Перейти до змісту

Выходные 28.06-01.07


Samhayne

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Погода на вихідні намічається паршива. :)

Починаю думати про шашилик десь під Луцьком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть одна плохая весчь...

на выходных свитязь будет забит, шо банка шпротов. Как дикарями, так и гопниками всякими. Смею предположить, что хатки и базы отдыха уже забронированы.

Надо искать альтернативу в пределах 50-70 км. от Луцка, в лесах. В идеале - лесное озеро. :) потому как свитязь - это совсем не уход от цивилизации... ибо как это называется когда цивилизацция отходит на природу? Праильно! Свалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що знає на рахунок Окорська (за Торчином по Володимирській трасі)?

як варіант може бути Хрінники, Чебені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня интересует вариант куда во-первых можно проехать легковой машиной (не хаммером и не джипом), во-вторых разбить палатки на ночевку не опасаясь оказаться героем известного анекдота про Холмса и Ватсона :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду на Пісочному за Буциньом 1-го числа.... можливо з ночівлею..

меня интересует вариант куда во-первых можно проехать легковой машиной (не хаммером и не джипом), во-вторых разбить палатки на ночевку не опасаясь оказаться героем известного анекдота про Холмса и Ватсона :smile-zachot:

те саме Пісочне... доїзд нормальний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня интересует вариант куда во-первых можно проехать легковой машиной (не хаммером и не джипом), во-вторых разбить палатки на ночевку не опасаясь оказаться героем известного анекдота про Холмса и Ватсона :smile-zachot:

кстати, если озеро объехать и стать со стороны, напротив лагерей - там отличная поляна, песчаный пляж. доезжали всегда легковыми машинами, оччень сильно нагруженными - дно не рвало.

палатку есть где поставить ротную :ok:

это про Песочное старовыжевского района

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я тоже шось до пісочного схиляюсь.

Якщо небуде якоїсь бази, можна в палатці перетусуватись :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені однаково чи світязь чи пісочне,

головне щоб було де покупатися і з ким випити пива.

А місце тоді вже буде добре :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, ну так я говорил уже, беру 4-местную палатку и спальники. плюс в машине 2-3 человека могут спать вполне комфортно. да и будет ли много времени на сон? :) разумеется с собой надо будет взять чисто туристический набор продуктов и посуды, например казанок, раскладной мангал, побольше дров, тушенки-консервов, etc. не расчитывая на домик с холодильником

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на Пісочному в четвер і пятницю.

Не зважаючи на похмуру погоду - вода супер!

Народу небагато. Тихо і затишно!

Так що рекомендував би всім туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже вижу что так оно и будет!

э-эх

палаточки, шашлычек... романтика...

а как мы на Песочном в свое время песен пели...

завидую...

но у нас крестины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди! Хто хоче їхати біциклом єднаймося. Я хочу виїзджати вночі з середи на четвер в 2.00 від повороту на кічкарівку по ковельській трасі. Підтягуйтесь. Хто має якісь конкретні пропозиції або вже сформовані групи, то дайте якось знати. іску:387479733

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте тут їздити на вело доволі проблематично, лісові доріжки - сплошний пісок, вело постійно грузне. А катати тіко по асфальту не прикол :ok: пишу з мобіли, борду тяне :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты попробуй немного (или много, смотря как они у тебя накачаны) спустить колёса - если покрышки широкие, они станут лучше держаться земли.

Ещё один хинт - крути педали равномерно, без рывков - не будешь пробуксовывать и заносов не должно быть.

А вообще по песку ездить интересно :ok:

Вокруг озера ездил? Там такая хорошая "стиральная доска" идёт от Турбазы к Пульмо... Попробуй! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yes! навколо світязя за 2 год 15 хв з зупинками для хватаграфірування пейзажів. sigma видав 33,4 км. Супер :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты попробуй немного (или много, смотря как они у тебя накачаны) спустить колёса - если покрышки широкие, они станут лучше держаться земли.

не помагало, там не пісок а якась напасть - дуже мілкий, грузне агрегат моментально і достатньо глибоко. приходилось місцями терпіти "пульмовську пральну дошку" :smile3:

post-58-1183615959.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.

+1

Швальбе Біг Епл на 2,35 накачана до 2 атмосфер просто супер.

Слік взагалі прикольна гума. Правда Діма ? :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...