Перейти до змісту

Розмова з ОПЕРАТОРОМ МТС =) СЛУХАЄМ! НЕ ПОЖАЛІЄТЕ!


kalchyk

Рекомендовані повідомлення

MACCEN, послухай ще раз! "оператор" і не намагалась його зрозуміти!

Вам ржач всім, а в людей, з колгоспу, ітак останні копійки витрачають на цей "єврозв'язок", а вони(МТС) навіть не бачать що у них вишка періодично виходить з ладу!!!

Глянула б у свій комп, те що він їй казав (місцину свою) - може б так не тупила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to MACCEN

Якщо дідок усе своє життя прожив в селі і лише один раз був у великому місті, таке як Ківерці, то що ти хочеш, щоб він аристократом був?))

Але на місті дівчини я б теж нічого не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вона зразу мала б подивитись на рахунок його чи того телефону з якого він дзвонив і зрозуміти КУДА ПРОПАЛИ ГРОШІ! ВИСКАКУЄ ПОЛЯК І ГРИЗЕ ГРОШІ мать їх туда! а КИЦЮНЯ НЕ МОГЛА ЙОГО НОРМАЛЬНО ПРОКОНСУЛЬТІРУВАТИ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене то вони просто прикалювались, для чого ж тоді записувати розмову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) про що мова?

:) Як запитав дядько - такий і результат отримав :)

"Правильно заданый вопрос - уже половина ответа"

А дівчина, само-собою, не змогла зрозуміти того белькотання про "бензин", "ваші напилися", "поляки гроші їдять" і т.д.

Як на мене то вони просто прикалювались, для чого ж тоді записувати розмову?
а те, що прикалювався той, хто писав, - це зрозуміло :) Це і є той "продвинутий" Микола, який є певно зареєстрований на МТС (чи контрактний, хоча навряд) і який замість того, щоб дядькові вимкнути "автовибір мережі", підсунув йому свій телефон з ввімкнутим диктофоном і зробив з нього клоуна
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не проблема Васі, чи там Миколи з села... він в школу теж ходив, і вчився говорити, так що не нада тут "ля-ля" що він так звик говорити.

Думаю він на маму говорить Ви і на тата свого теж Ви і не каже, "ти там така сяка і так далі"...

Я представляю якби йому хтось так "втерав" то думаю дав би йому межі очі і не намагався б зрозуміти що він там хотів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

"Микола, я не розумію, до чого зв'язок до безнизу" - все ясно з оператором :D

А взагалі Миколу (чи хто там) можна зрозуміти, якщо б оператор мала елементране уявлення про те, як працює мережа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...А хіба не зрозуміло проблеми? Ну - дідо як може, так пояснює...Від вишки відрізали світло, працює від генератора, "оператор" генератора напивається і спить - бензин закінчився, електрики нема - зв'язку нема по вишці. Телефон перемикається на польську вишкук. Роумінг, бабло зжирає...

Дівчина-оператор не вміє слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Звонят зеки и разводят на бабули, я сразу западозрил не ладное но все же решил пообщатся. Будте бдительны! после разговора он еще перезванивал и сказал что у него поднялось давление, и из 250-и человек которых он обзванил за сегодня я один такой не "обычный".

А что вам система отвечает ?

Система отвечает, что [censored] получите денег.

Это надо в бронзе отливать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хаха на коневі мабуть їхав бо прррркав шось, каже "поляки гроші наши їдять, ми н@х*й болгарки возьмем зріжем вашу ВЕЖУ на..." все зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...