ще хто зна, як поведе себе такий хлюпік в екстремальній житєєвій ситуації. моральна стійкість, сила волі, відповідальність, рішучість, наполегливість - це якості, які жодним чином не можна прив"язувати до зовнішності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з приводу "посередності". як можна характеризувати людину навіть не знаючи її? він худощавий, невисокого зросту і не супер-пупер красень. так це ще жодним чином не характеризує його, як людину

Писала про це у відповідній темі) Приїхали на море відпочивати, в приватний сектор. Познайомились з господинею, вона нам каже: якщо щось треба допомогти по господарству - в разі моєї відсутності, звертайтесь до мого сина Тимура (і кличе його).

Виходить ВІН (високий голубоокий красень, накачаний, говорить гарно і ще купа +++))) ) - познайомились і тут ще підходить до нас Андрій (теж так нічогенький))) )... - секс-партнер Тимура. От вам і краса, мускули, розум і що там ще)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется, что люди сами должны решать как и с кем им жить.....Такие темы и создают брошенные мужчины.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, чьот останнім часом всі на лічності переходять.

Йолоп ти, бо мене знаєш, і знаєш що по тактико-технічних характеристиках я хіба що довший трішки :) І точно не син президента. Тому пару шукав явно не по розрахунку як і дружина.

В першому пості йшлося про теперішній час. Коли ми одружувалися то люди ще чимось цікавилися окрім Версаля. Зараз же більшість хлопців і дівчат вештаються по клубах в пошуках... наврядчи тої єдиної.

Багато за ті 10 років змінилося і міняється далі.... і явно не в кращу сторону.

P.S.: ... а неприємний осад лишився. Не бери приклад з сам знаєш кого, тобі то не личить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gusarchik, часто реінкарнуєш, троль

...Зараз же більшість хлопців і дівчат вештаються по клубах в пошуках...
отут з тобою не згідний... Певно, ти сам тільки по них вештаєшся, раз робиш такі висновки? ;)

По клубах вештаються ті, хто і вештався по кабаках і в наші часи, і в минулі, і т.д. Завжди був і буде такий прошарок молоді, але це не означає, що треба всіх одним кадилом :)

Старієш? Маразматиком стаєш? ;)

--------------------------------------------

а троль вже давно їсть попкорн ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись було 10 ресторанів зі своїм колом клієнтів. А тепер їх 10 на квартал і вщент забиті. Чи може в нас населення Луцька зросло в 20 раз ?

Узагальнимо по старшим (щоб не показувати пальцем на особо свідомих): 9 з 10 чоловіків на п"янках розказують про сауну з дівками, а на форумі сорочку рвуть за кохання.

Питається, кому треба той пі*дьош ?

чи можливо я справді так застарів що не розділяю секс і кохання. можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часи завжди однакові. Завжди. Трішки міняється антураж, декорації, а люли залишаються такими ж:

у кожного свої потреби, свої бажання: прєславуте "міцне плече", бабулєсікі на лєксусіках по дорозі в саляріїкі)))) кожному своє.

А такого роду теми у мене викликають стійку асоціацію з "ах вона курва гєнофонд їй мій не підходить баби умріть"

))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І колись було так само і зараз так само =) дещо змінюється... світ не стоїть на місці і хто кого вибирає, і критерії.. є така штука.. "естествінний отбор" =)

Природа всерівно візьме своє...так чи інакше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І колись було так само і зараз так само =) дещо змінюється... світ не стоїть на місці і хто кого вибирає, і критерії.. є така штука.. "естествінний отбор" =)

Природа всерівно візьме своє...так чи інакше...

... а любов ВІЧНА! переживевідбирає :)

Соромітник, що це nd_ ще тут нема... може захворів, не дай бог... переживаю вже... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І колись було так само і зараз так само =) дещо змінюється... світ не стоїть на місці і хто кого вибирає, і критерії.. є така штука.. "естествінний отбор" =)

Природа всерівно візьме своє...так чи інакше...

... а любов ВІЧНА! переживевідбирає :)

Соромітник, що це nd_ ще тут нема... може захворів, не дай бог... переживаю вже... ;)

не переживайте я пильную, щоб він не дай боже захворів, ато ж пропустить такі тупі пости на борді

І взагалі, хочте, збужу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, тут тема про баб дур, а не про те, як ви друг за другом скучаєте )))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, тут тема про баб дур, а не про те, як ви друг за другом скучаєте )))))))))))))
про баб? :) ти помиляєшся
Чоловіки з чоловічими якостями відбраковуються. Нема кому залишити справжнє чоловіче потомство. Чоловічі гени відбраковуються. По суті, ми рухаємось до жіночого світу, який неминуче рухне. (зараз я кажу про християнський світ - в ісламі все навпаки)...
Тут "настаящій мужик" кричить "Ґвалт! Ратуйте! На мене ніхто не дивиться! Мене ніхто не хоче! МЕНЕ ВИМИРАЮТЬ!!!" :)
... Обсягу продажу вібраторів в Україні вже перевищили продажі книжок (!)...
Троль ще й приторговує ;) чи статист :) Цікаво, звідки висмоктав :_39:
...не переживайте я пильную, щоб він не дай боже захворів, ато ж пропустить такі тупі пости на борді

І взагалі, хочте, збужу.

гм... Здається, тебе я нічого не запитував, пости твої не оцінював по АйКю... Я десь чимось тебе образив? Чи в чому справа?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ти як мінімум не прав. Хоча б тому що вона дівчина (співрозмовник ти не оціниш)

Мені взагалі дивно як то ти не дочекався свого наставніка і першим в бій ринув :) зазвичай охороняєш його поток сознаніялайна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ти як мінімум не прав. Хоча б тому що вона дівчина.

Мені взагалі дивно як то ти не дочекався свого наставніка і першим в бій ринув :) зазвичай охороняєш його поток сознаніялайна.

:_09: ото-то ти видав... По-перше, в чому я не прав? не зрозумів... в тому, що вона - дівчина? чи в чому? Я ж нічого проти неї чи на неї не написав :_31:

А друге то взагалі вбило... "Наставніка" мені придумав! Де це і коли я його "зазвичай охороняв"?! Ти щось педалі поплутав. Я навпаки з іншої сторони барикади від нього був! да......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з точкі зрєнія іскуства тему було б красіво закінчити на високій і пронзітєльній ноті АндрєйВітальїча

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...